2016 üçüz anneleri :)

Sağol canım inşallah biraz daha dayanabiliriz :) kendi durumuma gelince şu an yatarak geçiriyorum doktor randevuları dışında çıkmıyorum dışarı benim ilk aylar mide bulantım haricinde çok sorun yaşamadım ve o zamanlar çıkıyordum ama 20. Haftalardan sonra artık Zorlamaya başladı çocuklar büyüdükçe daha zorlaşıyor artık yerleri kalmadı

Merhaba kizlar sizlerden yardim bekliyorum bende tup bebek tedavisi ile ayri yumurta ucuzlerime hamileyim suan 18+3 deyim sormak istedigim seyler siz hareketlerini ne zaman hissettiniz nasil besleniyorsunuz ve karin catlaklariniz ne zaman olusmaya basladi erken dogum olur diye cok korkuyorum

Merhaba, hayırlı olsun bebeklerin :) Ben hareketleri birkaç haftadır hissediyorum ama çok nadir ve şiddeti az. Dışarıdan hissedilmiyor henüz. Malesef et yiyemiyordum ben ama sanırım yemeye başlayabilirim artık, kokusu rahatsız etmemeye başladı. Kaşar peyniri için bu başlıkta iyi demişler daha önce, bir de keçiboynuzu pekmezi.

Korkma olumlu düşün inşallah 34-35. Haftaları görürüz

Bi bayan daha var burda, o da doğal olmuş. Başıma gelene kadar ben de duymamıştım valla Hepsi kız benimkilerin, sizinkiler?

Hazirliklara basladiniz mi ben tasinabilir oto koltugunu hangi marka alsam karar veremedim birde en buyuk sorun bezler hamgi markayi kullansam bilemiyorum

Yatmiyorum genelde evde yavas yavas islerimi yapiyorum yatinca cok sisiyorum cunku sizin nasil geciyor

Ben kanamam olduğu süreçte sürekli olmasa da yattım, ev işleriyle falan ilgilenmedim annemler yaptılar. Ama 3-4 haftadır oturup sandalye başında kendi yemeğimi kendim yapıyorum. Kızımı parka indiriyorum. Ama bi iki gün markete gitmiştim o zaman zorlandım gerçekten, zaten biraz fazla hareket etsem hemen belim bükülüyor.

Ben akşamları çok şişiyorum karnım patlıcak gibi oluyor. Uyku da malesef zorluyor artık. Yattıktan iki saat sonra kalkıyorum hadi artık sabah olmuştur diye. Sırt üstü yatsam nefes almak zor, sağıma yatsam çocuklar hep o tarafta heralde yatamıyorum, hep Sola yatmaktan zaten sol yanım ağrıyo. Gittikçe zorlaşacak heralde

Yatma konusunda ben de ayni durumdayim saat gece bir de yatip sabah 4-5 gibi uyaniyorim o arada da yine bir iki defa uyaniyorum ben hamile yastigi kullaniyorum onunla biraz rahatim

Hazirliklara basladiniz mi ben tasinabilir oto koltugunu hangi marka alsam karar veremedim birde en buyuk sorun bezler hamgi markayi kullansam bilemiyorum

Hazirliklari ben dogumdan sonraya birakmaya karar verdim, gerci kucucuk seyleri gorunce insan dayanamayip almak istiyo ama en azindan bi 28. haftayi tamamlamadan almam hic bisey. Bez, biberon, islak mendil cabuk ulasilabilir seyler sonucta. Kiyafet de dogumdan sonra vaktimiz olcak ya ne de olsa, o ara aliriz dedik.

Kizima dogdugundan beri Prima Premium Care kullaniyorum, cok memnunum. Tasma, kizariklik ya da pisik problemi yasamadik. Islak mendil olarak da Unibaby nin yenidogan islak mendilini. Bikac kez Prima Active baby almak zorunda kaldim ama sabahlari tasiyodu cisi, hem de kizariklik yapiyodu. Huggies denemistim bi kere de artik bedenini mi tutturamadim bilmiyorum, onda da tasti cis. Bi de cok esnek gelmedi Huggies bana.

Ucuzlerimizin cildi daha hassas olcagi icin ben yine Prima Premium Care ve Unibabynin yenidogan islak mendiliyle devam ederim. Kokusuz, pudrasiz urunlerden daha memnun kaldim.

Islak mendil icin 24lu paketi arada indirime giriyo, o sekilde al alcaksan. Yoksa 3lu, 6li paketleri cok pahaliya geliyor.

Kizimda Concord unkini almistik biz ama bebek arabasi da alcaksaniz ona uyumlu birseyler bakmak lazim. Tutumluanne den ikinci el bakabilirsin ona da. Insan ilk bebekte hersey yeni olsun diye heves ediyo ama acikcasi 6-7 ay anca kullanilinca da uzuluyosun

9 hafta 3 günlük üçüz gebeyim, doktor redüksiyon önerdi çok korkuyorum ve hiç istemiyorum. Eşim ve doktorun karşıdında kaldım. Bir yandan üçünün de doğma riski %35 miş. İkiz olurlarsa %90 Bu riski nasıl göze alacağım bilmiyorum. Sizleri tanımıyorum ama desteğinize ihtiyacım var. Ben ya hep ya hiç diyebilirim ama buna eşimi nasıl ikna edeceğim?

Can
canim merhaba bende üçüz gebelik yasiyorum ve 19. Haftadayiz bana da doktorlarimin hepsi bir tanesini alalim erken dogum olur yasamazlar dedi ve benim bir tanesinin gelisimi yavasti vaktinden cok gerideydi ama ben aldirmadim aonucta rabbim vermis ben nasil kiyarim sonuc olarak iyikide aldirmamisim simdi hepsi vaktinden onde gidiyor cok arastirdim ve cok ucuz doguran var ve hepsi saglikli masallah bence aldirma rabbine inan guven cok dua et suanda durumlari nasil gelisimleri nasil gidiyor

Şu an durumları gayet sağlıklı, daha ense kalınlıkları ölçümü ve diğer testler yapılmadı. Bu cuma kontrolüm var. Ben de Allaha bırakmaktan yanayım ama keşke sadece benim kararım olsa ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…