2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

kızlar 16. günüm 4 yumurtam göründü ultrasonda üstten bakıyo bana doktor alttan baktıramıyorum. e2 1500 progestronda 0,2 ydi sanırım nasıl sizce?

sağol canım ,bende ayni şeyleri yaptim ,sadece iğne vurdurmaya gittim ,bakalim sonuç nasıl olacak hic değişik bi şey hissetmiyom rabbim hepimize nasip etsin

Selamlar herkese, bu ay dondurulmuşlar ile 2. Tüp bebek tedavisine başladık. İlk defa yazıyorum bu sayfaya bugün transferinin 12. Günü test yaptık değerim 811 çıktı gebelik kesin gibi. Pazartesi 2. Testi yaptırcam. Şuan gebelik kesin gibi ama keseyi görünce anlaşılacak sağlıklı bir gebelik olup olmadığı.

Canim hayırlısiyla kesin gibi bide üstelik ikiz gibi

Canim hayırlısiyla kesin gibi bide üstelik ikiz gibi
Ben de öyle düşünüyorum 3 tane transfer edilmişti. Embriyolarım çok kaliteli değildi Yavaşlardı o yüzden 3 tane koyuldu. gebelik ihtimali %30 dedi Dr um. Hiç umutlu değildim İnş sağlıklı ve hayırlı olur :)

Kimbilir belkide 3 de tutundu bebeklerinin maşallah inşallah darısı isteyen bütün anne adaylarının basina

Sanirim o bantlariniz progesteron bantlari bana da gunde 3 tane vijinadan konulacak hap verdi. Bi de estrofem verdi gunde 3 tane

Yaa kızlar benım sorunum hakkında hiç bişey bulamıyorum deli olcam şaşkınlıkla doktorada bişey de soramadım duyunca aklım durdu offf radyoloji kasıkdan girip donduracak damarları dedi ama laparoskopi mi yapılacak anlamadım laparoskopi yaptıran var mı aranızda?

Daha önce hiç böyle bir şey duymadm canım yardımcı olamiyorum o yüzden. Doktorunla konuşsan mi bidaha bi.

Laparoski yaptirmadim ama cok arkadasimdan duydum basit bir islem pek duymuyosun islemden sonra agri. Ama diger konuyu ben de hic duymadim canim

Masallah ne guzel bir sonucc darisi bizlere olsunnn bizde o guzel rakamlari ve tabi ardindan kesecikleri gorururz insAllah bu degere gore ikiz ihtimali yuksek gibi soncularinizi merakla bekliyorum haydi bir ikiz haberi alalim sagliklaa

Merhaba arkadaşlar. Benim de geçen pazartesi yumurtalarım toplandı. Bugün 5. Günleriydi, 2.gün aramışlardı bir daha da bugün arıcaklardı embriyolog aradı şimdi bu saate kadar panikten öldüm

Çok şükür 10 tane blast embriyomuz dondurulmuş. E2 değerim biraz yüksekti o yüzden transfer ertelendi. Şimdi transfer için gün saymaya başladım Allah hepimizin yardımcısı olsun bol bol bebiş haberlerimiz olsun inşallah

Ben baska bir sebeple laparoskopi olmustum genel anestezi ile yapildi 2-3 gun kadar istirahat ve agri kesicilerle cok cabuk atlatilan bir surec ama size konulan teshisi gercekten ilk kez duydum acaba tibbi adi nedir teshisin en azindan o terimle aratip ingilizce kaynaklardan vs de arama sansiniz olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…