2016 üçüz anneleri :)

Merhabalar
Hayırlı olsun bebekleriniz. Eşiniz doktorun bahsettiği risklerden dolayı mı redüksiyon istiyor yoksa maddi sebeplerden mi?

Sonuçta redüksiyonun da riskleri var bunlardan bahsetti mi doktorunuz? Hiç bi problem olmasa bile size yaşatacağı üzüntü hamileliğinizi olumsuz etkileyebilir. Eşinizin sebeplerine göre onunla konuşun..

Selenay bizde o yollardan geçtik.şimdi dokuz aylık olcaklar inşallah. Tabiiki zor bir süreçti.karar sana kalmış tabiiki doktorla eşinle konuşarak gönlündekini gerçekleştir inşallah

yol arkadaşları ne durumdasınız biz dokuz aylık olcaz
İyiyiz oturuyolar.biri çok hareketli emekliyo ev yemeklerine geçtim yavaş yavaş.süt de veriyorum sulandırarak.işte böyle. Uykuları düzensiz. Üç dört saatte bir uyanıyorlar.herkese kolaylıklar

Bebek bekleyen yeni anne adayları bu sene çok sessiz bizlerde koşturmaca içindeyiz minik kahramanlarımız her geçen gün büyüyor değişiyor gelişiyor tabi yoğun bir koşturmaca içinde geçiyor günler biz yaklaşık 8,5 aylık olduk tamamlanmış olarak da 7 aylığız hava değişimleri hastalık salgınları derken biraz zor zamanlar geçiriyoruz sağlık için onun dışında ek gıdaya tam geçemedik hastalıklar sebebiyle biri yavaştan emeklemeye başladı her yerde arkamda biraz zor oluyor :) bu arada maalesef kimseyi bulamadım 3 çocukla devam yardımcı olsa biraz daha rahat olurdu heralde bizde durumlar böyle

Üçüz annelerine sesleniyorum maşallah size öncelikle klomenle ucuzu olan varmı topuğu okudum 127. Sayfaya kadar kaç gündür üye olmak için. Çabaladm şükür oldum sonunda

Kızlar bu arada ben yine hamileyim.kafayı yiyecem yıllarca olmadı.7. 8. gün tuttu.adetten sonra güvenli diye biliyodum.aldırmayıda düşündüm çaresizlikten bi akıl verin.o doğunca üçüzler bir buçuk olaxaklar.o zor hamilelik ten sonra bi daha nasıl dayanırım.sezeryan ayrı dert.normal doğumda olmaz.dördüz gibi

Nedesem bilemedim yardim edenin coksa bisekilde olur ama diger turlu cok zor, hayirli olsun insallah aldirmak Zorunda kalmazsin Allahim yardimcin olsun

Şimdiye kadar gündüz dört beş saatlik yardımcı vardı artık yok.bazen umarım düşer derken yakalıyorum kendimi.oysa geçen sene olmuyor diye mahvolmuştum.ikilemdeyim.beş çocuk olcak

Ne kadarlk canım Allah yardımcın olsun zor tabi ama Rabbim nasip ettiyse vardr bildiği

Benim klomenle oldu canım
Canm belki haddime düşmez ama aldırma bence rabbim bı kolaylığını verir onun bı bildiği var çok günah onun verdiği cana kıyma Rabbimden hayırlısıyla neyse onu iste inşallah da hayırlısı olur

Canm bu klomen ayda sadece 5 teke kullanılıyor demi 5.gun bittikten sonra doktora kontrole gidiliyor dimi senin yumos kaç tane olmuştu
Evet 5gün kullanılıyor canım benim doktorum adetimin 14. Günü çağardı kontrole ilaçlar bittikten bir hafta sonra yani gittiğimde 2 yumurtam oluşmuştu biri çatlamıştı diğeri de bugün yarın çatlar dedi doktrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…