2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kızlar 8. Gün bhcg değerim 95 kimyasal olma ihtimali yokkk değil mii ? Dr aradım tebrik ederim gebesin dedi Rabbime binlerce kez şükürler olsunnn
Tebrik ederim canım kimyasal değildir canım kötü düşünme sakin artık kese ve kalp atışını duymaya kaldı hayırlısıyla

Ay suan cok duygulandim ya ne kadar sanslisin cok guzel... Ben birsey duymustum biri diyordu kizina bazilari annelerinin karnindan gelir bazilari kalbinden... Diye. O senin kalbinden gelmis simdi insallah rabbim sana karnindan da nasip eder onun hatrina...
Sağol, cnm, evet, şükür, çok şanslı olduğumu biliyorum. 4 sene ağladım, çocuğum yok diye sinirlerim bozuktu, kreşlerin, parkların yanından geçerken, orda çocukları görürken, gözyaşlarımı zor tutardım, avm lerde bebek bölümünden kaçıyordum, kendimi üzmemek için. Bazen isyan ederdim, eşime diyordum bazılar 5-6 çocuk doğuruyor, ben ne yaptım da anne oomaya hakkım yok?? Eşim hep dedi, aşkım bu bizim sınavımız, başkalarına bakma, Allaha güven, şükür et. Sonra hayatımıza kızım girince, anladım ki, iyiki öyle oldu, çocuğum olsaydı, kızımla karşılaşmazdik). Sabahları benim yorganimin altına giriyor, gidikliyor, zıpliyor, tokalara, elbiselere, kozmetiklere, çantalara meraklı)). Sadece doğurmadim, ama benim). Simdi de denemeye girdik, hayırlısıysa olsun dedik, Tanrı bizden iyi bilir, olmasada artık isyan etmem..[/QUOTE]
ne kadar güzel anlatıyorsun... inşallah herşey gönlünüzce olur. son birşey sorayım sana bu konuda? çocuk esirgemeden mi aldınız onu? süreç nasıl oldu? gerçekten çok şanslısınız o da sizde

Kızlar 8. Gün bhcg değerim 95 kimyasal olma ihtimali yokkk değil mii ? Dr aradım tebrik ederim gebesin dedi Rabbime binlerce kez şükürler olsunnn
tebrik ediyorum cnım inşallah herşey çok güzel giderrr :) nelere dikkat ettin transfer sonrası bizimle paylaşırmısın ?

Merhaba arkadaşlar. Bende Allah nasip ederse bu ay içinde transfer olacağım. Bu ikinci transferim dondurulmuş embriyolarım var 2 tane. İlk transferim mayısta gerçekleşti. Oğlumu erken doğum ile kasımda dünyaya getirdim. Ancak sadece 2 gün hayata tutunabildi :KK43: kanatlarını taktı ve melek olmayı seçti. 2 ay oldu daha :KK43: şimdi tekrar deneyeceğim benim içinde dua edin olur mu?
rabbim öncelikle sabır versin... inşallah herşey gönünce olur.. o sennin cennette şefaatçin...

Kızlaarr bugün bi haber aldım çok sevindim bi akrabamiz kaç defa tüp bebek yaptırmıştı en sonunda hamile kalmıştı bebeği doğdu şu an 6 aylık, şimdi kendiliğinden tekrar hamileymiş darısı inşallah bizim başımıza rabbim ol deyince olmayacak bişey yok, bizede nasip eder inşallah :KK36:
ay inşallah bizimde öyle olurrr... biliormusun hep çok çocuk hayali kurdum rabbim inşallah bundan sonra nasip eder... büyük konuşmıyım da korunmayı hiçç düşünmüyorum

Yurttan istedik cnm, görüşmeye gittiğimde, bana dedilerki sıra var, kızı 3 sene, oğlani 1,5 sene bekliyorsun. Uzun geldi bize. Ben yabanciyim, gramerimden bellidir, hatalarla yazıyorum) Kızımızi benim memleketimden getirdik.E="umuttttt, post: 44562113, member: 524442"]Sağol, cnm, evet, şükür, çok şanslı olduğumu biliyorum. 4 sene ağladım, çocuğum yok diye sinirlerim bozuktu, kreşlerin, parkların yanından geçerken, orda çocukları görürken, gözyaşlarımı zor tutardım, avm lerde bebek bölümünden kaçıyordum, kendimi üzmemek için. Bazen isyan ederdim, eşime diyordum bazılar 5-6 çocuk doğuruyor, ben ne yaptım da anne oomaya hakkım yok?? Eşim hep dedi, aşkım bu bizim sınavımız, başkalarına bakma, Allaha güven, şükür et. Sonra hayatımıza kızım girince, anladım ki, iyiki öyle oldu, çocuğum olsaydı, kızımla karşılaşmazdik). Sabahları benim yorganimin altına giriyor, gidikliyor, zıpliyor, tokalara, elbiselere, kozmetiklere, çantalara meraklı)). Sadece doğurmadim, ama benim). Simdi de denemeye girdik, hayırlısıysa olsun dedik, Tanrı bizden iyi bilir, olmasada artık isyan etmem..[/QUOTE]
ne kadar güzel anlatıyorsun... inşallah herşey gönlünüzce olur. son birşey sorayım sana bu konuda? çocuk esirgemeden mi aldınız onu? süreç nasıl oldu? gerçekten çok şanslısınız o da sizde[/QUOTE]

X