2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Alınan bebeğimin yerini hiç kimse dolduramaz şimdi ki bile

Bu arada bende akıntı var kızlar. Süt kesiği gibi beyaz bu hamilelik belirtisi olablr mi
Canım süt kesiği gibi akıntı enfeksiyon belirtisi bildiğim kadarıyla ama bende de oldu tabi bendede enfeksiyon var yani bazen kişiden kişiye değişebilir de mesela ben de şuan hiç akıntı yok kuruluk var çoğunda akıntı belirtisi var

Bu arada bende akıntı var kızlar. Süt kesiği gibi beyaz bu hamilelik belirtisi olablr mi
Biraz karışık oldu kısacası akıntı kişiden kişiye değişiyor canım geçen ay o kadar akıntım oldu ki kesin hamileyim dedim bu ay hiç mi hiç akıntı olmadı bu at hamile çıktım

Anladmncanm teşekkürler . Sen de hiç belirti var mı şu an

Anladmncanm teşekkürler . Sen de hiç belirti var mı şu an
Canım ben 5+4 günlük hamileyim ama şimdiye kadar hafif baş ve kasık ağrısı dışında hiçbir belirti yok ama yavaş yavaş mide bulantılarım başladı .Hamile kalmadan önceki ay inan 1 ay göğüs ağrım ,akıntım ,mide bulantılarım ,turşu yemeklerim oldu adetinde 1 hafta gecikmiş ti idrarda çıkmadı kan testi verdim hatta o kadar kafayı yemiştim ki karnımı seviyordum annemë haber verdim veeee sonra kan testi gelmeden kırmızılar geldi sinirden oturdum ağladım

şimdi hamilemisin?

ağlattıysam özür dilerim..
bende çok üzgünüm..
yakınımda olsaydik sana sarılırdım arkadaşim ikimiz melek annesiyiz...
Keşke canım keşke o kadar çok ihtiyacım var ki beni anlayabilecek birine
İnanır mısın o günden bugüne bebek olan reklamlardan nefret ediyorum hala o reklamları izlemek bana acı veriyor
Etrafımda ki çocuklara bakamıyorum
O kadar çok etkilediki beni...
Başaramayacağım zannettim ama sonra dedim ki"çoğu insanın çocuğu oluyo gencinden yaşlısına, en güzelinden en çirkinine,en görmemiş geçirmemiş insanından en görmüş geçirmişine , en fakirinden en Zenginine...Benim neden olmasın ki Rabbim bana neden vermesin ki"deyip hep motive ettim kendimi kafaya takmamam gerektiğini anladım son 2 aydır ve Rabbim bu ay nasip etti inan böyle şeylerin çok etkisi oluyo baktım etrafımda ki herkesin oldu benim neden olmasın ki dedim...
Ve senin içinde aynısı geçerli Rabbim sana bir melek nasip etti ve onu çok sevdi yanına;tekrar neden hamile kalmaya sın ki

tebrik ederim:) inşallah bebeginizi kucaginiza alirsin.. karnindaki bebegini düşün.. :) darisi bizlerin başina inş.
İnşallah canım
Ben burda ve internette birçok konuyu araştırdım sana her konuda yardımcı olurum sana destek olmak istiyorum takiii inşallah sen gebe kalana kadar; )

İnşallah canım
Ben burda ve internette birçok konuyu araştırdım sana her konuda yardımcı olurum sana destek olmak istiyorum takiii inşallah sen gebe kalana kadar; )
ben 2 aydir deniyorum daha yeni başladim olmadi..
stres yapıyorum galibaa.
hiç takmasam hamilelik sürpriz olsun istiyorum..
çok taktim.. adet günüme yakin idrar testi yaptım. iki ay boyunda..
bu konuda uzaklaşmam lazimdir.. kafa rahatlığıyla hamile kalmak istiyorum stressiz mutlu umursamadan ohh...:)
şu an kırmızı kartlıyım... yeşil karta geçince başliycam:)

Ayyy inşallah canım hadi hayırlısı dualarımdasın şu cumanın yüzü soyu hürmetine rabbim tez zamanda bebeğine kavuştursun inşallah

Ablam şimdi sonucumu aldım 9.6 ya düşmüş Rabbim nasip etmedi :'(
Üzülme lütfen bitanem
Vardır bunda da bir hayır;belki ileride daha büyük bir sorun çıkacaktı;belki daha çok üzülecektin.
Bak ben 4 aylıkken kaybettim canımı o kadar kötü birşey ki anlatamam
Rabbim bi daha böyle kötü bişey yaşatmadan canımı alsın diye dua ediyorum hergün
Yaşın daha çok genç;ilk tüp bebek deneyiminde çok güzel yol kateddin bence...
Canını sıkma Rabbim beterinden sakınsın.Tez zamanda sana evini,gönlünü şenlendirecek hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
Ama ben hissediyorum o müjdeli haberi alacaksın inşallah

Haklısın ablam ama insan yinede üzülüyor ama unutacaqım Allahın izniyle demek ki simdilik nasip deqilmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…