2016 üçüz anneleri :)

Ben de ûçüzlere hamileyim, su an 12.haftam. 2 kese var birinde tek, digerinde iki bebek var. Doktorum reduksion yaptirmami soyluyor. Tek kesede 2 bebegin tehlikeli oldugunu soyluyor. Hamileligimin tadini cikaramiyorum, cok mutsuzum, kararsizim, napicaaagimi bilemiyorum. üçüz de tehlikeli, reduksion da tehlikeli...

Hayirli olsun öncelikle 3uz gebe kalman bir mucize ve bunu doktor lar sonlandırmak istiyor hepimizin karşılaştığı sorunlardan ama bir cana kıymak nasıl olur ki hemde kalp atarken benimde öyle idi hemen alalım çok zor 3uz gebelik riskli ve vbz şeyler söylediler tamam doğruydu hamileliğim zor geçti hiçbir şey tek gebelik gibi olmuyor ama sonuç 35 haftaya kadar geldim şükür şimdi 4 ayligiz birşey kaderinde varsa oluyo rabbim 3ü nude koymuş karnimiza eğer alacak nefesleri varsa dünyaya gelirler tabi bu sizin kararınız çok iyi düşünün hayırlısı olsun sizin için facebook ta da 3uz grubu var oraya da bekleriz

Ben sizin hikayenizi okumushdum, nasil mutlu birisiniz deye dusunmustum. 35 haftaya gelmek nasil guzel bisey, Allah sizi cok seviyormus. InsaAllah bebislerinizin hep mutluluklarini gorursunuz. Ben sizleri gorunce umutlaniyorum, doktorlari duyunca dunya basima donuyor. Kendime guvenimi daha da azaltiyorlar, bu benim ilk gebeligim, tup bebek tedavisile hamile kaldim, her seyin sadece gebelik testinde 2 cizgiyi gormekden ibaret oldugunu zann ediyordum. ama ne kadar zormus...Boyum 1.60 ve 47 kilo ile hamile kaldim, minyon olmam da korkutuyor(((

Merhaba kizlar. Beni sayfa badindaki arkadaslar hatirlar belkii. bende o mucize duyguyu tadanlardanim ama cok kisa surmustu malesef yolun yarisinda kaybetmiistim ucuxlerimi. dun senesiydi ogunu hicbir zamn unutamam oyle olunca sizler geldiniz aklima ne durumdasnz azerin yesim lady daha aklima gelmeyn yol arkdslarim. Hic unutmyrm hep aklimdasnz.bana gelince ben yeniden hamileym bu sefer bitane.22 haftaligiz insallh bu sefer zamaninda gelir benimde yuzm gulerr.

Canım bende üçüzlere hamileyim 26 haftalık redüksiyon konusunda bazı doktorlar ısrarcı oluyor bence başka bi doktora da görün özellikle bu konuda uzman bir doktora görünmen daha iyi tabiki zor bir süreç zor bir karar ama redüksiyon sonrası da kayıplar olabiliyormuş o da riskli ben hep Allah verdi bana bu mucizeyi dedim doğal yolla hamile kaldım bir mucize dedim hangi birine kıyabilirdim ki allaha şükür 26. Haftadayız zor bir karar Allah yardımcın olsun senin için ve bebeklerin için hayırlısı neyse öyle olsun inşallah

Coook tesekkur ederim dikkatiniz ucun, her cevabiniz icimi rahatlatiyor, beni sizlerden iyi hic kim anlamaz((( Yarin kontrolum var, riskli gebeliyin doktorlarina yonlendirecek beni kendi doktorum...ucuzleri hep kotuleyicek gibime geliyor, ne duya biliceklerimi tahmin ediyorum((( Ben Istanbulda yasiyorum, ama burada olan doktorlardan, hastanelerden hic bir bilgim yok, lutfen belki sizlerden yardim ala bilirim, hangi doktorlari tasviye ederdiniz, hangi hastanede ucuz takibini iyi yapan doktor biliyorsunuz?

seydan94

InsaAllah 35, 36, 37. haftalari da gorursunuz, sapasaglam alirsiniz yavrularinizi kucaginiza. Bundan buyuk mutluluk olamaz...

Kuzum hastane seçerken Küvez durumuna bak doktor seçerken de riskli hamilelik için bi doktora yönlendirmesi iyi bişey bence perinataloğun bakması en iyisi Aslında ama en önemlisi kuzum bol bol dua et bazı doktorlar korkuyor üçüz gebelikten.o haftaları inşallah görürüm ama pek ümidim Yok hayırlısı yeter ki sağlıklı olsunlar

Merhaba kizlar bizim dogum gunumuz oldu da bitti darisi basiniza inşallah :))
Bu arada ek gida topigimizi açtım ben
Beren nasil sevindim msjini okuyunca hep aklimdaydin
Bebegin da hayirli olsun canim benim inşallah yavrun tüm acilarini unutturur sana

Canim oncelikle hayirli olsun
Allahim alnimiza ne yazmishsa o
O isler vucutla falsn olmuyo
Ben de 1.60 boyunda 47 kiloyla hamile kaldim bebeklerimin üçü de cok şükür sapasaglam
ama biz burda bebeklerini kaybeden anneler de gördük
o yüzden sana yaptir ya da yaptirma demem cok zor
Ama şunu da soyliyim bu topigin buyuk bi cogunlugu tabi cok buyuk zorluklarla da olsa bebeklerini sag salim kucaklarina aldi
Ama unutma bu surecte hep dikkat etmen gerekecek ,yatman gerekecek beslenmene dikkat etmen gerekecek,onlemler alinmasi gerekecek yorucu bi süreç ama sonrasi cok mutlu bitiyo

Merhabalar ben de üçüzlerimi bekliyorum, 18 haftalık oldu artık. Malesef redüksiyon ilk önerilen şey.. Ama eğer devam etmek istiyorsanız bu öneriyi bir prosedür olarak düşünün ve moralinizi bozmayın.

Zor bir süreç bizi bekliyor, inşallah 35. Haftaları görüp sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza

Merhaba arkadaşlar,zor zamanlar geçirdim o yüzden buraya pek uğrayamadım buraya yazi yazmayı özledim sizi özledim☺ yeni üçüz hamilelerimiz varmış hayırlı olsun hepsine inşallah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin üçünüde.bana gelince biliyorsunuz oğlumun biri vefat etti, bi kızım bi oğlumla yola devam ediyoruz şimdi 3,5 aylık olduk rabbim yavrularımıza uzun ömürler versin.zor bir süreçti hepimiz için benim içinde de öyle şükür geçti şimdi cennette bi meleğim dünyadada iki meleğim var. Anne olmak çok güzel bir duyguymuş allahım isteyen herkese nasip etsin.. Yeni hamilelere tek tavsiyem dua edin herşeyin güzelini hayal edin güzel olsun..

Geçen sene daha çokmuş sanırım üçüz bebişler ya da bu sene daha yeni başladı diye mi böyle :)

Sevgili üçüz anneleri, bebek arabası için ne düşündünüz, neler aldınız? Kızımdan kalma bir bebek arabam var ama kızım da daha küçük. Bebeklerle beraber o da binmek ister diye düşünüyorum. O yüzden 3üz bebek arabalarına baktım ama bir model gördüm o da 6bin lira... Sizlerin çözümlerini merak ediyorum

Canım ben üçüz bebek arabası almadım bebeklerin çok rahat edebileceğinden şüphelendim ve tek başıma zaten üç bebekle dışarı çıkmayı pek düşünmüyorum açıkçası kayınvalidem çok yakın oturuyor bana onunla çıkarım diye düşündüm ya da haftasonları eşimle o yüzden almadım öyle bişey açıkçası
Ayrıca ben de üçüz bebek bekliyorum 28+3 teyiz şükürler olsun bugünlere kadar geldik

Masallah size de, ilk hedefe ulaşmışsınız :) Yatarak mı geçiyor sizin hamilelik de? Benim ilk başta çok kanamam olmuştu daha dikkat ediyordum ama şimdi kanamam yok kendimi de iyi hissediyorum diye arada 10-15 dk yürüyüşe çıkıyorum hava almaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…