2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Ogluma surekli karnimi gosterip "oglum bak kardes burda"diyordum Oda tsortumukaldirip karnimi acip bakiyo kardes diyodu bunlar aklima geldikce engel olamiyorum gozyaslarima
Canım benim seni o kadar iyi anlıyorum ki ona alışıyorsun seviyorsun hayaller kuruyorsun ama sonra gerçek sahibi onu yanına alıyor
Çok acı çokkk...
Ben daha yeni yeni bebek bezi reklamlarına bakabiliyorum...Eskiden o kadar acıtıyorduki içimi hemen kanalı değiştiriyordum
Aylarca kendimi suçladım herkes başardı sağlıklı bir çocuk doğurmayı ama ben başaramadım diye hep üzüldüm çocuk sevemedim
Ahh canım ahhhh o anları dün gibi hatırlıyorum kan kustum Kızılcık şerbeti içtim dedim inan...
Yalnızdım çokk yalnızz
Ama bak sen yalnız değilsin ben varım bebeğin var Allahın izniylede seni hiç yalnız bırakmayacam canım...
Sende kalbimi iyi dileklerimi hisset canım benim...Unutma ne zaman istersen hep yanındayım dilerim kibana ihtiyaç duyduğun zaman hep iyi günlerinde olsun inşallah; )

Canim benim cok seviyorum seni iyi ki varsin.. Allah im saglikla kavustursun bebegine insallah..Canim birde kurtajdan sonra adet olur gibi kanama olmasi normal mi?

Canim benim cok seviyorum seni iyi ki varsin.. Allah im saglikla kavustursun bebegine insallah..Canim birde kurtajdan sonra adet olur gibi kanama olmasi normal mi?
Sağol canım benim bende seni çok seviyorum:))
Evet canım normal bende ikisinde de 1 haftadan fazla kanamam oldu adet kanaması gibiydi aynı..
Korkulacak bişey yok yani canım içini ferah tut
Birde kürtajdan 40-60 gün sonra normal adet kanaması olmazsan(şuanki kanama hariç) doktora mutlaka git canım parça kalmış oluyor o zaman
Çok şanslı tatlımı tatlı oğlun nasıl iyi mi canım:)

Sagolasin canim benim iyi cok sukur uyutuyorum suan erken kalkti bugun uykusu geldi:)Sen nasilsin minik bebegin nasil bidahki kontrolun ne zaman hayirlisiyla canim?

Sagolasin canim benim iyi cok sukur uyutuyorum suan erken kalkti bugun uykusu geldi:)Sen nasilsin minik bebegin nasil bidahki kontrolun ne zaman hayirlisiyla canim?
Yerim onu bennnn:))
Canım nasıl olalım iyiyiz yatılı misafirlerimiz vardı dün gittiler
Bi dahaki kontrolüm pazartesi inşallah tam 3 aylık oluyor canım.
İkili tarama testi yapılacak çok korkuyorum vallahi yine bi sorun çıkar diye aklım çıkıyo
Ama herşey Allahtan ne denilebilir ki::
67 den 64.5 a düştü kilom:)
İyi de oldu biraz aç kalıyorum (iştahsızım)ama sağlıklı bir şekilde besleniyorum sebze meyve...
Ama canım süt içmiyorum sadece dişim kırılıyor(dolgusu düşmüştü 1 ay önce)
Herhalde kalsiyum eksikliğinden.
Sen süt içiyor muydun canım çok önemlimi

Kesinlikle canim ozellikle bebegin senin yediklerinden beslendigi zaman sut ve muz birlikte tuket bebise kilo olsun saglik olsun.Sut mutlaka yogurt ceviz pekmez mutlka tuket canim cok onemli

Kesinlikle canim ozellikle bebegin senin yediklerinden beslendigi zaman sut ve muz birlikte tuket bebise kilo olsun saglik olsun.Sut mutlaka yogurt ceviz pekmez mutlka tuket canim cok onemli
Çok sağol canım benim tüketmeye çalışacam inşallah:)
Allah razı olsun canım arkadaşım kendime iyi bak biricik oğlunu yerime BOL BOL:)öp canım..
Allaha emanet olun istediğin zaman yaz ben her zaman burdayım bende yazarım canım

@betulanilcanım nasılsın iyi misin?
Ben dün doktora gittim 2 li tarama testi için detaylı ultrason bakıldı çok şükür herşey yolunda şimdilik:)Birkaç gün sonrada kan testi yapılacak canım:)
Sen nasılsın paşamız nasıl:)

ahlas nasılsın canım dün doktora gittim 2 li tarama testinin ilk aşaması yapıldı 12.haftamdı detaylı ultrason bakıldı çok şükür bi sorun yok kan tahlili de verecem inşallah:)
Sen nasılsın canım bebişlerin nasıl:)

gözün aydın canım çok sevindim darısı bana inşallahbende iyi diyelim iyi olsun canım ya, kuzucuklar iyi biri diş çalışması yapıyor huysuz bu aralar, diğeri de geçen hafta 9. haftasında iyiydibizde durumlar böyle canım

Cok sukur canim cok sevindim rabbim hayirli saglikli dogumlar nasip etsin insallah:)Bende iyi diyelim iyi olsun canim uyuttum bebisi oturyrum oyle.Lekelenmeler devam edyor.Biryandanda oruc tutuyorm halsiz dusuyorun byzden.Ama guc veriyor Allah im.Bi an once eski sagligima kavusup tekrar hayirlisiyla hamile kalmak istiyorum.

Canım Allah kolaylık versin sanada güzel bebeklerinede inşallah:))
Ne çabuk geçti demi zamanRabbim tamamına erdirir inşallah
Hamilelik nasıl geçiyor canım

Canım inan o günler çok yakın
Zaman o kadar çabuk geçiyorki
Ben oruç tutamıyorum canım kusma olayı olduğu için keşke tutsam zaten akşama kadar bişey yiyemiyorum
Zaten canım 2 haftaya kadar sürüyor lekelenmeler korkulacak bişey yok canım
İnşallah en kısa zamanda 2.bebeğinin müjdesini alırım inşallahh aminn

Canım oruç tutuyor musun ben bulantılar dan tutamıyorum birde kasığımdan bacağıma uzanan bir ağrı var canım sen nasılsın

Canım Allah kolaylık versin sanada güzel bebeklerinede inşallah:))
Ne çabuk geçti demi zamanRabbim tamamına erdirir inşallah
Hamilelik nasıl geçiyor canım

inşallah canım:)) Zaman su gibi çook çabuk geçiyor, Rabbim izin verirse bir de bakacağız bebişler kucakta olacak
hamileliğimde çok şükür bir sıkıntı yaşamıyorum canım, kızımda doğurana kadar kusmuştum bu çok farklı

Canım oruç tutuyor musun ben bulantılar dan tutamıyorum birde kasığımdan bacağıma uzanan bir ağrı var canım sen nasılsın

tutmuyorum canım kızım emiyor birde diğeri var inşallah şu gebelik emzirme işleri bitince toptan tutacağım inşallah kendini çok yorma herşey olduğu kadar biliyosun bebiş öncelikli belki çok ayakta kaldığından ağrın oluyordur bende başka türlü sıkıntılar var canım aile huzurumuz hiç yok ve ben çook bunaldım, keşke hiç evlenmeseydim diyorum hala ama canım kızım için idare etmeye çalışıyorum eğer kuzucuklarım olmasaydı ben ne yapardım hiç bilmiyorum yaşamaya sebebim onlar... şu mübarek günde beni bu halde üzen yıpratan odunu da Rabbime havale ediyorum bilen gören O...

İnşallah canım Rabbim cümlemize nasip etsin:)
Çok şükür ki farklı bu hamileliğin

Arkadaslar sizden bir ricam olacak ama sadece hamile arkadaslarin yardimina ihtiyacim var 27 yillik evli zekiye ve rustu abimiz icin 41 hamiledeen 1 er ayetel kursi bekliyorum bunu yapan herkesin cocugu olmus okuyanlar yaziyi begenebilir mi AMA SADECE HAMILR OLUP OKUYANLAR BEGENSIN KI BENDE ONA GORE KADINA SAYI VEREYİM. Rabbim sizinde hamileliginizi sorunsuz nihayetine erdirip hayirli evlat nasip etsin hadi el birliğiyle insallah nolur 41 kisi bulalim cevrenizde de varsa hamile bayan okutur musunuz o zaman ozelden yazin olur mu 41 hamil3 bayana ihtiyac var..

Selam arkadaslar nezmandir yazamiyorum. 10 haftalik oldum. Ve üçüz bekliyorum. Doktorum üçüz dogurmanin risklerinden bahsetti mongol olma ihtimallerinin arttigini soyledi. Bir tanesini sonlandirmanin gerektigini soyluyor. Esim ikna oldu sonlandirma konusuna ama ben okadar kotu hissediyorum ki yapmak icimden gelmiyor. Haftaya randevum var ve ben ne yapicagimi bilemiyorum. Hersey Allahtan biliyorum ama hangisi iyi hangisi kotu karar veremiyorum

Canım öncelikle Allah yardımcın olsun
Bir başka doktora daha gidin derim ama her ne olursa olsun senin sağlığın şuan için çok daha önemli hem doktorlar için hem de eşin için..
Eğer diğer doktordan da aynı öngörü çıkarsa;çok zor bir karar biliyorum ama metanetli olmaktan da başka bir seçimin yok gibi
Allah kolaylık versin yavrularını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Canım başka bir doktora gidince bizede yaz olur mu son gelişmelerden haberdar et inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…