2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Canım 5 haftalık dedikten kaç gün sonra tekrar Dr gittin?
2 hafta sonra canim.hatta 5 haftalik ddgi gunden itibaren saymistim 7 haftalik diye dusundum 2.kntrolde ama 6 haftalik deyince sordum 2 hafta once 5 ti diye dr dediki o kesenin haftasydi bu bebek dedi buarada ikiz degil zaten canim biliyorum iki kese oluyor o zamn:)

Canım o zaman 2 tane değer verildi çünkü saptanmadı demekki yani bilmiyorum ama bu çıkıyor
Bende ultrason kağıdımı almayı unuttum valla en azından fikir sahibi olurduk

Canım sen kendini üzme sonuçta elinden geleni yapıyorsun takdir Allahın...
İstersen cevşen okuyayım

Canım sen kendini üzme sonuçta elinden geleni yapıyorsun takdir Allahın...
İstersen cevşen okuyayım
Allah razi olsun canim benim senin dusunmen dualarin yeter.Yok cok sukur ben ilk gun cok korktum artik korkmuyorum cunku cok sukur ki alttan herhangi kanama lekelenme yok.Annemin tanidigi kadin dgumcu vardi ona sordurdum o demisti bebek henuz 6 haftalik daha hala yerlesiyor ve o kanama bundan kaynaklidir normalde kanamasi yoksa korkmasn kalp atisi duyulmamasida normal daha cok kucuk demis icim biraz daha rahatladi.Ve de mesela benim dr kanama var icerse deyip progestan yazdi bunu kullan 1 hafta snra gel bakalim dedi ama yat dinlen is yapma yorulma vs dmedi dmekki diyorum o kadar cok kotu bir durum yok cok sukur yoksa derdi heralde yat kalkma vs diye

Bide bana dr sıkışık gel tuvaletine kalp atisi bakilmasi icin dedi.Ama ben gittgmde sıkısık gidemedm su icememistim bulantidan bunada bagliyorum duyulmamasini hayirlisi bakalim rabbimden ne gelirse basim gozum ustune o herseyin en hayirlisini bilendir insallah bebisimi bize bagislar insallah herbirimiz saglikla kavusuruz miniklerimize:)

Hadi inşallah canım vallahi bayramımız olur
Allah Razı olsun tandığınızdanda çokta mantıklı hakikaten:)İnsanın aklına yatıyo.
Canım sende bol bol dinlen gözünü seveyim gebelikte dinlenmek ve uzanık pozisyonda kalmak biçok riskin önüne geçiyor.
Bi tanıdığımız 6 ay ölü gibi yatarak hayata bağladı bebeşini

Elimden geldigince dinleniyorum uzaniyorum canim sende dinlen yorma kendini tamam mi canim simdi uyumaya gidiyorum gorusuz insallah Allah a emanet ol canim

Amin canım Rabbim senin gibi güzel ve iyi anneye 2. Meleğini de bağışlar zamanı gelince sağlıklı bir şekilde kucağına almayı gösterir yüce ve büyük Rabbim

Elimden geldigince dinleniyorum uzaniyorum canim sende dinlen yorma kendini tamam mi canim simdi uyumaya gidiyorum gorusuz insallah Allah a emanet ol canim
Sağol canım benim iyi geceler ikinizede tatlı güzel rüyalarAyyy pardon ilk gözağrını unuttum 3 ünüzede iyi geceler canım

Sağol canım benim iyi geceler ikinizede tatlı güzel rüyalarAyyy pardon ilk gözağrını unuttum 3 ünüzede iyi geceler canım
Ayy canim benimm guzel kalpli arkadasim sagolasin sizede iyi geceler rabbim sizide hayirli zamanda hayirlisiyl saglikli bir sekilde kavustursun insallah:)

@Hertain canim merhba nasilsin insallah iyisindirBen cok kotuyum.Bugun dr kontrolum vardi gittim bebek 6+3 gunluk gorunyor ama kalp atislari gorunmedi.Ayrintli ultrasona girdim ordada bebek var kalp atisi yok bana kurtaj olmam gerektigi soylendi dunya basima yikildi sankiNe yapcagmi bilmiyorum cikip eve geldim.Haftya kadar bekliycem haftya tekrar giderim eger yine kalp atisi gorulmezse mecburen kurtaj olucam Kurtaj nasil biseydir nasil yapilir oni bile bilmiyorum O kdr uzgunum ki vardir bndada bir hayir dmekten baska birsey gelmiyor elmdenAllah im bi mucize olsada haftaya gittigimde kalp atisini duysam hayirlisiylaO benim bebegimin kardesiydiCok kotuyum cok...Rabbim kimseye yasatmasin bu aciyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…