2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Hayır ablam bir kaç damla ama 3 qün sürdü lekelenme seklinde oldu 2 qündür ise hic olmadı
Canım sen yinede doktora sor 7 günlükken kanama yaşayıp sonradan hamile olduğunu öğrenenler varmış iyiye işaret hayırlı haberlerini bekliyoruz canım inşallah 2017 ocak annesi olursun

İ
Canım sen yinede doktora sor 7 günlükken kanama yaşayıp sonradan hamile olduğunu öğrenenler varmış iyiye işaret hayırlı haberlerini bekliyoruz canım inşallah 2017 ocak annesi olursun
İnşallah ablam inşallah eşim ve ben 4 yıldır bu haberi bekliyoruz ve biliyor musun ablam test qünüm evlilik yıl dönümümüz Allahımın bize en qüzel hediyesi olur belki kim bilir

İ

İnşallah ablam inşallah eşim ve ben 4 yıldır bu haberi bekliyoruz ve biliyor musun ablam test qünüm evlilik yıl dönümümüz Allahımın bize en qüzel hediyesi olur belki kim bilir
Ayyyyy inşallah canım olmazsada üzülme daha çokk gençsin ama sanki %80 var gibi canım yaaa İNŞALLAHHHHH

İnşallah ablam her qece dua ediyorum Allahım bebeqimi bana baqışlasın diye....
İnşallah canım senin için bol bol dua edicem sende bizleri haberdar et canım her ihtimale karşı doktorunla sürekli irtibat ta ol gelişmeleri bildir ne yapman gerektiğini sor yemene içmene dikkat et ve istirahat et tamm mı canım hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz

Merak etme ablam en ufak bir bilqi dahi alsam burdayım bu arada çok tesekkur ederim bu aralar oldukça zor qeciyor ama sizin sayenizde oldukça rahatladim Allah ne muradiniz varsa versin ablam....

Merak etme ablam en ufak bir bilqi dahi alsam burdayım bu arada çok tesekkur ederim bu aralar oldukça zor qeciyor ama sizin sayenizde oldukça rahatladim Allah ne muradiniz varsa versin ablam....
Amin canım cümlemizinkini inşallah sen sıkıldıkça yaz ben hep burdayım öptüm canım

Canım stres yapma ferahlık ver kendine bol bol dua et canım hem daha çok küçükmüş meleğimiz kıyamam ben ona benim yerime öp onu.Hayırlısı olsun inşallah canım

tamam canım artık hayırlısı olursa senin gibi ocak annesi olurum

Belli olmaz en erken transferden 10gun sonra oluyor kan testinde herkes belirtiler cok farkli bende lekenme hic olmadi suan 3 haftalik hamileyim insallah seninkide tutunmustur akilina takilanlari sorabilrsin
Siz nasıl anladınız 3 haftalık hamile olduğunuzu kan testimi yaptırdınız

Belli olmaz en erken transferden 10gun sonra oluyor kan testinde herkes belirtiler cok farkli bende lekenme hic olmadi suan 3 haftalik hamileyim insallah seninkide tutunmustur akilina takilanlari sorabilrsin
Bu arada hamileliğiniz hayırlı olsun rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Ne guzel anlatmissin canim bende yeni ogrendim hamileligimi :) Sat a gore 4+3 haftalik hamileyim senin ne kadarlik?Birde kasik agrim falan var kalcam agriyor normal mi acaba henuz dr a gitmedim onumuzdeki hafta gitmeyi dusunuyorum insallah.Rabbim herkese nasip etsin bizlerede hayirli dogumlat nasip etsin insallah.

Canım benimki de 4+4 günlük
Sıkıntılar yaşıyor musun ben sadece Afedersin gaz problemi ve şişkinlik yaşıyorum şuan

Aynen canim gaz problemi ve siskinlik var kasik agrisi bel ve kalca agrisi oluyor.Dr a gidip keseyi gordun mu canim ben henuz gitmedim.
Bende gitmedim henüz canım 1 hafta daha beklemeyi düşünüyorum biz evde taşıyacaz benim 6. haftadan itibaren sorunlarım başlıyor 2 gebelik geçirdim ikisinde de 6. haftadan itibaren kusma iştahsızlık ve birçok sorun baş gösteriyor ev taşıma işi olunca biraz korkuyorum açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…