2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kızlar 1 hafta sonra lucrin iğnesi vurulmaya başlayacağım ne gibi yan etkileri var, kilo yapıyor mu mesela?

Kızlar 1 hafta sonra lucrin iğnesi vurulmaya başlayacağım ne gibi yan etkileri var, kilo yapıyor mu mesela?
Bunlar hep hormon ignesi ya canim bence yapiyordur su toplar hic degilse vucutta. Bende ignelerle beraber bol yuruyus yapicam demistim ama hala baslayamadim. Sanirim baslamam lazim. Dah once gonalf cok kisa surede 4 5 kilo aldirmisti bana

Ay suan cok duygulandim ya ne kadar sanslisin cok guzel... Ben birsey duymustum biri diyordu kizina bazilari annelerinin karnindan gelir bazilari kalbinden... Diye. O senin kalbinden gelmis simdi insallah rabbim sana karnindan da nasip eder onun hatrina...[/QUOTE]
Sağol, cnm, evet, şükür, çok şanslı olduğumu biliyorum. 4 sene ağladım, çocuğum yok diye sinirlerim bozuktu, kreşlerin, parkların yanından geçerken, orda çocukları görürken, gözyaşlarımı zor tutardım, avm lerde bebek bölümünden kaçıyordum, kendimi üzmemek için. Bazen isyan ederdim, eşime diyordum bazılar 5-6 çocuk doğuruyor, ben ne yaptım da anne oomaya hakkım yok?? Eşim hep dedi, aşkım bu bizim sınavımız, başkalarına bakma, Allaha güven, şükür et. Sonra hayatımıza kızım girince, anladım ki, iyiki öyle oldu, çocuğum olsaydı, kızımla karşılaşmazdik). Sabahları benim yorganimin altına giriyor, gidikliyor, zıpliyor, tokalara, elbiselere, kozmetiklere, çantalara meraklı)). Sadece doğurmadim, ama benim). Simdi de denemeye girdik, hayırlısıysa olsun dedik, Tanrı bizden iyi bilir, olmasada artık isyan etmem..

Kızlar, bugün 8 günüm, ignelerimi yapıyorum, ama agrim sizim yok, yumurtamin gelismedi mi acaba? Ağrılar şart mıdır?
Benimde ağrım yok canım ilk tedavide dra sormuştum olmayabilir demişti canım ben takılmiyorum bende 9. iğnemi yapıcam bugün bide sadece akıntı geliyor benden sende de var mi

Sağol, cnm, biraz rahatladım. Akıntım yok benim, cnm.TE="Elos35, post: 44553415, member: 584177"]Benimde ağrım yok canım ilk tedavide dra sormuştum olmayabilir demişti canım ben takılmiyorum bende 9. iğnemi yapıcam bugün bide sadece akıntı geliyor benden sende de var mi[/QUOTE]

ben de adeti bekliyorum daha 12 gün var.ama korkuyorum çünkü bundan önce 6 kere tedavim iptal oldu.sadece 1 kere toplama oldu onda da boş çıktı.yine olumsuz olacak diye çok korkuyorum.alışamadım iptal lafını duymaya.her seferinde üzülüyorum...

olumsuz düşünme canım inş olur bak burda bir arkadaş ısırgan tohumunu bir ay boyunca yemiş 36 yumurtası toplanmış ve hamile sende dene istersen

Canim stres yapna yumoslar cok etkileniyormus gulumseee mutlu ol ve olacagina inan mutlaka :)

Kızlar 8. Gün bhcg değerim 95 kimyasal olma ihtimali yokkk değil mii ? Dr aradım tebrik ederim gebesin dedi Rabbime binlerce kez şükürler olsunnn
Ayy hayirli olsun nn canim bizim icinde dua et nolur hep iyi dusun bebisine bol bol ya muhyi oku allahin izniyle dusuk engelliyormus hep pozitiffff kimyasal falan yok sen artik anneciksinnnn :)

Merhaba arkadaşlar. Bende Allah nasip ederse bu ay içinde transfer olacağım. Bu ikinci transferim dondurulmuş embriyolarım var 2 tane. İlk transferim mayısta gerçekleşti. Oğlumu erken doğum ile kasımda dünyaya getirdim. Ancak sadece 2 gün hayata tutunabildi kanatlarını taktı ve melek olmayı seçti. 2 ay oldu daha şimdi tekrar deneyeceğim benim içinde dua edin olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…