2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Canim dun gittim hemen aldim bali ama a101dekilerin oyle biseyden haberi bile yok baska biyerden aldim 35 liraydi corek otunu ezipmi attin icine canim bide gunde kac kere yedin
Canim bizim birada hep var hatta az once a101 deydim bir suru vardi. 7 lira orada. Olsun ya. Ben bazen ezip koyuyorum bazen butun 2 kasik atiyorum farketmez ama ezersen yemek daha kolay oluyor. Ben sabaha 1 yk aksam 1yk yedim hep.

Kesinlikle bırak hiç düşünme hatta dumanından bile kaç. Bi taneden bişey olmaz deme. Zaten transferindenolmuş. Tam dikkat edeceğin günler. Buarada kaçıncı günün transferden sonra
4. günüm canım icmemeye çalışıyorum zaten

Kizlar embriyolog yine aradi cok korktum yairn arayacakti cunku. Sukur ki sorun yokmus 16 sida devam ediyormus ama 5 i cok cok kaliteliymis. transfer sali olacak dedi. Saati icin pazartesi tekrar arayacaklar

Kizlar embriyolog yine aradi cok korktum yairn arayacakti cunku. Sukur ki sorun yokmus 16 sida devam ediyormus ama 5 i cok cok kaliteliymis. transfer sali olacak dedi. Saati icin pazartesi tekrar arayacaklar
Hadi gözün aydın canım kaliteli olanları dondururlar demi benim ole olmuştu inş sıkı sıkı tutunur sana

SLM KIZLARRRRRRRRR

ya bugun doktor bant verdı bana o ne ki ayrıca duyduguma gore hamılelıkte verılıyomus ama benım 2. transferım bu ay sonu bılgısı olan varmı

SLM KIZLARRRRRRRRR

ya bugun doktor bant verdı bana o ne ki ayrıca duyduguma gore hamılelıkte verılıyomus ama benım 2. transferım bu ay sonu bılgısı olan varmı
climara diye bir bant mı bende kullanıyorum canım bana opudan sonra kullan dedi hala da duruyo

aynen o bant kan sonucuna gore haber vercem kullanıp kullanmayacagını dedı hersey ıyı merak etme sadece östrojen sevıyesi az yüksek gibi dedi

Selam kizlar 7 yumurtam toplandi agrim hemen hemen hic yok. Dr ilaci az vermisti ondan bu kadar az oldu sanirim insallah dollenir de ugrastirmazlar beni bi daha
Insallah hersey yolunda olur canim. Insllahh garin hepsinin dollendigi haberini alirain

SLM KIZLARRRRRRRRR

Canim bende opudan beri o banttan kullaniyorum daha transfer olmadim sarim dusuk engellemek icin hormon duzelnlicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…