2016 üçüz anneleri :)

Yazdıklarına hep denk geliyorum canım ben 1 çocukla tükendim valla enerjine ve sana hayranım :-)

Tanımıyorum seni ama çok içten hissettim her zaman duamdasın Allah sağ salim doğurmayı,kucağına almayı nasip etsin:)

Ya bisey sorucam catlatma ignesi falan olmadan asilama olmadan tup bebek olmadan sadce bir ay klomen kullanip ucuz olmasi nasil boseydrr. Bitel benm basma geldi saniyodm ama sanirm ilacn etkisi bazi insanlarda baya yuksek olyo sonucu. Tabi allhn takdirii .

Yazdıklarına hep denk geliyorum canım ben 1 çocukla tükendim valla enerjine ve sana hayranım :-)

Tanımıyorum seni ama çok içten hissettim her zaman duamdasın Allah sağ salim doğurmayı,kucağına almayı nasip etsin:)
Bu msj banaydi galiba:)hemen atladim:))
Amin cok tesekkur ederim canim
Bu soguk ekrandan duygularim sana geciyosa ne mutlu bana

Ya bisey sorucam catlatma ignesi falan olmadan asilama olmadan tup bebek olmadan sadce bir ay klomen kullanip ucuz olmasi nasil boseydrr. Bitel benm basma geldi saniyodm ama sanirm ilacn etkisi bazi insanlarda baya yuksek olyo sonucu. Tabi allhn takdirii .
Evet aynen oyle ben de catlatma ignesi falan olmadim hatta 5 tane yumurtam vardi
Allahin mucizesi işte canim

Evet aynen oyle ben de catlatma ignesi falan olmadim hatta 5 tane yumurtam vardi
Allahin mucizesi işte canim

Kizlar bu arada ben ara sira kendime kış cayi yaparim bol c vitaminli hastalanmamak için
Severim boyle bitkisel şeyleri :))
Yaziyim size de:)
1 tane mandalina kabukları
2-3 dilim portakal
Ceyrek limon
Bunlari 1.5 bardak sicak su ilave edip 10 dakika demliyorum
Sonra suzup balla karistirip içiyorum

Kizlarr bn dun doktora gittm. Bana coraspirin verdi .bide ben progestan 100 mg kullanydm 200 verdi gnde uc tane vajinadandedi.. Kullananvarmii bnlari aranizdaa

Ya bide baska bi doktora gtmistm dun.icimi karartti.bebekler suan saglikli ama ucuz gebelikte bebegn anormal olmasi daha yuksek ya gidicn tup bebek merkezne birini aldircan yada bekliycn dedi resmn. Moralim sifirr :KK43:

Bende geldim. Benim bezelyeler 18 haftalık oldu artık portakal oldular, 2 kız ve 1 erkek.. İsteyen herkesin gönlüne göre versin Rabbim, bize de zamanlı ve hayırlı doğumlarla, sağlık versin..
Hoşgeldin:))maşallah kuzulara.amin canım inşallah ben çok korkuyorum doğumdan erken olursa diye.birde karnım çabuk büyüdü sanki senin de öyle mi?

Ya bide baska bi doktora gtmistm dun.icimi karartti.bebekler suan saglikli ama ucuz gebelikte bebegn anormal olmasi daha yuksek ya gidicn tup bebek merkezne birini aldircan yada bekliycn dedi resmn. Moralim sifirr :KK43:
Ben progestan kullanmıyorum ama belki sonra verir doktor. ben iki doktora gidiyorum biri perinatolog ikisi de ikiz ve üçüz gebelik risklerinin aynı olduğunu ve redüksiyonun da riskli olduğunu üç bebeğin birden kaybedilebileceğini söylediler bir de sağlıkları yerindeyse hangisine kıyabiliriz ki?Bol bol dua edelim.

Ben progestan kullanmıyorum ama belki sonra verir doktor. ben iki doktora gidiyorum biri perinatolog ikisi de ikiz ve üçüz gebelik risklerinin aynı olduğunu ve redüksiyonun da riskli olduğunu üç bebeğin birden kaybedilebileceğini söylediler bir de sağlıkları yerindeyse hangisine kıyabiliriz ki?Bol bol dua edelim.
Evett cok korkuyorum onlara bisey olucak dye aklm cikiyoo.bide boyle doktor bulamaynca deli olyorm. Aranida bursada olan varmii.varsa hangi doktoraa gidiyosnz onerirsenz bna cok mtlu olucamm.

Kizlar ben su anda hastanedeyim gece wcye kalkarken kanamam oldu apar topar hastaneye geldik
Şükür 3de iyi görünürde bo sorun yok ama doktor bu gece kalmami istedi
Çok geçmiş olsun canım.benim de ara ara kahverengi kanamam oluyor ama çoğul gebeliklerde çok oluyor dedi doktor. Bebişler iyi olsun da hepsi geçer inşallah

X