2016 üçüz anneleri :)

yattim mi geciyor gibi ama ayaga kalkinca cok siddetli bi kasik agrisi gibi

Kızlar daha yeni getirdiler odaya spinal sezeryan oldum
Bebekler doğduğunda agladilar ucu de kuvozde
Daha doktorla detayli konusmadik
azerinnn güzelim gözünüz aydın... çok çok sevindim, umut oldun bize... Rabb'im bundan sonrasında da hem senin hem bebeklerinin yardımcısı olsun. Darısı tüm hamilelerin başına olsun inşallah. azerinnn spinal sezeryana doktorlar mı karar verdi yoksa kendin mi tercih ettin?

Canm konu hkknda bilgm yok ama biz tarama testlerni yaptiramadgmz icin eger ense kalinligi gorurlerse amiyosrntez yapilablir.karindan bakilip ense kalinligi olculuyo. Allh yar ve yaridimcmz olsun.
berennsn cevabın için çok teşekkür ederim, 2 hafta sonra perinatolog randevumuz var endişeyle bekliyoruz malesef elden gelen bişey yok. Bu arada ense kalınlığı var denip tetkiklerden sonra olmadığı ortaya çıkan çok kişi duyduk çevremizde inşallah bizimde böyle olur. Allah sizin de yardımcınız olsun canım

Bebişler sağlıklı olsunlarda canım geç kavuşun mühim değil. Kızına da geçmiş olsun canım

seyyahhk Allah yardımcınız olsun, tabi dua ederiz meleklerine... Biz de benzer durumda sayılırız canım, doktor ense kalınlığı var gibi deyip perinatoloğa yönlendirdi. Çevremizde ense kalınlığı var denip sonra olmadığı görülen çok kişi duyduk inşallah bize de böyle olur. Allah zor kararlarla sınamasın hiçbir anneyi inşallah

Hep dua ediyorum ins butun anneler hayirlusiyla ve saglikla bebeklerine kavusurlar ben ilk bebegimi kaybettim ve gercekten unutulmuyor Rabbim kimseye o acilari yasatmasin ins
Azerinn senin guzel haberlwrini aldikca o kadar heyecanlaniyorumki anlatamam icimi bir umut doluyor burdaki butun arkadaslarin guzel haberlerini tek tek aliriz ve mutlulugumuz kat kat olur ins

Bazen hiç olmuyo bazen sürekli oluyo ama düzenli değil canım kasılmalarım. Ağrısız oluyo ama korkutuyo işte insanı yinede. Magnezyum içiyorum o biraz rahatlatıyo ama bu aralar sıklaştı eskiden bu kadar çok olmuyodu

cuma gunu randevum var benimde sorayim bakalimisyerinde oturmakla alakali olurmu ki diye dusunmustum bende
Ben raporluyum genelde yatıyorum ama yine de oluyo canım. Doktor normal diyo ama bu aralar benimki sıklaştı. Bulunduğum ilçede kadın doğum dr u yok pazartesi salı günü geliyolar sadece her defasında farklı bi dr geliyo soruyorum normal diyolar

ben caliriyorum canim ozel sektor oldugu icin rapor alamadim gidebildigim kadargideyim bakalia ayni bizimde doktor yok ile gidiyoruz arasi 1saat ama zor oluyor gelip gitmek

çok sevindim rabbim tamamına erdirsin bir avzda sağlıkla inşallah ve hayırlı evlat olsunlar

ben caliriyorum canim ozel sektor oldugu icin rapor alamadim gidebildigim kadargideyim bakalia ayni bizimde doktor yok ile gidiyoruz arasi 1saat ama zor oluyor gelip gitmek
Hmm bende ile gidiyordum canım 1.5 saat arası yollarda kötü zorlanmaya başladım şimdi buraya gelen doktorlara gidiyorum. Magnezyum kullanıyorum kadılma için ama o da fayda etmiyo

Canım

internetten baktım adalat crono diye hamileliğin 20. Hf sından önce kullanmayınız. Greyfurtla beraber içmeyin diyo internetten bi araştır istersen sende
Canım

internetten baktım adalat crono diye hamileliğin 20. Hf sından önce kullanmayınız. Greyfurtla beraber içmeyin diyo internetten bi araştır istersen sende
Canım

kullanmadim cnim bende okudum korktum biraz odan size de sormak istedim ama doktor neden verdiki ya

Canim belki ucuz diye erken vermistir ama yinede bir kez daha sor istersen ilaci almadan yada baska bir dr bulabilirsen birde ona danis bu kadar seye katlaniyoruz meleklerimiz icin bide yanlis ilac kullanimi dr hatasi vs bisey olursa insan kaldiramaz heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…