2016 üçüz anneleri :)

Hemen magnezyuma basla hemde gunde2 tane, sabah aksam 1 tane ic. İdrar tahlili yaptir idrar yolu enfeksiyonu da buna sebep olabiliyor. Bol su ve potasyumdan zengin muzu tuket maden suyu ic gunde. 2 tane. Ve doktorun neden magnezyumu soylemiyor bunu sorgula. Memnun musun doktorundan?
Canim tavsiyelerin icin cok tesekkur ederim mutlaka uygulicam
Doktorumdan memnunum açıkçası.14 aralik komtrolum vardi büyük ihtimal one alicam o zaman sorucam magnezyumu
Gecen ay kalsium ilaci kullandim bu arada magnezyum niyetine geciyo mu acaba?
Idrar tahlili yaptirdim yine gecen ay az biraz enfeksiyon çıktı ve tedavi oldum

Canim tavsiyelerin icin cok tesekkur ederim mutlaka uygulicam
Doktorumdan memnunum açıkçası.14 aralik komtrolum vardi büyük ihtimal one alicam o zaman sorucam magnezyumu
Gecen ay kalsium ilaci kullandim bu arada magnezyum niyetine geciyo mu acaba?
Idrar tahlili yaptirdim yine gecen ay az biraz enfeksiyon çıktı ve tedavi oldum

Ben dogum yapali 1 ay oluyor. Ve her hafta idrar tahlili yaptiriyordum. Surekli tekrarliyordu bende. Sen yinede yaptir. Bence magnezyuma ara sor basla. Muayeneyi bekleme. Calmag ictiysen ikiside vardir. Ama sadece kalsiyumsa magnezyum yerine gecmez.

Ben dogum yapali 1 ay oluyor. Ve her hafta idrar tahlili yaptiriyordum. Surekli tekrarliyordu bende. Sen yinede yaptir. Bence magnezyuma ara sor basla. Muayeneyi bekleme. Calmag ictiysen ikiside vardir. Ama sadece kalsiyumsa magnezyum yerine gecmez.
Hayir canim calmag degildi ilac.icinde kalsiyum ve d3 vitamin yazıyo sanirim
Esim yarin gidelim doktora diyo bakalim mutlaka sorucam ilaci ?

Hayir canim calmag degildi ilac.icinde kalsiyum ve d3 vitamin yazıyo sanirim
Esim yarin gidelim doktora diyo bakalim mutlaka sorucam ilaci ?

Bende kasilmalar baslamisti magnezyumu ikiye cikardim, idrarda enfeksiyon cikti ilac kullandim gecmisti. Hayirlisiyla vaktinde saglikla al kuzucuklarini kucagina. Bu arada eskiden senin temizlik topiginde bayag faaldim. İsmimi degistirdim kullanici adim ilk ti. Belki hatirlarsin :KK66:

Bende kasilmalar baslamisti magnezyumu ikiye cikardim, idrarda enfeksiyon cikti ilac kullandim gecmisti. Hayirlisiyla vaktinde saglikla al kuzucuklarini kucagina. Bu arada eskiden senin temizlik topiginde bayag faaldim. İsmimi degistirdim kullanici adim ilk ti. Belki hatirlarsin :KK66:
Amin canım cok tesekkur ederim
Senin de bebisini Allah bagislasin
Ha tamam her ne kadar konuşmaları hatirlamasam da nickini hatırladım :))
Simdilik emekli oldum temizlikten:))

Amin canım cok tesekkur ederim
Senin de bebisini Allah bagislasin
Ha tamam her ne kadar konuşmaları hatirlamasam da nickini hatırladım :))
Simdilik emekli oldum temizlikten:))

Tesekkurler canim.
Bende bir tane daha kiz var 3,5 yasinda. Ben de iki cocuklu olarak emekli oldum sayilir :) son durumunu buraya yaz seni hayret ve merakla takip ediyorum :KK66:

Canim benimde gecen aksam sol kasik kemigime bi agri grdi ordan bosluguma kadar geldi ama yururken falan acidi.ertesi gunde ara ara devam etti. Bnde ilk dus alip bol su ictim ve bisy kalmadi cok sukurr.lendimi dinler oldum zatn bu hamilelik cok zorr hele uc tane olunca odum kopuyoo :KK43:

Canim benimde gecen aksam sol kasik kemigime bi agri grdi ordan bosluguma kadar geldi ama yururken falan acidi.ertesi gunde ara ara devam etti. Bnde ilk dus alip bol su ictim ve bisy kalmadi cok sukurr.lendimi dinler oldum zatn bu hamilelik cok zorr hele uc tane olunca odum kopuyoo :KK43:
Aynen öyle canim o acilar bende 20 haftama kadar oldu bacaklarima kadar vuruyodu o zaman sordugumda doktor normal demisti
Bu farkli bi şey böyle karnim taş gibi sert oluyo 10 saniye sonra tekrar yumusuyo

Merhaba arkadaşlar, cumartesi doktoruma gittiğimde üçüz hamilesi olduğumu öğrendim doktorum sağlıklı olsalar bile 3. bebeği aldırcağını söyledi. Sizce ne yapmalıyım bu çok zor bir karar 2 gündür bunalmış durumdayım.

Merhaba arkadaşlar, cumartesi doktoruma gittiğimde üçüz hamilesi olduğumu öğrendim doktorum sağlıklı olsalar bile 3. bebeği aldırcağını söyledi. Sizce ne yapmalıyım bu çok zor bir karar 2 gündür bunalmış durumdayım.
Öncelikle hayırlı olsun:)) evet canım kabullenmek biraz zor oluyor ben iki ayrı doktora gidiyorum biri çoğul gebelik uzmanı ikisi de ikiz ve üçüz risklerinin aynı olduğunu eğer birini aldırırsak diğerlerinin de gidebileceğini söyledi biz de eşimle devam kararı aldık çünkü üçü de sağlıklı görünüyordu kıyamadık. Zor bir karar ama en iyisini sen ve eşin bilir

Gunaydin canlar
Benim durumlar yine iyi degil
Hani gecen gun yazmisdim ya karnim sertlesip yumusuyo diye
Doktoru aradim bu haftalarda gun icinde 10 kez olmasi normal ama fazlaysa endiselenicek bi durum ola bilir dedi
Ben de sanırım fazla oluyo dedim ard arda bi de
1 saat icinde 5den fazla olmasi korkulucak bir durum dedi
Fitil soyledi 3 gün yap ve oyle oldugunda 1 litre su ic ard arda gecmezse hemen hastaneye gel dedi
Azerinnn çok geçmiş olsun inşallah iyisindir doktora gittin mi ?

Azerinnn çok geçmiş olsun inşallah iyisindir doktora gittin mi ?
Merhaba canim
Iyiyim cok şükür
Sancilara bakıldı bi şey çıkmadı
Doktor o zaman normal dedi
Bebisler de büyümüş kimin eli kimin agzinda belli değil dedi doktor :)))
Birisi 600gr digerleri de 570 ve 530gr gayet iyimiş :)
Şeker yuklemesi de temiz çıktı
Ama idrarda enfeksiyon cikti tekrar tahlil yapılacak
Gelecek hafta ciğer geliştirici igne yapilicak önlem amaçlı
Bi de gebelik bandi aldim cok rahat bi şeymiş valla

Son düzenleme:
Gerçekten çok zor bi durum
Yine de bu kararı senden başkası veremez canim
Bana da bir doktor alalim demişti digeriyse diğer iki bebeği de kaybede biliriz demisti
Ben minyonum bu arada boyuj 160 kilom 43du
Biz Allaha sigindik devam ettik inşallah sonumuz guzel olur
Sen de iyice düşün risklerini ve artilarini göz önünde bulundur
Allah yardimcin olsun

Kizlar su band ne rahat şeymiş ya her kese tavsiye ederim bel agrilarim bicak gibi kesildi
Benimkisi nera lux marka bu arada merak edenlere fotosu da bu
34524745_w640_h640_0000343_elast____nera_lux.jpeg

Slm canim Rabbim yardimcimiz olsun ben de seninle ayni kaderi paylasiyorum. Ayni durum benim icinde gecerli. Ne yapacagimizi bilmez haldeyiz.

Kizlar bugun kontrlldn geldm cok kararsizim su tarama testlerni yaptraym mi yaptrmaym mi dye. Suanlk gidisat guzl sukur ama sonradi icn cok korkuyo insan.:KK43: borde doktorm rahim agzna dikis atma knusunu syledi bidahaki gidise detayli konusucaz.sizler yaptrdysanz kacnci haftanzda oldu acba?

X