2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Haklısın ablam ama insan yinede üzülüyor ama unutacaqım Allahın izniyle demek ki simdilik nasip deqilmiş
Üzülmez olur musun canım tabiki de üzülürsün ama yine de daha olumsuz şeyler olabilirdi bunları düşünerek kalbini bi nebze ferah tutmaya çalış...
Ne zaman istersen ya özelden mesaj at ben her zaman müsaitim yanlız değilsin kendini iyi hissetmen için elimden geleni yaparım canım

Üzülmez olur musun canım tabiki de üzülürsün ama yine de daha olumsuz şeyler olabilirdi bunları düşünerek kalbini bi nebze ferah tutmaya çalış...
Ne zaman istersen ya özelden mesaj at ben her zaman müsaitim yanlız değilsin kendini iyi hissetmen için elimden geleni yaparım canım
Çok teşekkür ederim ablam inan ki böyle zamanlarda yanında birilerinin olduğunu bilmek iyi hissettiriyor

Çok teşekkür ederim ablam inan ki böyle zamanlarda yanında birilerinin olduğunu bilmek iyi hissettiriyor
Şimdi canım güzel bi çay kahve yap kendine ayaklarını uzat yanına bişeyler al ye iç ben hep burdayım bunaldığın zaman yazarsın
Ama şimdiden başka kendini hafif hafif toparlamaya başla öptüm canım

Canım ben de daha gitmedim 5,5 haftadan sonra göbekten ultrason da gözüküyor canım 6 .haftadan 8.hafta kadar da kalp atışı dinleniyor inşallah sorun çıkmaz Rabbim bebeklerimizi bize sağlıcakla kavuşturur
Canım merhaba bugün doktora gittim, 4+6 da keseyi karından gördük çok şükür. Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın. Ben de çok bekledim her ay ki yaşanan hayal kırıklığını iyi bilirim ama allahtan Ümit kesilmez, tam Zaman'ında en hayırlısının olacağı vakit gelir merak etmeyin. Biz ilişkimizin başladığı yıldönümünde öğrendik bizim için en önemli olan tarihte :)

Canım merhaba bugün doktora gittim, 4+6 da keseyi karından gördük çok şükür. Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın. Ben de çok bekledim her ay ki yaşanan hayal kırıklığını iyi bilirim ama allahtan Ümit kesilmez, tam Zaman'ında en hayırlısının olacağı vakit gelir merak etmeyin. Biz ilişkimizin başladığı yıldönümünde öğrendik bizim için en önemli olan tarihte :)
Hayirli olsun canim rabbim saglikli kucaguna almayi nasip etsin insallah bende kese karindan gorunmez diye gitmedim simdi haftaya gidicem 6 haftalikken insallah gorurum bende hayirlisiyla.

Hayırlı olsun canım çok şükür kavuşturana o sevinci yaşatana inşalahh 9 ay sonra da sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder:KK66:folik asit kullan çay kahve az iç sakatat ve fastfodd dan uzak dur canım:KK66:

Hayirli olsun canim rabbim saglikli kucaguna almayi nasip etsin insallah bende kese karindan gorunmez diye gitmedim simdi haftaya gidicem 6 haftalikken insallah gorurum bende hayirlisiyla.
İnşallah görürsün canım bi de senin günün benden önce çok rahat görürsün diye tahmin ediyorum, Hcg oranı 1000 İ geçince görünüyormuş senin ki baya artmıştır yani

Hayırlı olsun canım çok şükür kavuşturana o sevinci yaşatana inşalahh 9 ay sonra da sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder:KK66:folik asit kullan çay kahve az iç sakatat ve fastfodd dan uzak dur canım:KK66:
Aminnn çok sağol canım rabbim cümlemize en hayırlısını nasip etsin inşallah. Bana doktorum tatlı, hamur işi ve tuzdan da uzak dur. Biraz kilo sorunum var da :KK43:

Aminnn çok sağol canım rabbim cümlemize en hayırlısını nasip etsin inşallah. Bana doktorum tatlı, hamur işi ve tuzdan da uzak dur. Biraz kilo sorunum var da :KK43:
Kaç kilosun canım bende de kilo var biraz ilk 4 hafta bayağı yedim şimdi biraz İştahım kapandı Allah tan:KK66:

Selam kızlar ben 2017 ocak annesiyim inşallah.2 gebeliğimde sonlandırıldı.Çok uğraştım 6 ay boyunca evet biliyorum büyük bir zaman dilimi değil 6 ay fakat bende stresi görseniz sanki yıllarca hamile kalamadim streslerindeydim.Çünkü çok yalnızım ailem yanımda değil eşiminde işleri çok yoğundu ve çocukları da çok seviyordum ve bu yüzden biraz tez canlılık yaptım farkındayım.

Kızlar 5 ay boyunca folik asit kullandım ha bugün ha yarın derken 5 ay kullanıp tam tamına 8 kilo yüklendim.En sonunda dedim ki aman olmuyorsa olmuyo ne yapayım kilo yüklenmekten başka bişey yapmadım 5 ay boyunca deyip ;ilk önce folik asit bıraktım.Çok dikkat ettiğim halde eğilip kalkmaya 5 ay boyunca ;bu ay spora başlayıp bisiklet sürdüm hemde öyle böyle değil jet gibi:)).Kendimide hamile gibi hissetmiyordum zaten ,Cola ,cips ,hamburger...Allah ne verdiyse yedim.

Ve dün lekelenmem oldu konduramadım ,ama yinede umutsuz umutsuz test yaptım ve HAMİLEYİM KIZLAR.
Ve bu noktaya gelene kadar burasının çok yardımı oldu yumurtlama olayını dahi bilmiyordum.

2017 ye yeni anne olarak girecek olan arkadaşlar yada anne olarak girmeyi planlayan arkadaşlar toplanalım ve hem birbirimizin fikirlerinden bilgilerinden istifade edelim;hemde duygularımızı paylaşıp ve bu zorlu süreci birlikte atlatalım.
Merhaba bende hamile kalmak istiyorum ama olmuyor ve hoc bebegim yok 2 tillik evliyim ve 5 aydir deniyoruz olmuyo ilaclar kullandim enfeksiyonum gecmedi sonra burada gezinirken sogan kuru var dediler yaptim ictim suan adetime 6 gun var ama bende sogan suyu kullandim kullanali kahverengi akintim oluyo neden bilmyrm yardimci olursan sevinirim cnm bnm bende anne olmak istiyorum .s s s s

Merhaba bende hamile kalmak istiyorum ama olmuyor ve hoc bebegim yok 2 tillik evliyim ve 5 aydir deniyoruz olmuyo ilaclar kullandim enfeksiyonum gecmedi sonra burada gezinirken sogan kuru var dediler yaptim ictim suan adetime 6 gun var ama bende sogan suyu kullandim kullanali kahverengi akintim oluyo neden bilmyrm yardimci olursan sevinirim cnm bnm bende anne olmak istiyorum .s s s s
Canım kahverengi lekelenme yerleşme kanaması olabilir 2.düşük ihtimalde soğan küründen kaynaklanabilir...
Biraz daha açarsan konuyu:adet günlerin kaç günde bir oluyor,yumurtlama gününde ilişki oldumu ve soğan kürü ne zaman kullandın kullandıktan sonramı lekelenmeler oldu, lekelenmeler kaç gün sürdü canım?

Birde enfeksiyon varsa sirkeli suda iyi geliyor 1 bardak sirkeye 2 bardak içme suyu koy günde iki kere vajinal banyo yaptır pamukla da hafif hafif tampon yap doğal olduğu için gebeyken de kullanılabiliyor canım:KK66:

Merba kızlaaar bende varım dun asılama oldu :) snuc beklıyrum ıkı yıldır olmyo sebebsız ınfeerrılıte bakalım hayrlısı bu arada ıkıncı asılamam bu

Canım kahverengi lekelenme yerleşme kanaması olabilir 2.düşük ihtimalde soğan küründen kaynaklanabilir...
Biraz daha açarsan konuyu:adet günlerin kaç günde bir oluyor,yumurtlama gününde ilişki oldumu ve soğan kürü ne zaman kullandın kullandıktan sonramı lekelenmeler oldu, lekelenmeler kaç gün sürdü canım?
Canm ben sogan kurune 19 una basladim 3 une bitti 15 gun kullandim cunku bende enfeksiyon varmis o kdr ilac kullandim hic bir faydasini gormedim careyi sogan suyunda bekledim ven 13 unden 13 une oluyrm adet yumurtlama gunu de iliskide bulundum benim tahminimce ama tam emin dglm zaten gun asiri iliskide bulundum lekelenmeye gelince sogan suyu kullandim 5 gunden sonra kahverengi akinti gelmeye basladi günlük 5 defa camasirimi degistryorum.s.s s ama bende anne olmak istyrm lutfen yardim edin banaaaa.s s s s s

Birde enfeksiyon varsa sirkeli suda iyi geliyor 1 bardak sirkeye 2 bardak içme suyu koy günde iki kere vajinal banyo yaptır pamukla da hafif hafif tampon yap doğal olduğu için gebeyken de kullanılabiliyor canım:KK66:
Tmm cnm benim yaparim ama bebek icin napayim .s

Canm ben sogan kurune 19 una basladim 3 une bitti 15 gun kullandim cunku bende enfeksiyon varmis o kdr ilac kullandim hic bir faydasini gormedim careyi sogan suyunda bekledim ven 13 unden 13 une oluyrm adet yumurtlama gunu de iliskide bulundum benim tahminimce ama tam emin dglm zaten gun asiri iliskide bulundum lekelenmeye gelince sogan suyu kullandim 5 gunden sonra kahverengi akinti gelmeye basladi günlük 5 defa camasirimi degistryorum.s.s s ama bende anne olmak istyrm lutfen yardim edin banaaaa.s s s s s
Canım ilk önce söylemek istediğim birşey var,çok stresli gördüm seni 5 ay çok kısa bir zaman dilimi sağlıklı bir çiftin 1 yılda bebek sahibi olma şansı %80 dir.O yüzden şu stresten kurtul ilk önce inan çok etkiliyor adet gününü geçiktiriyor rahimi çok etkiliyor..
Soğan kürü lekelenme yapıyormuş canım eğer lekelenmen çoksa doktora git derim hemde kontrol amaçlı da olur ..
Ama inşallah gebesindir olmazsada sakın strese girme dediğim gibi daha çok erken.
Yapman gereken ilk önce muayene olmak ve stresten kurtulmak hobi edinmek,kafanı rahatlatmak ve bol bol dua etmek canım..
Bir de çok sıcak suyla duş almamak eşinde almasın spermler için sakıncalı diye biliyorum.
Başka sormak istediğin birşey varsa sorabilirsin canım ama lekelenme çoksa doktora git!

X