2016 üçüz anneleri :)

Merhaba kızlar ben geldim evdeyim
Kuzularim kaldi şimdilik
Ama her gün gidip gorucem
Ve cok şükür durumları iyiye gidiyo
Bu arada ben de 26 haftamdan sonra nidilat kullandim
Biliyorsunuz doğum sancilarim baslamisdi dogumu 6 hafta geciktirdi çok şükür

Hoşgeldin azerinnn :)
Evinemi geçtin yoksa önceki kaldığın evdenisiniz?
Çok şükür bebişlerin durumu iyi olsun tez vakitte birbirinize kavuşun inş.
Sonuçta şuan senin karnında olmuş olacaklardı üçüz olmasaydı :)

Hadi hayirli olsun azerinn hic moralini bozma bak bu arada sende iyice toparlarsin bebisler gelene kadar sagligina kavusur rahat rahat onlara bakarsin canim. Hem onlarda biberon kullanmayi falan ogrenirler annelerini hic yormazlar :)

Iyi olmana çok sevindim.hoşgeldin evine:))inşallah bebişlerle eve döndüğünü de burda kutlarız:))

Kızlar bu arada ben diş ağrısından ölüyorum doktor çektirmeye kesinlikle izin veremem dedi. Antibiyotik içiyorum ama dozajı çok düşük olduğu için fayda etmiyor sanki( bitkisel çözüm bilen var mı?

Canım Allah yardımcın olsun ben hamileliğimi öğrendiğim hafta diş ağrısıyla uğraştım. Antibiyotik 3 günden sonra etkisini gösteriyo

Canım Allah yardımcın olsun ben hamileliğimi öğrendiğim hafta diş ağrısıyla uğraştım. Antibiyotik 3 günden sonra etkisini gösteriyo
Sağol canım. Walla 5 gün kullandım azalır gibi oldu yeniden başladı üstelik artık bütün dişlerim ağrıyor sanki. Antibiyotiğin adını hatırlıyor musun?

Y yesm81 diş ağrısı için
Osman İbnu Ebi’l-As (Anh) anlatıyor: “Hz Muhammed (s.a.v)’e müslümanlığı kabul ettiğimden bu yana vücudumda yoğun olarak hissettiğim ağrıyı söyledim, ve Hz muhammed s.a.v buyurdularki ellerini bedeninde ağrıyı hissettiğin yere koyarak söyleyecek olduğum duayı zikret buyurdu,
Dua : 3 defa eüzü besmele çektikten sonra, ( Eûzü bi-izzеtillahi vе kudrеtihi min şеrri mâ еcidu vе uhâziru.) ( Bir Çok Defa)
Anlamı : Vücudumda bulunan hastalığın şerlerinden Allahü Teala’nın kudret ve izzetine sığınıyorum,
Zikri çokca çektinten sonra Allahü Teala bana şifa verdi ve rahatsızlığımdan eser kalmadı, Hal böyle olunca bu zikri diğer kişilere ve ehlime duyurdum..

Peygamber efendimizin Diş ve baş ağrısı için okuduğu bir başka dua :

( Min şerri ma ecidü min vecei haza )

Manası : Yaradanın Adı ile şuan duyduğum acıların bütün şerrinden Allah’ın kudretine sığınırım..

Sağol Lady inşallah ben de şifa bulurum yoksa bu gece geçmeyecek

Günahdın kızlar
Dün gece çok kötü rühalar gördüm ve etkisinde kaldım sanırım bebişlerim özürlü doğacaklar diye korkuyorum şimdi sizlerde de böle rüyalar gören oldu mu

Evelallah bir şeycikler olmaz kuzularına. Benim 4 mm. civarında ancak doktorum gerekirse erken doğumu engellemek için dikiş atabileceğini söylemişti, doktoruna bir danış istersen.

Günahdın kızlar
Dün gece çok kötü rühalar gördüm ve etkisinde kaldım sanırım bebişlerim özürlü doğacaklar diye korkuyorum şimdi sizlerde de böle rüyalar gören oldu mu
Günaydın canım, vesvese yapmışsındır hamilelikte kaygı hali ve kabuslar çok normalmiş. Bilimsel olarak tam anlamıyla rem uykusuna geçemediğimizden kabus görüyoruz hamileyken. Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin hepimize inşallah, ben 30. Haftadayım ve kabus olmasa da aynı endişeleri düşünüyorum zaman zaman sonra kendimi teskin ediyorum.

Bugün doktor kontrolüm var umarım her şey yolundadır, dualarınızda beni de unutmayın.

Allah analı babalı büyütsün maşallah onlara. Yine öncüsün deneyimlerin bizlere hep umut verdi, evlatlarından sevin inşallah, çok sevindim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…