2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Alla
Allah kolaylık versin Rabbim tamamına erdirip bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.Ama korkulacak bişey yokmuş doktor demiş o yüzden canını sıkma lütfen:)
Bizlerde iyiyiz çok şükür.

senden de canım hamile halinle yatılı misafir zor olmuyor mu? dikkat et kendine, bizde iyiyiz kızım diş çıkarıyor biraz sıkıntılıyız onun dışında aynen devam koşturmacaya:)

senden de canım hamile halinle yatılı misafir zor olmuyor mu? dikkat et kendine, bizde iyiyiz kızım diş çıkarıyor biraz sıkıntılıyız onun dışında aynen devam koşturmacaya:)
Canım biliyorum yarın cevaplayacaksın:)))
Uyuyakalmışım kalktım hemen iftarlık hazırladım inan şimdi musait oldum kusura bakma canım...
Ayyy yerim onu ben Allah fıstığa kolaylık versin acısını hafifletsin inşallah
Canım kontrole gittinmi?

evet bildin:)))
ne kusuru canım benim önemli değil, amiiin teyzesi inşallah rahat atlatır
gittiğimde 6. haftalıkla uyumlu dedi dr gidiş o gidiş, dr dan çıktıktan sonra benim odunla kavga ettik sonrası yok işte... aynı yerde çalıştığımızdan dr a da gidemiyorum götürmüyor da, bayramdan sonraya kaldı galiba düşün o zamana 12 haftalık olacak

mrb bayramdam sonraya kalırsanız ikili tarama gununuz yaklasıyor onu kacırmamanız lazım mış.bız kalp atısını duyduk. gelısımıne baktı kontrol ettı. bence bu hafta gıtmeye calısın 8 hafta önemlı.

Canım valla işin zor seninki bu gidişle doğuma anca götürür)))
Şaka bi yana ihmal etmeyin canım.
dhasel in dediği gibi 12. haftada 2 li tarama testi yapılıyor bende bu pazartesi yaptıracam inşallah.
RabbiM bebeklerimizi bize bağışlasın yanına aldıklarınıda şefaatçimiz eylesin inşallah fıstığı yerime öp canım Allah o yavrucağada kolaylık versin inşallah

biliyorum da canım çarşı karışık bana kalsa geçen hafta doktordaydım

ne bileyim canım ya Allah bana koca değil odun vermişne yapacağımı bilmiyorum şaştım kaldım
güzel dileklerin için sağol, öperim tabi teyzesi

@Hertain canim nasilsin iyisin insallah.Benim dun dr kontrolum vardi gittim karindan ultrasonla bakti icerde kan pihtilasmasi oldugunu ve kendi dusmez operasyonla almam lazim dedi.Anestezi istedim kisa bir islem olacagindam gerrk yok dedi.Ama cok canim yandi masaya ciktim spekulum takti rahmi temizledi sonra artik temiz dedi ve bi ilac yazdi adet sokturucuymus bunu kullan bu ilac kanamayi durdurcakmis ve ilac bjtincede normal adetimi olacakmisim.Artik o kadar korkuyorum ki hem hamile kalmaya ayni seyleri yasamya tekrar bir islem gerekir diye cok bunaliyorum bunlari dusundukce rabbim sabir versin saglik versim insallah yasamam bir daha bu yasadiklarimi Allah im kimseyede banada yasatmasin insallah

Kıyamam canım benim
Ama lütfen bu olanların seni etkilemesine izin verme canım.
Sen 9 ay çocuk taşıdın ve bunun sonunda doğum sancısı çekip o çocuğu doğurdun çok güçlü bir kadınsın.Direncini kırma canım şuan senin bünyeninde psikolojininde zamana ihtiyacı var canım ve o zamanı kendine tanı,o süre zarfında senin gibi güçlü bir annenin düşünmemesi gereken şeyleri düşünme...
Sonuçta senin ilk gözağrın çok şükür sağlıklı senin yaşadığın bu üzücü olayı mutlaka çoğu sağlıklı kadın yaşamıştır canım.
O yüzden hiçbir şeyden korkma canım ben inanıyorum ki Allah nasip ederse bir daha hamilelik geçirirsen çok sağlıklı nur topu gibi bir evladın olacak inşallah ilki gibi.Çünkü sen bunu başardın maşallah yanında güzeller güzeli bir oğlun var çok şükür:)

ne bileyim canım ya Allah bana koca değil odun vermişne yapacağımı bilmiyorum şaştım kaldım
güzel dileklerin için sağol, öperim tabi teyzesi
Canım üzme kendini benimkide öyleydi valla dırdır yaparak anca götüttürdüm kendimi doktor riskli deyince biraz ciddiye aldı çok şükür
Önemli olan 12. hafta o zaman git mutlaka tammı canım
Allaha emanet olun kendinize iyi bakın canım ara sıra gelişmelerden haberdar et canım bende edecem inşallah sizleri kocaman kocaman öptüm..

inşallah canım Allah esirgesin bişey olur da haberim olmazsa diye çok korkuyorum, Rabbime emanetizben yazarım sende yaz merak ederim, bende öptüm canım kendine kuzucuğa iyi bak

Allah razi olsun canim arkadasim icim rahatliyor senle konustukca cok sukur hersy icin rabbime.Allah im evladima esime aileme sevdiklerime uzun hayirli saglikli omurler nasip etsin insallah Allah im sanada evladini hayirli saglikli buyutmeyi nasip etsin insallah

inşallah canım Allah esirgesin bişey olur da haberim olmazsa diye çok korkuyorum, Rabbime emanetizben yazarım sende yaz merak ederim, bende öptüm canım kendine kuzucuğa iyi bak
Aklına kötü şeyler getirme canım
Sende kendine iyi bak mutlaka yazarım Sende güzellerini yerime öp Allaha emanet olun
son Mesaj benden)

Amin canım.
İki kere kürtaj oldum hala aklımdalar
İlk yavrum doğsaydı haziranın 12 sinde 1 yaşına basacaktı
Üstelik kürtaj olmadan 2 gün önce rüyamda gördüm kız çocuğuydu 3-4 yaşlarında ve rüyamda kim olduğunu bilmiyordum etrafımızda o kadar çok insan varken benim elimi tutuyordu anlam verememiştim..
Birkaç gün sonra anladım ki bana veda eden kızımdı...
İnan o zor zamanlarında yanımda kimseler yoktu ne ailem ne eşim ne de eşimin ailesi dertleşecek ağlayacak bir omzum yoktu
Hep bastırdım içimde ve o yüzden gözlerimi kapattığım zaman çok sık o günleri yaşıyorum...
O yüzden canım elimden geldiği kadar sana destek olmaya çalışıyorum ve seni çok iyi anlıyorum.
Dilerim Allahtan en az hasarla bugünlerin üstesinden gelirsin Rabbim o acıyı bir daha yaşatmasın.
Sevdiklerine ve sana uzun ömürler versin.
Aminn canım benim:)

Allah im sanada banada ve tum yasayanlara kimseye yasatmasin birdaha.Gercekten cok zor..Gecen o kadar agladim ki ..Ben ilk evladima sapkaormustum ondan kalmis ip vardi.O iple dogumum kisa denk geliyor bebegim usumesin abisiyle ayni renk takarlar diye o kalan ipten kucuk sapka ormustum..O sapkaya baktim baktim agladim..Sokecektim kiyamadim yine sakladim..Rabbim kimseye evlat acisi yasatmasin insallah

Ogluma surekli karnimi gosterip "oglum bak kardes burda"diyordum Oda tsortumukaldirip karnimi acip bakiyo kardes diyodu bunlar aklima geldikce engel olamiyorum gozyaslarima

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…