2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Merhaba arkadaslar. Bugun bir perinatologa muayene oldum. 11.haftaya kadar üçüz bekliyordum ama bebeklerimden birinin maalesef kalbi durmuş. O kendi gitmeseydi doktorumun tavsiyesiyle birini aldirmak durumunda olucaktik. Allahim bizi bu durumla karsilastirmadigi icin cok sukur iyiyiz. Sevinmekle uzulmek arasinda kaldik. Diger iki bebegimin durumlari iyiydi cok sukur. Allah tum isteyenlere bebek sahibi olmayi nasip etsin, bebek bekleyenlere de saglikla kucaklarina almalari nasip olsun insallah.

Amin canım
Rabbimin büyüklüğüne bakın bir annenin zor durumda kaldığını gördü ve en hayırlısını ona nasip etti:)
Ne güzel kalbin varmış ki Allah sana bu kolaylığı verdi ve seni melek annesi yaptı..
Canım Rabbim iki güzel mücizeni sağlıkla kucağına almayı nasip etsin onları size sizi de onlara bağışlasın inşallah

İyiyiz canım çok şükür seninde bitanecik yavrununda bayramın mübarek olsun yuvana sağlık huzur mutluluk bereket ve gönlünün istediği herşeyi getirsin inşallah)
Aminn ecmain Canim benim sagolasin.Allah razi olsun..Ben ilk adetimi oldum ama 2 gun cok yogun geldi 3.gun hic gelmedi sonra 5.gun yine leke geldi sonrasindada tamamen kesildi.Ara ara leke gelmesine normal diyorlar.Diyorum ki kazayla korunurken tekrar hamile kalsam 3 ay gecmeden acaba yine ayni kotu durum olur mu.Arastiriyorum kurtaj sonrasi hemen hamile kalip saglikli doguranda var ara verdgi halde yine dusuk yapanda var Allah im hakkimzda hayirlisini nasip etsin insallah

Canım benim adetin şimdilerde düzensiz olması gayet normal hatta 2-3.ayda anca düzene giriyor bazı kişilerde bazıları daha da uzun sürüyorAma senin durumun gayet normal çok şükür
Ben kürtaj olduğumda doktorum 2-3 ay sonra tekrar hamile kalabilirsin demişti çünkü şimdiki nin kürtajları en ileri teknolojide gerçekleştiği için rahim çok fazla zedelemiyor.Eskiden en az 6 ay deniliyormuş
O yüzden canım aklına kötü kötü şeyler getirme çok fazla bu konularla alakalı yazılar okuma doktoruna danış en başta
İnşallah Rabbim hakkında en hayırlısını en güzelini verir canım

B betulanil mesela ben 3 aydan sonra çalışmalara başladım ama 6.ayda başarılı olabildik bugünkü günümüze şükürler olsun canım çok fazla olumsuz şeyler okuma canım arkadaşım

B betulanil mesela ben 3 aydan sonra çalışmalara başladım ama 6.ayda başarılı olabildik bugünkü günümüze şükürler olsun canım çok fazla olumsuz şeyler okuma canım arkadaşım
Yok canim cok sukur sıknti etmiyorm kendime.Allah im ne zaman saglikla olacaksa o zaman hayirlisiyla nasip etsin insallah tum isteyenlerede banada.O kadr canim yandi ki artik zamana biraktim ne zamn saglikla olacaksa o zamn olsun.Ben sadece korunma yontemimiz geri cklme yontemi.Buna pek guvenmedgm icin eger olurda bu korunma surecnde hamile olursam yine ayni seyler yasanir mi diye dusundum.Rabbim herseyin hayirlisni nasip etsin insallah.

Zaten belirli bir korunma zamaninin ardindan hemen hamile kalamamakta cok normal olan bir durum.Rahim korunmaya alisinca normale donmek zaman aliyor.Bu her turlu korunmada ayni.Cunku sonucta hepsinde rahim korunmus oluyor.

Amin canım arkadaşım
Canım 3 aya kadar ne olur ne olmaz eşin kondom kullansın ondan sonra istediğiniz zaman onu da kullanmaz ama sakın kontrol hapı kullanma bıraktıktan 3 ay sonra adet düzene giriyo çok sinir bozucu
Canım birde 2 ay sonra hatta şimdi bile folik asite başlayabilirsin canım

B betulanil Canım insan bebeği melek olunca onun acısından yada annelik duygusunun ağır basmasından dolayı hemen hamile kalmak istiyor mesela bende öyleydi ertesi ay hamile kalmak istemiştim Rabbim aratmadan sağlıklı bir şekilde buldursun inşallah:)

Tesekkur ederim canim benim Yakinda baslarim insallah.Herseyin hayirlsi olsun insallah.Eger tekrar yasayacagimz varsa bu kotu zamanlari yasariz elbet imtihandir.Rabbim insallah tekrar ne kimseyi ne beni evladimizla imtihan etmesin.Eger saglikla olacagi varsa rabbim isterse bu ay bile saglikli hamile olurum.

Amin cumlemize insallah canim benim:)Bende bu durum biraz degisik yani evet bazen ozellikle hamile gordukce bebegimin ultrason fotolarina baktikca rabbim hemen saglikla versin istiyorum.Ama sonra korku sariyor icimi.Yine ayni acilar olursa hayirli zaman simdi degilse gibi gibi dusuncelerde kayboluyorum.Ve sonrada akisina birakiyorum.Rabbim benim gonlumdekinide biliyor benim icin en hayirli zamanida.İnsallah tabiki isterim k o hayirli zaman cok uzakta olmasin..Ama rabbime biraktim kendimi. suphesiz o ne derse o olur.Hayirlisini diliyorum gonlumdekiyle birlkte.İste belki diyorum belki hayirli zaman yakindir ve korundgm halde 3 ay dolmamasina ragmen saglikli bir hamileligik olur.Allah im Ol der ve Olur.Ona teslim olmaktan baska elden ne gelir ki.Ne zaman hayirliysa o zaman olur insallah.

Amin canım Rabbim evlatlarına sağlık güzel hayırlı ömürler versin Rabbim onların acısını göstermesin inşallah..
İnşallah en güzel en hayırlı zamanda o güzel haberlerini alırız inşallah canım arkadaşım
Canım sana iyi güzel geceler bebişinide yerime öp...
Rabbim sabaha hepimizi kavuştursun inşallah.
Tatlı güzel rüyalar canım

Canım ne kadar da güzel yazmışsın ağzına yüreğine ellerine sağlık:))
Ama inan korkmana gerek yok tabiki alnımızda ne yazarsa onu yaşayacağız ama olumsuz yada kötü düşünme korkma Rabbim binlerce anneyi bebeğine kavuşturuyor neden bizede nasip etmesinki
İnan ayrıntılı ultrasona kadar yüreğim ağzımdaydı ama hep bu seferkni bana kavuşturacaksın biliyorum Rabbim diyehep yüreğime su serptim ve etkisi olduğunada inanıyorum:)
Canım o yüzden Rabbim sana ilk gözağrını nasıl kavuşturduysa ikincisinide sağlıkla kucağına almayı nasip edecek inşallah tüm kalbimle inanıyorum canım

İnsallah canim benim hersey icin Rabbime Sonsuz sukurler olsun sende sagolasin Kendine bebisne cok dikkat et Allah ima emanetsiniz

Acikcasi ben bu lekelenmelerden cok korkuyorumYine beni operasyona alirlar diye cok korkuyorum.Bak biraz oncede wc gttim adet gelirms gbi az az geldi acaba adetim erkn kesildgi icin mi yoksa hala knama olmasi norml mi anlamadim 2.operasyonu olali tam 26 gun oldu

Canım ben anlamadım sen adet oldunmu?Yoksa kürtajdan sonra hala lekelenmeler mi oluyo?

Canım ben anlamadım sen adet oldunmu?Yoksa kürtajdan sonra hala lekelenmeler mi oluyo?
Canim ilk kurtajdan sonra lekeler oluyordu dr norml dedi 10 sonraki ikinci kurtajdan sonrada bi ilac verdi primolut muydu neydi bunu ic bitince bi kac gun sonr adet olcaksin dedi dedgi gbide oldu ilac bitti bi kc gun sonra adet agrisiyla birlkte adetimi oldum ve 2 gun cok fazla geldi 3.gun kesildi 5.gun tekrat leke geldi 6.gunde leke geldi ve sonra tekrar kesildi dun aksam da birwz yormustum kendimi wc gttim baktim bi kac damla akti adet gbi ama onun kdr cok degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…