2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Bide birşey soracam benim basen problemim var termal tayt iyi geliyor ama zararlımı kullansanmmı?
Bunu hic duymadim canim hic bilgim yok bu konud.Dr kontrolune gittiginde sor ona gore giy canim.Bende simdiden hamilelikte ypilabilecek sporlari arastiriyorum:)Ebru sallinin hamile pilates videosunu flan indirdim.Dr a sorup ona gore basliycam:)

Bunu hic duymadim canim hic bilgim yok bu konud.Dr kontrolune gittiginde sor ona gore giy canim.Bende simdiden hamilelikte ypilabilecek sporlari arastiriyorum:)Ebru sallinin hamile pilates videosunu flan indirdim.Dr a sorup ona gore basliycam:)
Canım yarın cevap yazayım uzun uzun kasıklarımda ağrı var uyuyacam da kusura bakma tatlı güzel anne tatlı rüyalar iyi geceler

Ayy canım günaydın:KK66:

Plates çok iyi geliyor hamilelikte de normal şartlarda da ben de başlarım belki bir de bisiklet sürecem inşallah yavaş yavaş:KK66:

Olsun canım üzülme vardır bunda da bir hayır.Sana bol bol dua edicem ama lütfen stres yapma kendine hem daha çok erken.
Hobi edin bişeylerle uğraş.
ben önceden adet felan hiç takip etmezdim..
ne zaman olursa olur diyordum umursamazdim ki..
ilk oğluma hamile kaldığımda doktor SAT nedir diye sormuştu onu bende bilememişimm alla alla niye sordu ki diyordum bilmiyorum SATi....
stres olmuyordu çok rahat hamile kaldim oğluma...
şimdilerde soruyo doktorlar.. her ay takip stres ...vs.. adeti takip etmek istiyorum beni iyicene takinti yapmıştı..
nedir bu adet tarihleri.. kafayi sıyrıcaktim..
bu ay 35, günümde adet oldum Tam 35, günümde.. düşün..
netten adet döngü 21-35 gün arasi degişiyordur ya işde.. bilemedim işde.. ben batı beklemicem dedim..
adet günüm gecerse bakmiycam dedim. :bicak: ha olucak ha hamileyim ha vs strese sokuyo insani..
BOşversene orkidekaramel dedim.. salla takip etmeyi birak dedim içimden..
şimdi kafa rahatlıği yaşamak istiyorum.. Allah izin verirse olur inşallah..
30 agustos 2016 ya gelince oğlumun kaybettiğin 1, yılı ölüm yılı... :KK42::KK42: yasasaydi 1 yaş doğum günü partisi hazirliycaktim olmadi be yavrum gitti cennette.:KK43:

Rabbim yar ve yardimciniz olsun sabirlarin en buyugunu versin insallah o meleginiz sizi cennet kapisinda bekliyor.Rabbim insallah size tekrar anne olmayi nasip etsin en kisa surede insallah hayirlisiyla insallah.Rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr

Ayyyyy yemin ederim bende çok heyecanlıyım Rabbim hayırlı ve güzel sonuç almamı nasip etsin ama tüp bebek tedavisinde lekelenme olumluymuş çok olmadığı sürece
İnşallah ablam benim transferden sonra 3 qün kahverengi lekelenmem olmuştu ama bilmiyorum ki nasip doktoru bekliyorum....

Amin ablam amin Rabbim isteyen her kuluna nasip etsin 2 qün sonra tekrar teste qideceqim Allah yardımcımız olsun
Canım benim de ilk testim 27,2 çıktı. İkincisi 95,3 üçüncüsü 446,7 çıktı. Sonucun gayet güzel merak etme, önemli olan iki günde bir 2 kat artması. İnşallah senin de değerlerin katlanarak artmaya devam eder.

X