2016 üçüz anneleri :)

eger gebelik varsa adet gunu hatta oncesi bile cikiyor.senun hem gunun gecmis hemde testte cizgi cikmis,peki kendinde bir belirti hissediyormusum? ayy bende heycanlamdim sabah pozitif haberler verirsin insallah
inşallah ne çok isterim valla.. ya bi belirti de yok sadece bi akıntım var diğer aylara göre ama o da belirti mi bilmem.. sıvı tüketince mi negatif cıktı bu acaba

inşallah ne çok isterim valla.. ya bi belirti de yok sadece bi akıntım var diğer aylara göre ama o da belirti mi bilmem.. sıvı tüketince mi negatif cıktı bu acaba
negatif derken,bugun ekledigin foto disinda basta test mi yaptin?
cunku bugunkunde azda olsa cizgi belli
seni umutlandirmak istemem ama o akinti bendede vardi ve halaaa devam ediyor

Kizlar gunaydin
Tebrik eden tüm arkadaşlar teşekkür ederim hepinize
Kusura bakmayim tek tek alintilayamiyorum
Leydicim sanırım 23-24 haftamdan baslayarak kullaniyodum hamilelik korsesini
Ve suanda bakıldığında catlak falan hic gozukmuyo
Soldu resmen ve anlasilmiyo cok aşırı değildi zaten
Burdada da dogumun ertesi kaldirdiklarinda korse taktilar hemen
Sutum geldi bu arada dun aksamdan beri
Bu gun duş alicam inşallah yarin ben çıkıyorum ama kalbimin yarisi burda kalacak
Durumlarinin iyi olmasi beni sevindiriyo inşallah fazla bekletmicekler annelerini hep beraber cikicaz burdan
O süre zaafinda ben de tamamen iyilesirim
Kizim da ateslenmis valla kalbim paramparça oldu ahh annelik

Kizlar kasilmalarin nasil olduğunu hemen yazayim size
Karniniz taş gibi sertlesiyo kipirdarken zorlaniyosun
Ve biraz sonra tekrar yumusuyo
Tehlikeli olaniysa 1 saat icinde 5 defadan fazla olani
O surecde 1 litre su için ard arda ve bakin bakalim hala devam ediyo mu

sabah yaptım cnm negatif yanlış alarm yani boşu boşuna sevindim yani
6 gün gecikmen varmis bence az deil git kan testi yap degerine baktir belki kimyasal gebelik yasiyorsundur ..bende oyleydim her ay 8 gun bazen 10 gun gecersi bu sefer oldu derdim bigun gecikmemde kan testi yaptirdim megerse hep kimyasal geciriyormusum:KK43:(

Kizlar gunaydin
Tebrik eden tüm arkadaşlar teşekkür ederim hepinize
Kusura bakmayim tek tek alintilayamiyorum
Leydicim sanırım 23-24 haftamdan baslayarak kullaniyodum hamilelik korsesini
Ve suanda bakıldığında catlak falan hic gozukmuyo
Soldu resmen ve anlasilmiyo cok aşırı değildi zaten
Burdada da dogumun ertesi kaldirdiklarinda korse taktilar hemen
Sutum geldi bu arada dun aksamdan beri
Bu gun duş alicam inşallah yarin ben çıkıyorum ama kalbimin yarisi burda kalacak
Durumlarinin iyi olmasi beni sevindiriyo inşallah fazla bekletmicekler annelerini hep beraber cikicaz burdan
O süre zaafinda ben de tamamen iyilesirim
Kizim da ateslenmis valla kalbim paramparça oldu ahh annelik
Canım benim sütünün gelmesine çok sevindim. Maaşallah. Allahım bol bol süt nasip etsin inş. Bebişlerinin epiciğine bol bol yetsin :) bu arada doğumdan o kadar çok korkuyordum ki sayende korkumu biraz yenmiş oldum. İnşallah bizim sürecimiz de kolay geçer. Hastanedeyken bebişlerin yakın olması insanı daha bir rahat hissettiriyor tabi ama çıktığında da görmek için gelirsin bebişlerini üzülme zaten bir kaç gün sonra seninle birlikte olacaklar.

X