2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

amin canım inşallah

canım Rabbim ol derse olur bakalım kime nasip edecek

bu arada çıkıcam canım artık ii akşamlar ii tatiller Allaha emanet ol
Sağol canım iki bebişinide yerime öp Allaha emanet olun tatilin çok güzel geçsin inşallah

@Hertain canim iyi geceler birsey soracaktim sana.Simdi ben dr a gittigimde ultrasonda keseyi gorduk ve 5 haftalik demisti dr.Peki sadece keseyi gorduk bebegi henuz gormedik ya bunun nedeni bebek olustu fakat kucuk oldugu icin gozukmuyor mu yoksa henuz olusmadi mi o yuzden mi gorunmedi ?

Canım zaten 5 haftalıkken anca kese gözükür 6 hafta ile 8 hafta arasında kalp atımı duyulmazsa sıkıntı yani anca 6-8 hafta arasında kese boş mu değilmi anlaşılır

İyiyim canım dün çok az bi pembe lekelenmem oldu biraz yorucu bir iş yapmıştım ondan galiba yarın yada salı hemen doktora gidecem inşallah senden ne haber canım senin böyle akıntıların oluyormu
Canim yarin mutlaka git dr a.Yok cok sukur bende ilkindede simdide hic pembe akinti olmadi.İnsallah yordugndan dolayidir ama mutlaka git yarin saliya birakma ihmalw gelmez lutfen.

Canim yarin mutlaka git dr a.Yok cok sukur bende ilkindede simdide hic pembe akinti olmadi.İnsallah yordugndan dolayidir ama mutlaka git yarin saliya birakma ihmalw gelmez lutfen.
Tamm canım benimde içimde kötü bir his var inşallah birşey olmaz canım

Tamm canım benimde içimde kötü bir his var inşallah birşey olmaz canım
Allah korusun canim benim getirme Aklina kotu seyler merak etme kendini cok yordugun icin olmustur.Ama bugun lutfen surekli yat yorma kendini.Dr larda genelde bu gibi kanamalardan sonra istraht etmeyi onerirler.Yarinda ilk is hemen dr a git.İnsallah hayirli haberlerle gel canim benim.

Bak ben dr a gittigimde dr dedi cocugumu kucagima mumkun oldugunca almamam gerektigini soyledi.Ve iliski de bebegin kalp atislari vs duyulana kadar yasak.

Bak ben dr a gittigimde dr dedi cocugumu kucagima mumkun oldugunca almamam gerektigini soyledi.Ve iliski de bebegin kalp atislari vs duyulana kadar yasak.
Çok teşekkür ederim canım benim hiç dikkat etmiyordum ama çok dikkatli davranacam inşallah Rabbim hepimize o güzel günü nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…