2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Inşallah cnm, isteyen herkezin olsun. Bebekken almadık, 3 yaşındaydı, 1,5 senedir bizimle. Eşim çok sıcak karşıladı, çok ta seviyor kızımızı)) Bizden daha çok meraklı kardeşe çocuğumuz) Sabırsızlıkla bekliyor haberi)
Ne guzel canim ya bende cok istiyorum aslinda ama hersey engelliyor cevre kabullenir mi dislar mi ona iyi mi geliriz kotu mu?berseyi dusunuyorum yani. Umarim tedavim guzel sonuçlanırda. Ben yine kol kanat gererim birine.[/QUOTE]
Bizim çevremiz çok iyi karşıladı, herkes sevdi, eşimin ilk evliliğinden çocuklar var, onlar da kabul ettiler, geldikleri zaman uğraşıyorlar, onlara gittiğimizde şımartiyorlar). Hastanede bütün günü geçirdik, devlet has2 olunca. Kızım diyor, annecim, doktora dermisin, biz çok bekledik, ne olur bize iki bebek versin, birini ben kucağımda taşırım, birini sen)))

iyi akşamlar arkadaşlar rabbim isteyen herkesin kucağını en kısa zamanda doldursun inşallah
benim bugün transferimin 7.günü şiddetli karın ve kasık ağrısı ve karında şişlik sebebiyle acile gittim az önce geldim şükür karında sıvı birikimi yokmuş ama sağ ve sol tarafımda çok sayıda kistlerim varmış ve Beta HCG değerim 22.86 çıktı doktor 7.gün için güzel bi değer dedi aynı şeyi kendi doktorumda dedi ama iki düşük yapmış biri olarak sevinemedim bile sizce değerim nasıl pazartesi günü testi tekrarlıcaz inşallah güzel sonuç alırım çok karışığım

Kizlar benim gonal ve menagonda 5. Gunum lucrinde 12.gunum ..bir yandanda dislerimin dolgusunu yaptiriyorum tedaviye bi zarari olmaz heralde yinede aklima takildi..

Bende bekliyorum ama çok zormuş 2.tup bebeğe başlamak psikoloji sıfır hiç moralim yok yine tutmazsa ne yaparım diyorum off off kimse beni anlamiyo
Kimse bizi anlayamaz ki cnm ama hersey 2. Bir sansi hakeder diye dusunup kendini toplayip normal biseymis gibi baslamaya calis..bu bizlerin sinavi ve bu sinavin insallah ustesinden gelicez...

Kimse bizi anlayamaz ki cnm ama hersey 2. Bir sansi hakeder diye dusunup kendini toplayip normal biseymis gibi baslamaya calis..bu bizlerin sinavi ve bu sinavin insallah ustesinden gelicez...
Bilmiyorum ya bazen geliyo umutlu güçlü oluyor m bazen de kendimi çok çaresiz hissediyorum Çok zor çok büyük bi sınavdan geçiyoruz Rabbim kimseye yasatmasin

kızlar ben de lucrin iğneye başladım 4.günüm çok basitmiş iğne yapmak gözünüzde büyütmeyin. benim merak ettiğim bir şey var kaç transfer yaptırmayı düşünüyorsunuz ? ben 32 yaşındayım bu arada

kızlar ben de lucrin iğneye başladım 4.günüm çok basitmiş iğne yapmak gözünüzde büyütmeyin. benim merak ettiğim bir şey var kaç transfer yaptırmayı düşünüyorsunuz ? ben 32 yaşındayım bu arada
Oncelikle hakkında hayırlısı cnm 2 tane düşünüyoruz doktor öyle uygun görüyor sen nerde tedavi görüyorsun

Ne guzel canim ya bende cok istiyorum aslinda ama hersey engelliyor cevre kabullenir mi dislar mi ona iyi mi geliriz kotu mu?berseyi dusunuyorum yani. Umarim tedavim guzel sonuçlanırda. Ben yine kol kanat gererim birine.
Bizim çevremiz çok iyi karşıladı, herkes sevdi, eşimin ilk evliliğinden çocuklar var, onlar da kabul ettiler, geldikleri zaman uğraşıyorlar, onlara gittiğimizde şımartiyorlar). Hastanede bütün günü geçirdik, devlet has2 olunca. Kızım diyor, annecim, doktora dermisin, biz çok bekledik, ne olur bize iki bebek versin, birini ben kucağımda taşırım, birini sen)))[/QUOTE]
Ay suan cok duygulandim ya ne kadar sanslisin cok guzel... Ben birsey duymustum biri diyordu kizina bazilari annelerinin karnindan gelir bazilari kalbinden... Diye. O senin kalbinden gelmis simdi insallah rabbim sana karnindan da nasip eder onun hatrina...

Bende bekliyorum ama çok zormuş 2.tup bebeğe başlamak psikoloji sıfır hiç moralim yok yine tutmazsa ne yaparım diyorum off off kimse beni anlamiyo
Canim benimde 2.olcak bu. Daha o psikolojiye hic giremedim baslamis gibi bile hissedemiyorum. Tutmayabilir canim herseye hazir ol ama iyi dusun kotu olursa zaten uzulecek cok zamanimiz olmayacak mi?aglayacak cok zamanimiz olmayacak mi? O yuzden simdi guzel dusun. Bebeklerim gelecek de. Ben 1 yil sonra tekrar deniyorum ve 2 3 ay once bile asla deneyemem diyordum o yuzden knce kendini hazirla.

teşekkürler canım afyonda tedavi görüyorum.2 transfer beni korkutuyor şimdiden ikiz olursa diye 1 transfer de ya tutmazsa diyorum kafam çok karışık
O hic belli olmaz canim rabbim ne nasip ederse tek transferlede ikiz olabilir. 2 transfer dede tek olabilir. Doktorlar en uygunu biliyorlar duruma gore

X