2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

canim cok stres yaptim hatta sacimda 2 yerden acilma du dokulme yani doktor a gittim ilac verdi zinco ilac verdi vitamin eksikligi varmis kullanmaya basladim bugun ama gercekten benim isim cok zor kaynanayla otryrm bir evin yuku bende is yemek baska kendime ayiracahim vakit olmuyo bende bebege taktim en azindan bebegim olirsa onunla zmn geciririm diye ama baktim oda olmuyo esim bir yandan ben bir yandan ha bire arastrma yapiyruz valla

Merba kızlaaar bende varım dun asılama oldu :) snuc beklıyrum ıkı yıldır olmyo sebebsız ınfeerrılıte bakalım hayrlısı bu arada ıkıncı asılamam bu
İnşallah hayırlı güzel haberlerini alırız canım
Bol bol dua et canım bizlerde senin için tüm kalbimizle dua edicez inşallah rabbim nasip eder
bizleri haberdar et canım

Canım adına üzüldüm gerçekten
Odana kendine ait yaşam alanı yapsan olmaz mı?
Ne bileyim işleri de biraz hafifletsen kendine zaman ayırsan odanı seni motive edecek güzel bir oda haline getirsen işleri bitirdikten sonra odana çekilsen
Ama herşeyi yapmak çözüm değil canım Allah korusun Rabbim göstermesin sende yada eşinde bir problem varsa nasıl olacakki?O yüzden canım bi doktora muayene olun.Ama inşallah gerek kalmaz

İnşallah hayırlı güzel haberlerini alırız canım
Bol bol dua et canım bizlerde senin için tüm kalbimizle dua edicez inşallah rabbim nasip eder
bizleri haberdar et canım

Allah yardimcin olsun canim seninde inslh iyi hbrlerini aliriz

Amın ınsallah kızlar haberdar ederm 11 gun snra kan testı yapcam bakalım

Kaç kilosun canım bende de kilo var biraz ilk 4 hafta bayağı yedim şimdi biraz İştahım kapandı Allah tan
75 kiloyum canım doktor ayda 1 kilo Alman lazım dedi fazlası zararlı olur tabi, ben de yürüyüşlere başlayacam havalar bi düzelsin, inşallah en az kilo alımıyla kapatırız bu hamileliği.

Canim onada izin yok herkes bir arada olcakmis hep bir aradayiz esimle yatinca odada tek kaliyruz dusun o derece yani arada yuruse cikiyoruz ha birde esim allah var simdi cafeye falan goturur haftada 1 ama aksam 8 den sonra cikiyrz 2 saat durup tekrar dram hikayem basliyo

75 kiloyum canım doktor ayda 1 kilo Alman lazım dedi fazlası zararlı olur tabi, ben de yürüyüşlere başlayacam havalar bi düzelsin, inşallah en az kilo alımıyla kapatırız bu hamileliği.
Canım dikkatli ol zaten 3 ay boyunca hiç almazsanda bişey olmaz zaten ilk 3 ayki yediklerinin bebeğe faydası yok o yüzden hafif beslen sabahları yulaf ezmesi falan ye çok sağlıklı beslen canım inşallah fazla kilo almazsın

Canım Allah kolaylık versin inşallah
Sen yinede kafanı boşatacak ne iyi gelecekse onu yap ne bileyim de ne yapmaktan hoşlanırsın?

Canım Allah kolaylık versin inşallah
Sen yinede kafanı boşatacak ne iyi gelecekse onu yap ne bileyim de ne yapmaktan hoşlanırsın?
Ya inan cok bise de degil esim ve ben yanliz kalip dinlenmek istyrm muzik yuruyus dinlenme baska bise yok valla arti kuzum yaaa ben nasil napcam simdi bebek icin bana onerecegin bise varmi tmm stresten uzak durmaya caliscam baska

Ya inan cok bise de degil esim ve ben yanliz kalip dinlenmek istyrm muzik yuruyus dinlenme baska bise yok valla arti kuzum yaaa ben nasil napcam simdi bebek icin bana onerecegin bise varmi tmm stresten uzak durmaya caliscam baska
Yumurtlama günlerini tutturmaya çalış ama yumurtlama günlerini kesin tespit eden ovulasyon testleri var internetten al gebelik testi gibi aynı idrarla yapılıyor pozitifi gördüğün zaman o günlerde ilişkide bulun..İlişkiden sonra hemen ayağa kalkma 15 dk falan ilk başlar bacaklarını havaya kaldır mümkünse sabaha kadar kalkma ama enfeksiyonu şiddetlendirir haberin olsun.Eşinide kendini de sıcaktan ve stresten uzak tut.Yani şimdilik aklıma gelen bunlar canım

Hepsinide yapiyorum cnm bnm inslh olcak inaniyorum

@Hertain canim nasilsin ?Nasil gidiyor Hamilelik?Benim gece asiri migdem bulanti kusmamak icin uyudum.Bugunde hala icim bulaniyor ama gece deki kadar cok degil sanirim yavas yavas bas gosteriyor bulantilar.Bide bugun arada sanki karnimin icince cekilme oluyor birsey cekiliyomus gibi sendede oluyor mu

Canım bende de mide bulantısı oldu bugün kahvaltıdan sonra hala devam ediyor fakat şiddetli değil.
Ama benim vajinada ara ara acı oluyor korkuyorum kasıklarıma falan vuruyor ve koyu sarı ve kahverengi ortası akıntı oluyor ara sıra yine
Karnım da çekilme yok canım

Canm kahverengi tarzi akinti oluyorsa bekleme yarin git hasthneye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…