2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

sevindim canım gözün aydın maşallah :nazar: bencede 5.günü transfer olur ama kaç tanesi o güne kadar bilemem genelde 5.güne kadar gelmelerini bekliyolar benimkide öle olmuştu 11 döllenmişti 8 i 5.güne kadar geldi 7 ni dordurduk
Insallah canim benimde fazla fazla olur seni tekrar ne zaman bilgilendirmislerdi? Yarin tekrar ararlar mi ki?

Yumurta geliştirici neler yemeliyim ve neler yapmalıyım bana bilgi yazarsanız çok sevinirim
Canim ben bu tedavide ve öncesinde bal arı sütü polen yedim ve bol bol incir yedim hep gerçekten çok faydasını gördüm sende dene

Kızlar bende birsey sormak istiyorum aranızda sigara içen var mı günde bir tane içiyorum ama yarım tamamen bırakmadım dra sormayida unuttum bişey olur mu

Kızlar bende birsey sormak istiyorum aranızda sigara içen var mı günde bir tane içiyorum ama yarım tamamen bırakmadım dra sormayida unuttum bişey olur mu
Bende kullanıyordum cnm. Tedavinin başında bıraktım 3 ay fln oldu. Doktorum ilk görüşmemizde bırak dedi tamm dedim. Ama bugüne kadar bida hiç sormadı ne yaptın bıraktın mı diye bende sölemedim. 1 tane içiyormuşsun zaten. Nikotinini iyice azalt bir sıkıntı olmaz zaten bırakırsın yakında.

Bende kullanıyordum cnm. Tedavinin başında bıraktım 3 ay fln oldu. Doktorum ilk görüşmemizde bırak dedi tamm dedim. Ama bugüne kadar bida hiç sormadı ne yaptın bıraktın mı diye bende sölemedim. 1 tane içiyormuşsun zaten. Nikotinini iyice azalt bir sıkıntı olmaz zaten bırakırsın yakında.
Sağol canım ya birakcam ama nasilda canım istiyor yengemin 4 çocuğu var 4.de sigara çok içti hiç birşey olmadı oda Dr sormuş günde 4 tane ye kadar içebilirsin demis

Yumurta geliştirici neler yemeliyim ve neler yapmalıyım bana bilgi yazarsanız çok sevinirim
Canim benim bak bal ari sutu polen corek otu karistirip adetten itibaren 15 gun ye ben 3 aydir boyle yapiyordum resmen hissediyordum yumurtalari hic gelmeyen yumurtlama akintisi da gelmeye basladi hemen kullandigin ilk ay. Sonra kuru incir ye her gun.birde bir arkadas yazmisti burada isirgan tohumunu yogurda karistirip yemis cok faydasini gormustu adetle birlikte hepsini dene bence

canım ya bunda da vardır bir hayır bir dahakine inş güzel sonuçlanır
İnşallah canım hayırlısı tabiki

çok sağol allah razı olsun, kimse cvp vermemişti.yani normaldir diyorsun zaten dr ilaca vücudun güzel cvp vermiş demişdi umarım bir problem olmaz. allah yardımcımız olsun
Rica ederim canım bişey deil :KK66: doktorun öyle dediyse bişey olmaz için rahat olsun, hem kişiden kişiye deişir değerler akışına bırak, ben yememe içmeme dikkat ediyordum kaç gündür ama sonuç ortada olmayacağı varsa olmuyor rahat ol :KK66:

Selam kızlar bugün doktora gittik betahcg değerim 205 olması çok iyi bi değer dedi. Allahıma şükürler olsun. İnşallah sizlerde hayırlı haberleri alacaksınız. Yalnız yazılarınızı okuyorum. Çok fazla herşeyi inceliyorsunuz. Benim ilk denememdi. Acemilikten mi bilmiyorum ben ilaçların adını bile tam bilmiyorum. Bence rahat olun biraz ve transferden sonra en az iki gün yatın.

hayırlı olsun canim, rabbim kucağına almayi nasip etsin ,bi sorum olcak size hep yattinmi trasferden sonra ,ev işlero yaptinmi mesela yavaş yavaş

hayırlı olsun canim, rabbim kucağına almayi nasip etsin ,bi sorum olcak size hep yattinmi trasferden sonra ,ev işlero yaptinmi mesela yavaş yavaş
Canım ben ilk iki gün hep yattım sadece tuvalet için kalktım. Üçüncü gün hafif aralıklarla kalktığım oldu. Ama hiçbişey yapmadım. Ananas yedim. Kabız olmamak için bi iki avuç kabak çekirdeği kayısı ve marul yedim. İlk beş gün evden hiç çıkmadım. Verilen ilaçları saatine uygun aldım telefonumun alarmını kurdum

Canim benim bak bal ari sutu polen corek otu karistirip adetten itibaren 15 gun ye ben 3 aydir boyle yapiyordum resmen hissediyordum yumurtalari hic gelmeyen yumurtlama akintisi da gelmeye basladi hemen kullandigin ilk ay. Sonra kuru incir ye her gun.birde bir arkadas yazmisti burada isirgan tohumunu yogurda karistirip yemis cok faydasini gormustu adetle birlikte hepsini dene bence
Canim dun gittim hemen aldim bali ama a101dekilerin oyle biseyden haberi bile yok baska biyerden aldim 35 liraydi corek otunu ezipmi attin icine canim bide gunde kac kere yedin

X