2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Canim sen dikkat et kendine yorma kendini dr a gidene kadar ozellikle.Bulanti kusmaya yapacak birseyimiz yok ki canim bende korkuyorum ama bebislerimiz saglikla dogsun gerisi onemli degil

2 aydir canim 2.ay oldu cok sukur bubenim 2.hamileligim 1 tane oglum var 2 yasinda.
Ohhh Ohhh maşallah adına çok sevindim canım 2 ay çok güzel bir zaman dilimi Allah ın şanslı kullarındansın deseneeee sende şimdi hem hamilelik hem de annelik tecrübeside var çok güzel maşallah ben ilgili anne olamam diye çok korkuyorum canım

Cok sukur rabbime canim Allah razi olsun butun isteyenlere hayirlisiyla nasip etsin.Hic oyle dusunme annelik ic gudusel bir durum.Hamile kaldigin an baslayip bir omur devam ediyor istesende ilgisiz olamazsin ki

Cok sukur rabbime canim Allah razi olsun butun isteyenlere hayirlisiyla nasip etsin.Hic oyle dusunme annelik ic gudusel bir durum.Hamile kaldigin an baslayip bir omur devam ediyor istesende ilgisiz olamazsin ki
İnşallah canım.Aşerdiğin yada tiksindiğin yiyecekler varmı?

İlk baslarda daha bilmeden tursu erik aseriyordum ama farkinda degildim:)Simdilerde cagla erik yiyorum onun disinda birseye asermedm:)Senin var mi?
Valla canım ben zaten adet dönemine yaklaştığım zamanlar bir kavanoz turşuyu bitiren biri olarak bu ay hiç turşu yemedim ama erik ve Çağla çok yedim bide İşkembe ve kellepaça çekiyo canım ki bugün zaten 3 tabak lokantada höpürtediverdim

Masallah canim yarasin bebisee insallah.Ben ilk hamilelikte cok bilincsiz beslendim bebegim zayif dogdu.Bu sefer insallah daha dikkatli olucam abur cubur cok fazla tuketmicem insallah hem ben cok kilo almam hemde bebegime vitamin olur

Masallah canim yarasin bebisee insallah.Ben ilk hamilelikte cok bilincsiz beslendim bebegim zayif dogdu.Bu sefer insallah daha dikkatli olucam abur cubur cok fazla tuketmicem insallah hem ben cok kilo almam hemde bebegime vitamin olur
İnşallah canım bilinçsiz derken ne yedin ki?

İnşallah canım bilinçsiz derken ne yedin ki?
Genelde abur cubur canim cips cikolata vs.Simdi ise hamileligimi ogrendigimden beri ogluma süt isitirken 1 bardaklik fazla isitiyorum iciyorum abur cuburu cok fazla tuketmemeye calisiyorum kahvaltida pekmez peynir yumurta yiyorum.Bunlar bebise iyi gelecek olan yiyecekler.Birde folbiol kullaniyorum bebek dusundugumzden beridir.

Canım sende mide bulantıları oluyomuydu

Oyy hemde nasil kalkamiyordum yataktan.Serum yiyordum.4.ayda bitti sukur.Simdi buda ayni olur diye hazir iyiken herseyden yemeye calsyrum:)
Rabbim yüzüne bakar bebeğini sağlıklı en 3.5 kilo olarak)kucağına almayı nasip eder inşallah iyi geceler canım tatlı rüyalar buradan sürekli gelişmelerden birbirimizi haberdar edelim canım

Rabbim yüzüne bakar bebeğini sağlıklı en 3.5 kilo olarak)kucağına almayı nasip eder inşallah iyi geceler canım tatlı rüyalar buradan sürekli gelişmelerden birbirimizi haberdar edelim canım
Allah razi olsun canim benim insallah rabbim sana bana ve tum hamilelere hayirli dogumlar hayirli saglikli evlatlar nasip etsin insallahHayirli geceler cok guzel oldu burasi haberlesiriz tabiki canim insallah gorusmek uzere

#hertain Canim nasilsin?nasil gidiyor hamilelik :) Ya sendede oluyor mu bilmiyorm ben hamile olduguma inanamiyorum henuz dr a hic gitmedim kese bebek vs gormedgim icin kan testide hic yaptirmadgm icin sanirim inanamiyorum hala sanki hamile degilmisim gibi yani adetim gecmis olmasa belim kasigim agrimasa hic hissetmiycem sadece idrar testiyle ogrendim hamile oldgmu dr onayinada ihtiyacm var tamamen inanmak icin

Eki Görüntüle 1824265 Testimde buydu adetimin 4.gununde yapmistim.Bugun 6 gun gecti adetim.
Canım sen bi betahcg ye baktır istersen ihmal etme benim adetime 2 gün kala çok koyu çıktı.Sende ya geç döllenme oldu yada Allah korusun değer düşük de olabilir Can'ım.

Bende kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum inanırmısın pisikolojik olarak kendimi hamile hissettiğim zamanlar daha çok karnımı seviyo belirtiler yaşıyordum valla bende anlamadım neden böyle

İnsallah esim bu hafta tekrR test alcak bida yapicam canim benim ilk bebegimde daha silikti adetim 4 gun gecmisti yapmistim.Ni kac gn sonra iyice koyulasti baska testte.Bidhaki hafta yan insallah 6 haftalkken dr a gidicem.Bence dr a gidip gormedgmz icn inanamiyoruz.Gidip gorsek rahatlycak icimiz.

.
Arkadaşlar merhaba ben aranızda daha çok yeniyim
Daha 3 qün önce transfer yaptırdım kasıklarımda aqrı
var ve kahverengi lekenmeler sizdede bu belirtiler
Oldu mu sizce bebeqim tutunmuşmudur annesine..
Insallah tutmustur canm .bende 3 yildir evliyim ama 1 yildir bebek istiyoruz olmuyor bi sorun yok bende esimde haftaya kontrola gidecek hayiisiyla 2017 ye bebisli girmek istiyorum.senin neden bebegim olmuyordu yani bi sorunmu vardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…