2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

merhaba kızlar
öncelikle 2017 ocak ayı anneleri topiğini hayırlı olsun.
benm sat 30 mart. 29 nisanda adet olmam gerekiyordu. test yaptım negatif..
ve adetimin üzerinden 3 gün gecikti.. bide dün de yaptım negatif..
hala gelen giden yok..
kan testi vercem korkuyorum cuma günü kadar bekliyorum.
inş olur diyorum içimdeki umudumu kırmak bile istemiyorum bol bol dua ediyorum..
Teşekkür ederim canım:KK66:
Bizde senin için dua edicez inşallah.Canım hevesim kırmak gibi olmasın ama geçen ay benimde adetim tam 1 hafta gecikti kendimi hamile gibi hissediyordum bütün belirtiler tutuyordu ama bir türlü idrar testim negatif ti sonra kırmızılar geldi tabi diyeceğim o ki mevsimsel değişiklik streste etkileyebiliyor.Tabi bunların dışında geç döllenme de olabilir:KK66:
Canım çok umutlanma olmuştu olabilir (inşallah) olmamışta olabilir (mazallah:KK66:)
Sonradan yıkım yaşamamak için ferah tut içini kendini her türlü sonuca hazırla.Rabbim yüzüne baksın inşallah bol bol dua edeceğim

merhaba kızlar
öncelikle 2017 ocak ayı anneleri topiğini hayırlı olsun.
benm sat 30 mart. 29 nisanda adet olmam gerekiyordu. test yaptım negatif..
ve adetimin üzerinden 3 gün gecikti.. bide dün de yaptım negatif..
hala gelen giden yok..
kan testi vercem korkuyorum cuma günü kadar bekliyorum.
inş olur diyorum içimdeki umudumu kırmak bile istemiyorum bol bol dua ediyorum..
Canım ne zamandır düşünüyorsunuz ve herhangi sorun var mı?

IMG_20160502_193147~2.jpg Guzel annisler bugun tekrar test yaptim ve iyice netlesti icim daha cok rahatladi cok sukur Allah ima rabbim butun isteyenlerede nasip etsin butun hamile olanlarada banada hayirli dogumlar hayirli evlatlar nasip etsin insallah rabbim

Eki Görüntüle 1824986 Guzel annisler bugun tekrar test yaptim ve iyice netlesti icim daha cok rahatladi cok sukur Allah ima rabbim butun isteyenlerede nasip etsin butun hamile olanlarada banada hayirli dogumlar hayirli evlatlar nasip etsin insallah rabbim
Aminnn canım adına çokkk sevindimm rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin isteyenlerede bir an önce nasip etsin inşallahhh

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım, çok şükür yeni yıla ben de anne adayıyım :)) bir yıllık bir uğraşın sonucunda çatlatma iğnesi ile hamile kaldım, adet olma günüm geçmeden öğrendim ve katlanarak değerlerim artıyor çok şükür. Rabbim isteyen herkese versin, hamile olanlara da sağ salim doğumlar nasip etsin inşallah. Sorusu olan olursa yardımcı olmak isterim, birbirimize destek olup tecrübelerimizden yararlanalım.

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım, çok şükür yeni yıla ben de anne adayıyım :)) bir yıllık bir uğraşın sonucunda çatlatma iğnesi ile hamile kaldım, adet olma günüm geçmeden öğrendim ve katlanarak değerlerim artıyor çok şükür. Rabbim isteyen herkese versin, hamile olanlara da sağ salim doğumlar nasip etsin inşallah. Sorusu olan olursa yardımcı olmak isterim, birbirimize destek olup tecrübelerimizden yararlanalım.
Hayırlı olsun canım inşallah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder Rabbim.onu size,sizi ona bağışlasın inşallah

Cok sevindim canim rabbim hayirli dogumlar nasip etsin hepimize insallahhh

X