2016 üçüz anneleri :)

Canım ne desem bilemedim Allah yardımcın olsun umarım en doğru kararı verirsin ama her zorlukla beraber bir kolaylık vardır bunu düşün o içindeki masum yavrunun kokusunu düşün çok zor bir durum özellikle psikolojik olarak benimde bazen aklıma geliyor kazara yine hamile kalırsam naparım diye...

Merhaba ucuz anneleri
Nasilsiniz?yeni hamile anneler hoşgeldiniz
Topigimiz size ugur getirsin inşallah bebeklerinizi bizim gibi sagsalim kucaginza alin inşallah siz de
Hhcm seni cok iyi anlıyorum yazin ben de maalesef dikkatsizlikden hamile kaldim ve malesef aldirdim
Bebekler daha 4 aylikdi yapamazdimbelki de yapardim da cok zor ve yipratici olucagi kesindi 5 cocuk 4u küçücük kizimla ilgilenemiyorum zaten ilk okula basladi öğretmen tuttum(
Off iste gunahimizin bedelini küçücük canlar ödüyor maalesef (Allahim isteyenlere versin bizlere deyil

Yaa evet kızlar biraz daha aktif olalım valla kimseden ses çıkmıyor diye ben de bakmayı bırakmıştım sizlerin ne kadarlık oldu bebişleri.

Yeni Bebek bekleyenlere de hayırlı olsun, tek Bebek üçüzlerden sonra çocuk oyuncağı gibi gelir herhalde. Çocuklar da daha kıskançlık bilmez, beraber oynar giderler ama tabi Allah isteyene Bebek versin bizi biraz dinlendirsin

Biz 15 haftlıgız henüz daha yoln başındayız siz doğum yaptnz herhalde ne kadarlk bebişler kaç haftalık doğum yaptnz

Biz 15 haftlıgız henüz daha yoln başındayız siz doğum yaptnz herhalde ne kadarlk bebişler kaç haftalık doğum yaptnz

Yok ben daha bugün 25. Haftayı bitiriyorum. Henüz yerlerinde iyiler. 35. Haftadan önce beklemiyorum kendilerini günler çabuk geçiyo çok şükür, sizin nasıl gidiyo hamilelik

Yok ben daha bugün 25. Haftayı bitiriyorum. Henüz yerlerinde iyiler. 35. Haftadan önce beklemiyorum kendilerini günler çabuk geçiyo çok şükür, sizin nasıl gidiyo hamilelik
Çok şükür en son cuma gittim kontrole herşey yolundaydı ama ara sıra karnım sertleşiyo doktorum normal dedi ama yinede endişeleniyorum sizdede olmuş muydu bu haftalarda

Çok şükür en son cuma gittim kontrole herşey yolundaydı ama ara sıra karnım sertleşiyo doktorum normal dedi ama yinede endişeleniyorum sizdede olmuş muydu bu haftalarda

Akşamları illa ki daha şiş ve sert oluyo karnım. Ama normal bunlar. İlk hamileliğimde de kızım bi tarafa toplanır karnım üçgen gibi olurdu, ya da çok sert olduğu zamanlar olmuştu ama 41. Haftada doğdu.

Haftalar geçtikçe rahim yukarı çıktığından mıdır bilmiyorum ben daha rahat ettim hareket etme açısından. İlk başlarda biraz yürüsem rahme baskı oluyo gibi hissederdim, belim bükülürdü. Şimdi daha rahatım. Bir de zaten eğer yatar uzanırsam heryerim ağrıyor dayanılmıcak gibi. Ben de daha aktif olmaya çalışıyorum.

Bel korsesi aldım, o da bel ağrılarına iyi geldi. Ama göğüsler büyüdüğü için yemek yaparken falan bi zaman sonra sırtım çok ağrıyo.

Cinsiyetler belli mi sizin

Çok sağol canım evet belli iki erkek bir kız sizinkiler ne

Maşallah canım hazırlıklara başladın mı

Hiç bi hazırlık yapmıyorum, önce şöyle bi 32. Haftayı göreyim istiyorum belki o zaman başlarım. İnşallah sağlıkla kucağımıza almayı bekliyorum önce.

Ben bu başlığı baştan sona okumuştum ilk hamile olduğumu öğrendiğimde. Malesef sonu kötü biten gebelikler de oldu, Allah korusun..
Riskleri göze alıp da redüksiyona hayır dedik ama hazırlanıp da sonra elim boş kalmak istemem. O yüzden daha hazırlık yapmıyorum, Doğumdan sonra alınır zaten herşey artık elimizin altında, ulaşmak kolay.

Evet öyle maalesef bende okudum Allah korusun inşallah sağlıkla doğsunlarda gerisi kolay

Bende klomenle çoğul gebelik olanları duydum ve kullanmak istiyorum kızlar bı yardımcı olun bana daha topigi bitiremedim okumayla 316 sayfadayim A Azerin vardı klomenle üçüzü olan ahh bide ucuz kızım olsa hayirlisindan tadından yenmez :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…