2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

@Hertain canim nasilsin ?Nasil gidiyor Hamilelik?Benim gece asiri migdem bulanti kusmamak icin uyudum.Bugunde hala icim bulaniyor ama gece deki kadar cok degil sanirim yavas yavas bas gosteriyor bulantilar.Bide bugun arada sanki karnimin icince cekilme oluyor birsey cekiliyomus gibi sendede oluyor mu
kızlar 4 haftalıkken de var mıydı bulantılarınız..ben daha hamileliğimi yeni öğrendim..ve bulantılarım öğrenmeden öncede vardı şuanda var..çok aşırı değil ama şimdiden olması ilginç geldi..

slm kızlar bende dün öğrendim hamileliğimi doktor hala kesin değil diyor keseyi görmediğimiz için..ama bu kadarı bile çok mutlu etti beni..ocak annesi olcam bende nasipsee..Allah hepimize hayırlı sağlıklı hamilelikler ve evlatlar versin..

kızlar 4 haftalıkken de var mıydı bulantılarınız..ben daha hamileliğimi yeni öğrendim..ve bulantılarım öğrenmeden öncede vardı şuanda var..çok aşırı değil ama şimdiden olması ilginç geldi..
Tabiki olabilir benim ilk gebeliğimde 3 haftalıkken başlamıştı:KK66:

slm kızlar bende dün öğrendim hamileliğimi doktor hala kesin değil diyor keseyi görmediğimiz için..ama bu kadarı bile çok mutlu etti beni..ocak annesi olcam bende nasipsee..Allah hepimize hayırlı sağlıklı hamilelikler ve evlatlar versin..
Amin canım Rabbim de sana sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah birbirimize bol bol dua edelim canım

meraba arkadaşlar regle 5 gun kala ögrendım bende ama ıcımde bı korku var.

meraba beta degerınız kac cıktı.

benım beta regle 5 gun kala 25,08 cnm. tekrarlayacagız. bugun

3 senenin ardından kavuşunca sanırım.
:))ama bak 3 yıl sonra rabbim sana bebek bağışladı korkma ferah tut içini bol bol dua et
Rabbim bebeğini sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.onu size sizi ona bağışlasın inşallahh
Bide folik asit almayı ihmal etme canım

bende 16 yada 17. gün yumurtladım..batda 11 mayıs..Allah inşallah tamamına erdirir doktorlar garantici biraz..kese için ne zaman gel dediler canım?

doktorumla konusacagım cnm tekrar beta ıstemıstı onu yaptırdım.

:))ama bak 3 yıl sonra rabbim sana bebek bağışladı korkma ferah tut içini bol bol dua et
Rabbim bebeğini sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.onu size sizi ona bağışlasın inşallahh
Bide folik asit almayı ihmal etme canım

guzel dıleklerın ıcın cok tesekkur ederım cnm allah hepımızın yavrularını bagıslasın bızlere. folık asıte basladım cnm

X