2016 üçüz anneleri :)

Azeriyem
Cocuklarin cekileri 1700 1500 1500 oldu.iki qiz bir erkek qizlar cauk toparlandi ama olum 36 gun kuvecde qaldi indi cokkkkkk sukur 3-de yanimda.Allah sizede yardimci olsun bebeklerinizi sapasalam qucaginiza alin Amin Insallah
Ayy ne güzel :)))
Ben de azeriyim bu arada
Turkce yaziyorum ki diger arkadaşlar da yazdiklarimizi anlasin diye
Bebekler kac haftalik dogdu?hangi hastanede?Bakudemisin?ben Baku Medical Plazaya gidiyorum
Orda olucak bebisler de Allah izin verirse

Merkezi klinika bahalidi amma baki saglamliq merkezinde dovlet xestexanasi oldugu ucun qiymet demirler biz axirda ozumuz istediyimiz pulu verdik
Himm basa düşdüm canim
menim ikinci usagim rayonda olmusdu amma hekimlerin sehlenkarligindan rehmete getdi ona görə dovletden gozum qorxub
Ozel duzdu cox bahalidi 3em olduguna gore kesr ucun 2500 azn deyibler
Usaqlar saglam olsun esas odu

Baki saglamliq merkezinde her sey eladi hekimleri cox savadlidi merkezi klinikada eger usaqlarin kuvecde cox qalsalar canim size cooox baha basa gelecek

Baki saglamliq merkezinde her sey eladi hekimleri cox savadlidi merkezi klinikada eger usaqlarin kuvecde cox qalsalar canim size cooox baha basa gelecek
Canim merkezi kljnika yox Baku Medical Plaza
Duzdu cox baha olacaq amma gözüm o qeder qorxub ki ele bilirəm yene nese olacaq
Hem de ki orda Ayten xanimin yanina gedirem uzmandi
Savadli hekimdi

BirTutamMutluluk20 hemsom. Nasilsin? Kucuk cadi nasil? Bebislerin cinsiyetti belli olmus. Yerim Ben onlari. Minnos pasalar sag salim dogsunlar
Sagolasim canim benim:)
Evet üçü de prensmis megersem:)))
Küçük cadi iyi cok şükür
Her dakika kardeşlerini sorip duruyor:)napiyolar simdi diye:)
Her sabah gözünü acar acmaz da doktor ne zaman cikaracak bebekleri diyo:))))
Allahim kuzumun hevesini kursaginda birakmasin inşallah
Senin guzeller nasil?

Aminnn.guzelim Benim o. Bu sefer her sey guzel olucak. 2 ay once bende bebis istiyordum cok arsizim ama bu 2 ayda benim kucuk cadi tam cadilasdi 2 yas sendromu gec vurdu. .

Aminnn.guzelim Benim o. Bu sefer her sey guzel olucak. 2 ay once bende bebis istiyordum cok arsizim ama bu 2 ayda benim kucuk cadi tam cadilasdi 2 yas sendromu gec vurdu. .
Oy üçüncü mu maşallah kiz hemso bu ne cesaret:)))
Gecen anneannem sey diyo kizim bunları da dogur artik dogurma:)))))yok dedim muhakkak 5ciyi yapicam icimde kalir:))))))4 cocuktan sonra daha ne doguracam:)

Oy üçüncü mu maşallah kiz hemso bu ne cesaret:)))
Gecen anneannem sey diyo kizim bunları da dogur artik dogurma:)))))yok dedim muhakkak 5ciyi yapicam icimde kalir:))))))4 cocuktan sonra daha ne doguracam:)
Hahahahaha Canim Ben hep 4 tane istedim bebis.5 seneye 2 bebis dogdu. Dusundum onumdeki 5 seneyide ikisine vakf ediyim.30 umda bitmis olsun ama yok vazgectim.dilde cesaretliyimisim megersem artik bu kucuk cadi 6 yasina gelsin.okula baslasin.kismetde varsa olur. Ama benim herif heveslenmisdi. Hevesini kursaginda biraktim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…