2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

kızlar iğnelere başladığımdan beri 2,5 kilo aldım.acaba ödem mi yaptı.yediklerime de özellikle çok dikkat ediyorum aslında.sizde de böyle bişey oldu mu?
Hangi igneler canim? Yumurta gelistirmek icinse evet ben inanilmaz sistim. Ozellikle karin bolgem ve bacaklarim cok fenaydi. Maalesef yemek icmeyle alakasi yok. Ne yaparsan yap sisiyorsun

canım benim değer dün 2228 di dr göremedi keseyi tüplerde de görülmedi dış gebelik dendi maalesef hastanede yatışım yapıldı iğne yapıldı 4 saat sonra eve gönderdiler salı günü gidicem tekrar kan vercen değer inşallah düşer de bir daha iğne olmaya gerek kalmaz inşallah ya çok yıprandım

Ya çok üzüldüm

ınsallah cnmmm hep senınle kalacaklar :)

İnşallah, nasıl sabirsizlaniyorum anlatamam. Bu kadar duygu dolu bu kadar heyecanlı olacağımı tahmin etmemistim açıkçası. Bugün de arasam mi acaba bebislerimden ne haber diye :p

masallah canim cok guzel.. bende dun aksam adet oldum pazartesi kontrolo gidecegim eger uygun gorirse doktorum dondurulmuslarla tedavi baslayacagim
İnşallah sorun gormez de katilirsin sen de bu heyecanlı bekleyişe..

kizlar ya nerelerdesiniz tefavi sureci biten kaçıyor mu anlamadım :KK70:
Burdayiz burada nereye gidicez..

evet güzel yükseldi drlar bile şaşırdı dış gebelik değil dediler hep ama rahim duvarımda incelmiş yüzde doksan dış gebelik dendi birde bu değerde kese görünürdü dediler bende korkumdan ne olcaksa olsun dedim kendi sağlım söz konusu çünkü
Canım zor gelir belki ama habersiz bırakma bizi. Anneme anlatmistim seni, dün annem bile sordu inan ki var mi haber nasilmis diye. Kötü birşey yoktur inşallah diyip dua ettik sana..

İdrara sıkışık gibi hissediyorum kendimi. Akşam disardaydik baya sıkışmıştım. Zir gittim WC ye. Oturunca da yaparken baya sancı yaptı. Şişlik zaten karnimda göğüslerimde. Az önce adet sancısı gibi sancilandim. Adet Günlerim geldi gibi. Ondan mi acaba. Normal mi bunlar kizlar. İlk deneyim olunca bilemiyorum.

İdrara sıkışık gibi hissediyorum kendimi. Akşam disardaydik baya sıkışmıştım. Zir gittim WC ye. Oturunca da yaparken baya sancı yaptı. Şişlik zaten karnimda göğüslerimde. Az önce adet sancısı gibi sancilandim. Adet Günlerim geldi gibi. Ondan mi acaba. Normal mi bunlar kizlar. İlk deneyim olunca bilemiyorum.
canim transferin yapildi mi? kac yumurtan toplandi? benim opu den sonra yasadiklarima benziyor anlattiklarin

Çok geçmiş olsun. Bebek olmadan değer nasıl yükseliyor anlamadım. Hakkında hayırlısı olsun. Bu süreç seni çok yıpratmıştır eminim. Ben bile çok umutlandım. Herşey geçiyor zamanla. Hepimiz bu veya benzer süreçleri yaşıyoruz. Bundan sonra Allah vicdanlı ve doğru doktorlara denk getirir inşallah. Tez vakitte de kucağını çifter çifter doldurur inşallah.
işte bebek nereye saklandıysa görünmüyor her yerde bende anlamadım çok sağol canım inşallah hayırlı ve sağlıklı evlat nasip eder allah

Ofis rahim filmi canım ben 2 defa kürtaj olduğum ilk düşük yaptım 2 de kalp atışını duymadık canım benim esimde sperm düşüklüğü var sperm test yaptı dr eşim sperm çok kötü dedi çok üzüldüm ya birazda kafamda l takiyom ilaçlar verdi eşimde 1 araya kadar toparlar dedi ama olmasa hamaliyat dedi öyle bu dr test ler imi yapıyo bakalım canim gelismeyimce bizden kaynaklaniyo demi bebek yani niye
anladım canım bende çektircem bakalım rahim filmi tekrar valla canım bizden mi kaynaklıyor yoksa bebek mi sağlıksız oluyor anlamadım

İnşallah, nasıl sabirsizlaniyorum anlatamam. Bu kadar duygu dolu bu kadar heyecanlı olacağımı tahmin etmemistim açıkçası. Bugün de arasam mi acaba bebislerimden ne haber diye :p

İnşallah sorun gormez de katilirsin sen de bu heyecanlı bekleyişe..

Burdayiz burada nereye gidicez..

Canım zor gelir belki ama habersiz bırakma bizi. Anneme anlatmistim seni, dün annem bile sordu inan ki var mi haber nasilmis diye. Kötü birşey yoktur inşallah diyip dua ettik sana..
allah razı olsun canım çok teşekkür ederim dualarınız için inşallah hayırlısıyla düşse şu değerler

Arkadaşlar bir şey sorucam,bu gün test yaptım yine negatif neyse ,doğruluk payı var mı acaba bilmiyorum,adet görmeye yakın rahim aşağı iniyormuş,dün progestanı kullanırken bir sertlik hissettim,demekki hamile değilmişim.:KK43:Siz böyle bir şey oldumu lütfen paylaşırmısınız.

Yok canım transfer salı günü kismetse. 4 yumurta toplandı. Opu persembeydi. Çok aşırı rahatsız edici değil ama farklı hissediyorum kendimi.

aman iyi ol canim. benim 3 gun boyunca agrilarim gecmemisti. yumurtaliklarim sismis karnim sis ve su toplamisti yuruyemiyordum. karnima dokunsam aciyordu. megerki ohss olmusum transfer olmamisti o yuzden.

aman iyi ol canim. benim 3 gun boyunca agrilarim gecmemisti. yumurtaliklarim sismis karnim sis ve su toplamisti yuruyemiyordum. karnima dokunsam aciyordu. megerki ohss olmusum transfer olmamisti o yuzden.

Salı transfer öncesi muayene olacaktır herhalde. Ben bilmediğim için abartmis da olabilirim. Sonuçta içerde çalışıldı. Ne kadar olsa biraz sıkıntısı olur di mi ama. Minoset vs içebilirsiniz dediler sukur ilk gün dahi ağrı kesiciye ihtiyacım olmadı. İnşallah ohss değildir ama öyle de olsa bizim sagligimiz daha önemli. Nasip ne zamansa o zaman gorucez ne yapalım.

X