2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

senin doktor rand. ne zaman cnm ne zaman cagırdı senı.
canım bir hafta sonra yani pazartesi çağırdı ama o zamana kadar dayanır mıyım bilmiyorum..betayı belki kendim batırırım bir yerde..senin kaç çıktı beta ikincisinde..bende bugün yaptırmayı düşünüyorum eşim erken gelirse..bide evde idrar testi yapıyor musun benim hala çok silik çıkıyor..bişey mi oldu diye ödüm kopuyor..

cnm idrar benım de aklıma geldı ama yapmadım acıkcası 117 cıktı benım ıkıncısı ama regl gunume daha bır gun daha var. ıcımızı ferah tutalım hayırlısı ıle kucagımıza alalım ınsallah..

Amin canım inşallah..zor bulunca insan böyle tedirgin oluyor işte benim de adetime bir günüm var senin değerin maşallah güzel çıkmış..benim 2 gün önceki 16 dünki 27 buünkide en fazla 40tırr:)ben geç yumurtladığım için böyledir dimii seni ne zaman çağırdı peki doktor?

evet canım sen bende ortalama 2-3 gun sonra yumurtladıgın ıcındır bence degerın merak etme yukselmeye baslamıs ınsallah hıc bır problem cıkmaz. benım bugun bellı olucak cnm doktor durumum konusacagız telde sonra gun verecek sanırım.

@Hertain canim dr dan geliyorum cok sukur keseyi gorduk :) Ama SAT a gore 6 haftalik ama ultrasonda 5 haftalik bunu anlamadim.Kan ve idrat tahlili verdm ogleden sonra tekrar gtcem o zamn sorcam

Canım durumun nedir lekelenme hala sürüyor mu?

@Hertain canim simdi geldim sonuclara baktirdim bi kac eksik varmis bazilari cikmamis 15 gun sonra tekrar gitcez kalp atislari icin o zamann eksik olanlarda cikmis olur bakariz dedi .Darisi sana ve tum isteyenlere olsun insallah canim

@Hertain canim simdi geldim sonuclara baktirdim bi kac eksik varmis bazilari cikmamis 15 gun sonra tekrar gitcez kalp atislari icin o zamann eksik olanlarda cikmis olur bakariz dedi .Darisi sana ve tum isteyenlere olsun insallah canim
canım bişey sorcam 30 ve 40lı değerler çıkarken de testin hala baya silik çıkıyormuydu?

canım bişey sorcam 30 ve 40lı değerler çıkarken de testin hala baya silik çıkıyormuydu?
Canim ben hic kan degerine baktirmadim adetim 3 gun gecince yaptim silik cikti ikinci cizgi pembe renkti.3 gun sonra birdaha yaptim onda net kirmiziydi renkleri

Canim ben hic kan degerine baktirmadim adetim 3 gun gecince yaptim silik cikti ikinci cizgi pembe renkti.3 gun sonra birdaha yaptim onda net kirmiziydi renkleri
anladım canım kan ne zaman verdin peki kaç çıktı..benim adet günüm 11 mayıs dünki kan testimde 27 çıktı testim çok açık pembe çıkıyorda bir sorun var mı diye endişe etmiştim..daha gecikme olmadığı için normal o zaman..

Daha gecikme olmadiysa normaldir canm.Benim kanda hcg ye bakmadilar baska seylere vitamn eksikligi vs var mi diye bakildi.Ben ultrasonda gordum keseyi kanda bakmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…