2016 üçüz anneleri :)

:)))bakarsin sen 4une de yap hemso:)
Enistenin de gözü korkmamis demek bezden mamadan:)))

Reyyan Nazli gibi olsa bakardim bencede yok doymuyor bebeden
Sen bakudemi yapiyorsun kontrolleri.bulantin gecmis galiba. Sevindim cok. Bendede asiri olurdu.
Evet canim devlet hastanesine tövbe ettim
Ozele gidiyorum Bakü'de
Allah izin verirse doğum da orda olacak
Bulantilarim tam geçmiş sayilmaz hala gun içinde 1-2 kez çıkarıyorum

Kizlarr sizi buluncaa okadarcok sevindm ki :) ben hikayemi anlatayim onceliklebnm gibi olanlar vardir belki.kizlar ben 24 yasimdym ve 5 ay olmayonca doktora gittm doktorm bnd bi sorn olmadgni soyledi ve bu ay bi klomen kullanalm dedi.gectigmz ay gunde iki tane kullandm ve rabbme sukurler olsn bu ay hamile oldgmu ogrendm.buraya ladar hersey normaldi.doktora gittm ve iki kese gorgnu soyledi orda inansm glmedi bidahaki kontrle kesn yanlslik var bi tane dick dye gttm ve ucuz oldgnj ogrendm.o an napicagmi bilemeden basladm aglmaya ve araliksz iki gun aglamsmdr.sonra ailmden esimden destk gelnce bn kendme kizdm rabbm aratmadan bna uc evlat vermis bn nedn sevincgmi uzulydm bilmyrm.ama suanda 8 haftalgz.mide bulantm disanda bi sikintmda yok cok sulur.artk tek duam onlarin birine bile bosey olmadan kucagma almak kokularni duymak.ve bn ve biz gibiler gercekten cok sansli dye dusunyrm.allhm hepimizin yar ve yardmcisi olsn.bundan sonra bu sayfayi yakimdan takip edip kendmi yanlz hissetmiycem sayenizde.cok tesekkrler.hepimiz iyi haberle verelimm :)

Hoşgeldin canim
ben dahil cogu arkadaşımız önce ikiz sonra üçüz olduğunu ogrendik senin gibi
Ilk duydugumda tansiyonum falan firladi açıkçası riskleri beni cok korkuttu
Sonra dedigin gibi kendimi farkli hissetmeye basladim 3 bebek cok heyecanlandirdi beni
Rabbim bizi onlarla sinamasin inşallah
sag salim dogsunlar hepsi

İnsallh artk tek du allhmdan o. Siz 19. Haftadasiniz sanirm neler yasadnz bu surecte yadan bn daja yeni buldm birakmm artk sizi ve siz gibilerii neler onerirsnz :) buara bisy yiyemyrm dye uzulyrm onlar beslenemick dye korkyrm.

İnsallh artk tek du allhmdan o. Siz 19. Haftadasiniz sanirm neler yasadnz bu surecte yadan bn daja yeni buldm birakmm artk sizi ve siz gibilerii neler onerirsnz :) buara bisy yiyemyrm dye uzulyrm onlar beslenemick dye korkyrm.
Birakma da zaten canim bu kizlar hayirsiz cikti ugramiyolar:))
Evet 19 haftamdayim 4 ayina kadar gun icinde 5-6 kez cikardim serumlar falan hic bi etki etmedi cok zordu
Simdilerde hala daha her sabah cikariyorum ama buna da şükür
14 haftamda serklaj oldum
Doktor erken dogum riskine karsi rahim ağzına dikiş atti
Baska da bi sey olmadi ama kasiklarimda bacaklarimda ilk gunlerden beri cok fena agrilar var
Ilk 3 ayina kadar bebekler senden beslenmiyor canim merak etme

Merhaba kızlar:)) telefonumda sorun olduğu için giremedim Berennsn hşgeldin aramıza:)) Benim bulantılar hafiflemekle birlikte hala devam ediyor ne olacak böyle bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…