2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Daha önce hiç böyle bir şey duymadm canım yardımcı olamiyorum o yüzden. Doktorunla konuşsan mi bidaha bi.
Laparoski yaptirmadim ama cok arkadasimdan duydum basit bir islem pek duymuyosun islemden sonra agri. Ama diger konuyu ben de hic duymadim canim
Ben baska bir sebeple laparoskopi olmustum genel anestezi ile yapildi 2-3 gun kadar istirahat ve agri kesicilerle cok cabuk atlatilan bir surec ama size konulan teshisi gercekten ilk kez duydum acaba tibbi adi nedir teshisin en azindan o terimle aratip ingilizce kaynaklardan vs de arama sansiniz olurdu
Şimdiye kadar hiç bi sebep çıkmayınca hep derdim bi sebebi olsa hiç deilse tedavisini olurum sonrada olur bebeğim diye ama ben böyle bişey dememiştim hiç kimse duymamış böyle bişey, söylediklerim hep şaşırıp kalıyo salı günü hastaneyi ariycam bakalım ne olacak kızlar

Şimdiye kadar hiç bi sebep çıkmayınca hep derdim bi sebebi olsa hiç deilse tedavisini olurum sonrada olur bebeğim diye ama ben böyle bişey dememiştim hiç kimse duymamış böyle bişey, söylediklerim hep şaşırıp kalıyo salı günü hastaneyi ariycam bakalım ne olacak kızlar
cnm öncelikle geçmiş olsun.bu arada benim tedavi başladı ilaçlarımı yazayım. klomen, merional,puregon.inşallah bu sefer olumlu sonuçlanır...

Selamlar herkese, bu ay dondurulmuşlar ile 2. Tüp bebek tedavisine başladık. İlk defa yazıyorum bu sayfaya bugün transferinin 12. Günü test yaptık değerim 811 çıktı gebelik kesin gibi. Pazartesi 2. Testi yaptırcam. Şuan gebelik kesin gibi ama keseyi görünce anlaşılacak sağlıklı bir gebelik olup olmadığı.
hayırlı olsun Rabbim bizlere de nasip eylesin...

Iyi akşamlar. Benim pazartesi 12 yumurtam toplandi, sonraki gün arayıp, 8 tanesi döllendi ve çok güzel ilerliyorlar dediler. Bugün transfer için geldim, iki embrio koyulacak, ama dondurma işlemi için kalmamış dediler, çok üzüldüm açıkçası.
Inşallah içimdeki tutar, bir daha hormon almak zorunda kalmam yaa.

Iyi akşamlar. Benim pazartesi 12 yumurtam toplandi, sonraki gün arayıp, 8 tanesi döllendi ve çok güzel ilerliyorlar dediler. Bugün transfer için geldim, iki embrio koyulacak, ama dondurma işlemi için kalmamış dediler, çok üzüldüm açıkçası.
Canım hayırlı olsun onada şükür transferin gerçekleşmiş, benim aldığım hormonlar boşa gitti keşke benimde Transfer olsaydı da dondurulmasaydı, iki gündür iğne saatim gelince içim bi tuhaf oluyo, rabbim inşallah sizin pozitif haberiniz almayı nasip eder :KK66:

Güzel haberler alırız inşallah.

Canım benimde aynı perşembe günü 12 yumurta toplandi 8i canlandı ama beni transferi için hala aramadilar

Bence sayi gayet iyi benimse 7 tane toplandi uzuldum acikcasi. Dr ilac dozunu dusuk tutalim kaiteli olsun dedi ama bu kadar az olunca da 5. Gune kaci kalabilir pgt ye girecek cikar mi baya kafam bulandi. Dondurulmus olsa en azindan bi daha bunca yorulmazdik. Hayirlisi hepimiz icin insallah tutar da saglikli evlatlarimiz olur

Evet canım günde üç defa içiyorum. Bebeğin kalp atışları duyuluncaya kadar içecekmişim
Ben de uc kere icicem. İki asilamam yapildi ikisinde de kullandirmamislari sadece progesteron kullandim rahim kalinligi iyi diye. Bu sefer de 12 cikti ama gerek gorduler demekki. İcim disim ilac oldu:)

Canim bende ayni endise ile bekliyorum ama uzulme o transfer olanlar olsun da varsin donduurlmus olmasin. Once kendini motive et. Bak transfer de olmussun

Bence sayi gayet iyi benimse 7 tane toplandi uzuldum acikcasi. Dr ilac dozunu dusuk tutalim kaiteli olsun dedi ama bu kadar az olunca da 5. Gune kaci kalabilir pgt ye girecek cikar mi baya kafam bulandi. Dondurulmus olsa en azindan bi daha bunca yorulmazdik. Hayirlisi hepimiz icin insallah tutar da saglikli evlatlarimiz olur
Canim uzulme bence en iyisini doktor bilir bence. Sonuçta kaliteliyse onemli olan o bak benim 29 toplandi 16 si devam ediyor 5 i iyi kaliteymis dusunsene orani

Canım benim de 13 adet toplandı 11 i tuttu ve sonunda 2 tane yüksek kalitede kaldı diğerlerini dondurmadılar hiç merak etme 1 tane olsun bizimle olsun sağlıklı olsun

X