2016 üçüz anneleri :)

Ay degisik de laf mi:)
Korku sevinc endise hepsi bi arada
Bi de kipirdarken hangisi olduğunu anlayamiyosun ya o cok tatli:)))
Sen de hamileymishsin canim sag salim al yavrunu kucağına
evet hamısım bende allahım nasıp ettı ıns hepımız sağlıcakla alırız benim tek bebişim onda bıle nasıl endıse korku sevınc duyarken sızı tahmın bıle edemiyorum allah yar ve yardımcınız olsun ıns . ay kıpırdarlarken ayy allahım nasıl bır mucızedır yarabbım ucu bı tek ınsanda

Ben de dun doktora gittim
Herseyimiz yolundaymis cok şükür :)
Parmaklarindan kalbine kadar hepsine bakti
bi sorun yokmus
Haftalarina uygunlar dedi
Üstelik bi sok daha yasadik 3de erkekmis:))
Bi kac ilac yazdi bacak kramplari icin,kasintim için bi de karnim icin en guzeli badem yagi dedi
Dunden beri basladim yağlanmaya:))

Süpermiş çok sevindim:)) üç erkek evin halini düşünemedim:)) inşallah her şey yolunda gidercanım . Badem yağı kıllanma yapıyomuş diye duydum senin bir fikrin var mı?

Süpermiş çok sevindim:)) üç erkek evin halini düşünemedim:)) inşallah her şey yolunda gidercanım . Badem yağı kıllanma yapıyomuş diye duydum senin bir fikrin var mı?
Evet aslinda aldiktan sonra okudum bazilari yapiyor bazilari bende yapmadi yazmis şimdilik kullanicam öyle bi sey farkedersem kesicem surmeyi

Cinsiyet söylemedi bizde sormayı akıl edemedik :)) kabullenmesi biraz zor oldu benim için . Daha yeni yeni alışıyorum aslında. Bende de lierac var ondan sürüyorum olmazsa alırım badem yağı

Cinsiyet söylemedi bizde sormayı akıl edemedik :)) kabullenmesi biraz zor oldu benim için . Daha yeni yeni alışıyorum aslında. Bende de lierac var ondan sürüyorum olmazsa alırım badem yağı
Aynen ben de daha yeni yeni alıştım :)simdi cok mutluyum ama
Kizima 3 erkek olucagini nasil soylicem bilemiyorum:)hep 2 erkek 1 kiz diyip durdu:)))

Doktorum bir de 36. Haftada yeni üçüz doğum yapmış bir hastam var bebekler 2 şer kg doğdu ve çok sağlıklılar dedi biraz rahatladım açıkçası. Benim kızımda illa ki kız kardeş istiyor bakalım hayırlısı:))

Inşallah bi kiz kardes daha gelir kuzuya
ne güzel darisi basimiza:)
Ben bi de minyonum o yüzden erken dogum olur diye korkuyordum gecen ay doktora sordum senin gibi olup sorunsuz gebelik geçiren çok dedi

Azeriyem
Cocuklarin cekileri 1700 1500 1500 oldu.iki qiz bir erkek qizlar cauk toparlandi ama olum 36 gun kuvecde qaldi indi cokkkkkk sukur 3-de yanimda.Allah sizede yardimci olsun bebeklerinizi sapasalam qucaginiza alin Amin Insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…