2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

İnşallah Canım Rabbim hiçbir engel koymaz inşallah bugün ara ara mide bulantılarım oldu

Insallah tutmustur canm .bende 3 yildir evliyim ama 1 yildir bebek istiyoruz olmuyor bi sorun yok bende esimde haftaya kontrola gidecek hayiisiyla 2017 ye bebisli girmek istiyorum.senin neden bebegim olmuyordu yani bi sorunmu vardi
Can'ım en önemlisi stres yapma 1 yıl kısa bir zaman dilimi sağlıklı bir çiftin 1 yıl içinde Bebek sahibi olabilme yüzdesi bile %80 dirsiz bi kontrole gidin inşallah bizi haberdar edersin Can'ım ama unutma stres yapma kesinlikle

Bak canim bu ilk hamileligimde adetim 4 veya 5 gn gecince yaptgm test 15 temmuz 2013 tarih.25 temmuzda dr a gittgmzd keseyo gormustuk

İki testi birlestirdim :)Sence haftalar ayni midir?Eski (sagdaki) testte 10 gun sonra gormustum keseyi.Yenu yaptgim soldaki test sat a gore 4+5 hftalik

Eki Görüntüle 1824308 İki testi birlestirdim :)Sence haftalar ayni midir?Eski (sagdaki) testte 10 gun sonra gormustum keseyi.Yenu yaptgim soldaki test sat a gore 4+5 hftalik
Canım aynıymış bir sorun olmaz inşallah.İlkinde 10 gün sonra keseyi gördüğüne göre birkaç gün geç döllenmiş olabilir bende 1 hafta sonra gitmeyi düşünüyorum dolgum kırıldı rahatsız ediyo beni doktora danışacam ayrıca

Gecmis olsun canim.İnsallah ikimizde goruruz bebislerimizi hayirli haberlerle geliriz buraya.Ben cok yoruldugm zaman belim kasigim agriyor sendede oluyor mu?

Gecmis olsun canim.İnsallah ikimizde goruruz bebislerimizi hayirli haberlerle geliriz buraya.Ben cok yoruldugm zaman belim kasigim agriyor sendede oluyor mu?
Evet canım altta tarafta hafif sızıda oluyor birkaç kere karnıma hafif bastıtdığımda aşırı acı da olmuştu ama öyle böyle değil acısından bağırdım

Insallah tutmustur canm .bende 3 yildir evliyim ama 1 yildir bebek istiyoruz olmuyor bi sorun yok bende esimde haftaya kontrola gidecek hayiisiyla 2017 ye bebisli girmek istiyorum.senin neden bebegim olmuyordu yani bi sorunmu vardi
Esimin sperm sayısı normale oranla azdı ondan dolayı 4 yılın sonunda ise tüp bebek yaptırdık buqün transfer sonrası 8.qünüm

Haklisin oyle cnm herseyin zamani var dort gozle bekliyorum bebisimi.

Kızlar bu benim İlk testin sizce sonuç ne hamile miyim...?

Eklentiler

• IMG_20160502_081928.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 79
Canım hemen doktora git kan testi ver.
İnan çokkk sevindimm Rabbim sağlıkla hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin ;onu size sizi ona bağışlasın inşallahh
İnşallah ablam inşallah yarın sabahı bekliyorum test için Rabbim isteyen herkese hepimize nasip etsin

merhaba kızlar
öncelikle 2017 ocak ayı anneleri topiğini hayırlı olsun.
benm sat 30 mart. 29 nisanda adet olmam gerekiyordu. test yaptım negatif..
ve adetimin üzerinden 3 gün gecikti.. bide dün de yaptım negatif..
hala gelen giden yok..
kan testi vercem korkuyorum cuma günü kadar bekliyorum.
inş olur diyorum içimdeki umudumu kırmak bile istemiyorum bol bol dua ediyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…