2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

kızlar baaklarm cok agrıyo sızce tup bebekle alakalı olabılırmı ustune basamıyorum dız kapaktan asagısı yok ayaga kalkmaya calıstıgımda dıkenler batıyo sızdede oldumu

Bizin daha ilk tedaviydi canım o da yarım kaldı 8 gün kullanabildim iğneleri ultrasona gittiğimde doktor yumurtaların etrafında topak şeklinde damarlaşma gördü iptal etti, Yumurta toplarken damarı delersek kanamayı durduramayız hayati riskin olur dedi

arkadaşlar negatif sonuçlardan sonra yeni tedavi öncesi testler uygulandı mı neden olmadığına dair?
Canim benim ilk tedavimde hamile kaldım 7 haftalik kalpi durdu keseyi gördük kalp atışını duymadık şimdi 2 tüp bebek deniyoruz gittim dr um bana genetik kan aldı ofis De yapacak Bu ay neden düşüğün arastiyor şimdi bende sorun eşimde bizde de negatif böyle oldu

hayırlısı olsun canım. doğru karar vermiş doktorun. belki de dediğin gibi kendiliğinden kalıverirsin:)
benim rezerv azlığı olduğu için biraz zor ama yine de ümitleniyorum işte kendimce.

tedavilere başlamadan histereskopi yapıldı bana da ama bazı arkadaşlar da tedaviler başarısız olduktan sonra yaptırmışlar. bende de bir daha isterler belki bilemiyorum. ama 2. tedaviye başlarken hiçbir test yapılmadı bana. yeni bir merkez bulmayı düşünüyoruz ama nereye gideceğiz onu da bilemiyorum.

hayırlısı olsun canım. doğru karar vermiş doktorun. belki de dediğin gibi kendiliğinden kalıverirsin:)
benim rezerv azlığı olduğu için biraz zor ama yine de ümitleniyorum işte kendimce.
Rezerv azlıgı bende de var canım bu ay kendiliğinden 2 yumurtamın geliştiğini duyunca umut oldu bana :) senin amh sonucun kaç canım ?

Canım ne yaptın. Bu başlığı sırf seni merak ettiğim için ara sıra ziyaret ediyorum.
canım benim değer dün 2228 di dr göremedi keseyi tüplerde de görülmedi dış gebelik dendi maalesef hastanede yatışım yapıldı iğne yapıldı 4 saat sonra eve gönderdiler salı günü gidicem tekrar kan vercen değer inşallah düşer de bir daha iğne olmaya gerek kalmaz inşallah ya çok yıprandım

Canim benim de ilk tedavimde hiç bir test yapilmdi 2 tedavimde dr genetik kan ofis yapıyor bana oldu bitiye getiremem dedi dr ve tıp 3 denemede yapacağı testleri benim 2 denememde yapıyo ankarda misin

Canim ya banada 5 günlük embriyosu konmustu 7 haftalik kalpi durdu keseyi gördük kalp atışını duymadık canım seni ne olmuştu
benim ikinci denemem ilk denememde senin gibi kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum bunda da dış gebelik canım maalesef allah 3. kucağıma almayı nasip etsin inşallah

Canım transferin kaçıncı günüydü ki, biraz daha beklesenmiydin acaba kan değerinde iyi yüksekmış

Canım transferin kaçıncı günüydü ki, biraz daha beklesenmiydin acaba kan değerinde iyi yüksekmış
evet güzel yükseldi drlar bile şaşırdı dış gebelik değil dediler hep ama rahim duvarımda incelmiş yüzde doksan dış gebelik dendi birde bu değerde kese görünürdü dediler bende korkumdan ne olcaksa olsun dedim kendi sağlım söz konusu çünkü

geçmiş olsun canım. yıpranılmaz mı canım,kolay değil yaşadıklarımız. biraz dinlen,kendini toparla. hazır hissedince yine kendini bir daha denersin,o zaman olur inşallah.

Canim benim de ilk tedavimde hiç bir test yapilmdi 2 tedavimde dr genetik kan ofis yapıyor bana oldu bitiye getiremem dedi dr ve tıp 3 denemede yapacağı testleri benim 2 denememde yapıyo ankarda misin

bursadayım ama ben raporlu yaptırıyorum. bursada da raporlu yaptıran birkaç yer var. o yüzden istanbula gıtmeyı dusunuyorum. bir sürü hastane var,çok ünlü hastaneler de var ama hangisi iyi bilemiyorum. istanbuldan da korkuyorum aslında,ticarethane olmuş artık istanbul diyen arkadaşlar var. neresi bizim için iyi,karar vermek zor.

haziran ayında yaptırmıştım. 0.18 amh. senin?
ah napacağız bu azlığı bılmıyorum. martta 33 olacağım,35 sonrası zaten sıkıntılı dıyorlar.
1.23 canım benimde rezerv azlıgı na bi çözüm yok heralde canım her ay biraz daha azalıyo

Sende haklısın canım hayırlısı olsun inşallah 3. Deneme dé hamile kalırsın

geçmiş olsun canım. yıpranılmaz mı canım,kolay değil yaşadıklarımız. biraz dinlen,kendini toparla. hazır hissedince yine kendini bir daha denersin,o zaman olur inşallah.
sağol canım gerçekten çok zor Allah dayanma gücü versin evet kendimi toparladığımda yaparız bakalım inşallah olur Allah herkese nasip etsin hayırlı evlatlar

Canim ankarda yida düşündünmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…