2016 üçüz anneleri :)

BirTutamMutluluk20 maşallah sana canım doğum yapmışsın... Rabbim bebeklerine ve sana uzun, sağlıklı ve hayırlı ömürler nasip etsin... çok sevindim senın adına... bende cumartesi gecesı adet oldum, moralım iyi ama bir sıkıntı yok... yarında doktora gidecegım... bu ay çatlatma iğnesi olucagım muhtemelen

Günahdın kızlar
Dün gece çok kötü rühalar gördüm ve etkisinde kaldım sanırım bebişlerim özürlü doğacaklar diye korkuyorum şimdi sizlerde de böle rüyalar gören oldu mu
Canım bazen bende de oluyor çok kaygılanıyoruz ya sanırım ondan . Inşallah hepimiz sağlıkla kucaklayacaz bebişleri.ah ah normal bir gebelik yaşamıyozki:))

Beren ne yaptın? Iyi misin?inşallah bebişler iyidir

Merhaba canlar
Tebrik eden herkese coook teşekkür ederim
Bizden iyi haberler var. Ilk gun bebeklerden birinin durumu daha iyi oldugu icin cpap denen durumu daha iyi olan bebekler icin olan cihaza bagliydi.diger ikisi hortum gibi bi şeye bagliydi oksijen icin
2 gun sonra ikinci bebek de cpapa gecti
Dün de 3. Cpapa geçmiş coook şükür
Ilk durumu iyi olan bebege de ara sira küçük emzik veriyolar kisa sureli emme refleksi gelishsin diye:)

Günahdın kızlar
Dün gece çok kötü rühalar gördüm ve etkisinde kaldım sanırım bebişlerim özürlü doğacaklar diye korkuyorum şimdi sizlerde de böle rüyalar gören oldu mu
Leydi merak etme canim
Bak ben de öyle bi rüya gordum hatta günlük bölümüne de yazdim
Sabah uyandigimda hüngür hüngür agladim
1 hafta kendime gelemedim
Ama gördüğün gibi her şey çok şükür ki yolunda
Biz sadece cok endişe ettigimiz için böyle rüyalar görüyoruz

Sevgili kadınlar, dualarınıza muhtacım.

Kızlarım oldukça iyi durumdalar ve çok iyi kilo almışlar, ancak oğlum yeri itibariyle hep küçük kalıyordu zaten ve bugün yine göbek bağına yapılan dopplerde sıkıntı çıktı. Beslenmesinde azalma var ve 1 hafta sonra tekrar bakılacak, eğer beslenme durursa erken doğum kararı verecekler.
Henüz çok erken ve üzüldüm haliyle.

Allah yardımcınız olsun. İnşallah sağlıkla ve zamanında dünyaya gelir bebekleriniz. Rabbim hakkınızda hayırlısını versin. Moralinizi bozmayın.

Evet canım hatırlıyorum yazdığını :s bu aralar hep etrafta görüyorum ister istemez bilinçaltı etki yapıyor olabilir. Aslında aklıma getirmemeye çalışıyorum ama genede gördüğümde içim gitmiyor değil. Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın

masmaviyim S seyyahhk çok teşekkürler, yazdıklarınız benim için çok değerli. Diğer doktorumla da telefonla konuştum, henüz biten bir şey yok dedi ancak bizim için kritik bir hafta bu hafta. Umarım hayırlısı ne isr o olur, tekrar teşekkürler

Rabbim yardımcın olsun inşallah herhangi bir problem oluşmadan haftanı doldurmak nasip olur. Son haftalara yakın malesef böyle problemler çıkabiliyor. Bebişlerini sağlıcakla kucağına almak nasip olsun inş.

Çok şükür azerinnn inş bebişlerine kısa sürede kavuşacaksın. Beklemek çok zor ama bizler tüm zorluklara göğüs germiş Allaha tevekkül etmiş insanlarız. İnşallah bebişinin emme refleksi hemencik gelişirde süt vermeye başlaraın bebişine Anne sütü onu daha iyi besleyecektir.

Beren ne yaptın? Iyi misin?inşallah bebişler iyidir
Evdeyim canim yatiyorm annem geldi bu hafta o bakiak bana. Bebisler iyilerama bn smdiden cok zorlaniyorm. Bazn karnim cok geriliyo nefes alamz konusamaz hale geliyorum. iyice hamilelik coktu uzerime.kendimi yaslanmis gibi hissdyrm cok zorlaniyrm smdidn ilrlyn haftalara grlebilirsek napicam baklm

Uzulme canim bak 30. Haftaya gelmissin neguzl bn o haftyi gormk icin dualar edyorm. Yavrucaklarinda sagsalim dogup kicagna gelirler allhn izniyle. Bu gobek bagina yapilan sey nedir ? Hic bilgm yok kacnci haftada yapilyoo ?

Canım çok sevindim gözünaydın:))kucaklamana az kaldı kuzuları inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

Inşallah herşey yoluna girer Allah sabrını gücünü kuvvetini arttırsın.çok şükür bu haftalara geldin . Inşallah hepimiz burda hep güzel haberler paylaşırız

Annelerimizin hakkını nasıl öderiz bilmiyorum benimki de pervane oluyor.canım bu haftalarda sanki bir geçiş dönemi oluyor aynı sıkıntıları ben de yaşamıştım ama sonra vücut biraz alışıyor Kolay mı üç bebiş:)) bu arada ben 12 kg aldım(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…