2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Merhaba KK üyeleri bugün doktorumla görüştüm 2016 ocak ayına gün verdi sizde ocak ayında tüp bebek yaptırmayı düşünüyorsanız gelin birlikde bekleyelim, geçirdigimiz süreçleri birbirimizle paylaşalım inşallah 2016 hepimize uğurlu gelir hepimiz hamile kalırız...

NİCKYAŞSEBEPMERKEZ KAÇINCI DENEME KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR TRANSFER TARİHİSONUÇ
Cadiprensesss29Yumurtalık rezervi azlıgıHacettepe Üniversitesi Hastanesi1. Deneme Lucrin+ Gonalf+ Luveris.... İptal
Hgnm26Sperm azlıgıİstanbul Tüp Bebek Merkezi1. Deneme Gonalf+Cetrotide+MenegonTransfer oldu Sonuç Bekleniyor. :anneadayı: Pozitif:nazar:
Computertchr28Yumurtalık rezervi azlıgıKonya Novafertil Diğerleri iptal olduğu için 2. sayılır Klomen+ Merional + Pregon ...... İptal
Babyinlove27Çikolata kisti morfolojiBursa Acıbadem Hastanesi 1.Deneme Pregon,orgalutran,choiromon,liyoflize İğnelere Başlandı :anneadayı: Pozitif :nazar:
Sevde8530Çikolata kistiNovaart Tüp Bebek Merkezi2. Deneme Lucrin+ Menegon14.Ocak.2016 (3. Gün embriyosu):KK43:
Shebly35Sebepsiz İnfertiliteCentrum Tüp Bebek Merkezi ( Recai Papuçcu)1. Deneme PregonTransfer oldu :anneadayı:Pozitif:nazar:
Milat2728Genetik Problem (4 düşük)GenArt Tüp Bebek Merkezi1. Deneme PregonRegl bekleniyor ....
Umuttttt26Sebepsiz İnfertiliteAntalya Memorial Hastanesi2. Deneme Gonalf+ Cetrotide+climara forte+ flaster+crinone jel+hibor igne+zitrotexTedaviye Başlandı :anneadayı: Pozitif :nazar:
Whiterose0030İleri Derece Erkek İnfertilitesiİstanbul Şişli Memorial Hastanesi 2.Deneme (Dondurulmuş) ........Transfer oldu :anneadayı:Pozitif:nazar:
Ozzzm35Zayıf Sperm,Yumurta SorunuFerti-jin Tüp Bebek Merkezi4. Deneme (Dondurulmuş) Estrofem+Calimara forte + Clexone+ Progestan4 Ocak 2016 :KK43:
Sanslianne34Tüpler KapalıAkdeniz Üniversitesi Hastanesi1. Deneme Gonalf.... :anneadayı: Pozitif :nazar:
Ebru_ko33Yumurtalık rezervi azlıgıZeynep Kamil Hastanesi2. Deneme Henüz ilaç verilmemişRegl bekleniyor ....
Elos3527Pko+ Sebepsiz infertiliteGaziantep Novafertil 2. Deneme GonalfTransfer bekleniyor ....
Capkek29Sperm azlıgıFerti-jin Tüp Bebek Merkezi 2. Deneme ....... :anneadayı: Pozitif :nazar:
123burcu24 Sperm azlığıKonya Medicana Hastanesi 2. Deneme (Dondurulmuş ) .....Regl bekleniyor ....
cemre_y28Genetik BozuklukEge Üniversitesi Hastanesi1. Deneme (PGT li) ......Regl bekleniyor ....
Tunaaaaa30Yumurtalık rezervi azlıgı ve Sperm hareketsızlıgı Novaart Tüp Bebek Merkezi ..... Gonalf, Merional, Cetrotide ...... ....
ARZUM4433FSH yüksekliği Malatya Doğu Fertil Tüp Bebek Merkezi 2. Deneme (Dondurulmuş ).......Regl bekleniyor ....
xergen37Sebepsiz infertilite Bursa Acıbadem Hastanesi 2. Deneme Menopur, orgalutran,Pregnyl20.Ocak.2016 İptal
ankara1238AzospermBahçeci fulya tüp bebek merkezi 3. Deneme (Dondurulmuş) Climara forte, crinone jel,cleaxen iğne,vitamin ilaçları, coraspin18.Ocak. 2016 :KK43:
Ggt1529Sebepsiz infertilite Bursa Art Tüp Bebek Merkezi 1. Deneme Merional, Cetrotide, Azitro,Progestan 19 Ocak 2016 ....
b_z_a30Sperm azlıgı ve hareketsizligi Bahçeci fulya tüp bebek merkezi 1. Deneme MenopurOpu ....
Gulce2728Yumurtalık rezervi azlıgıHacettepe Üniversitesi Hastanesi2. Deneme (Dondurulmuş ) LucrinRegl bekleniyor ....
taydin33....Florance nigtingale1. Deneme Gonalf İğnelere Başlandı ....
fshe236,5Yumurtalık rezervi azlıgıAnkara Centrum Tüp Bebek Merkezi ...... Pregon Tedaviye Başlandı ....
gamze4228Azosperm Göztepe Medicalpark İstanbul 2. Deneme (Dondurulmuş ) coraspin, Estrofem,Prednol,Monodoks,Crinone jel, Folik asit 2. Şubat.2016 ....
fusung34 Miyom Eurofertil Tüp Bebek Merkezi 1. Deneme Menopur + Cetrotide +Ganapeptyl+ Progestan + Climara forte 4. Şubat. 2016 ....
Naz_musti29Polikistik over Anka-LİFE Tüp Bebek Merkezi 2. Deneme Menopur + Gonalf+ Cetrotide +Ovitrelle+Lucrin +Elevit +Coraspin + Crinone jel 26.Ocak. 2016 :anneadayı: Pozitif :nazar:
albaiulia33 Morfoloji Bozukluğu Romanya Welborn Klinik 1. Deneme Pergoveris+Pregnyl +Cetrotide + Gonalf 29.Ocak. 2016 ....
deryali0827Yumurtalık rezervi azlıgı, çikolata kisti Eurofertil Altunuzade Tüp Bebek Merkezi 1.Deneme Orgalutran + Gonalf+ Merional +Progestan +Folik asit 6. Şubat.2016 ....
canım listen uğurlu geliyor heralde.beni de ekler misin.sebepsiz infertite,izmir ege tüp bebek merkezinde tedavim.1.denememiz.ilaçlarım gonal f,Cetrotide.transferim henüz yapılmadı.pzt günü yumurta toplanacak.

Selam kizlar dun 8 . Gundu evde test yaptim cikmadi umidimi kirmistim bugun 9. Gun ama bugun belim cok agriyo adet sancisi gibi degil sanki cok calismisim gibi belimin tam ortasinda cok agri var acaba bugunden sonarami artik tutunuyo biseyler olabilirmi umitleniyimmi sizce

Selam kizlar dun 8 . Gundu evde test yaptim cikmadi umidimi kirmistim bugun 9. Gun ama bugun belim cok agriyo adet sancisi gibi degil sanki cok calismisim gibi belimin tam ortasinda cok agri var acaba bugunden sonarami artik tutunuyo biseyler olabilirmi umitleniyimmi sizce

Dondurulmuş mu taze embiryo mu tatlım bir de kaçıncı gün embriyosu ona göre bir Şeyler söyleyebiliriz

canım listen uğurlu geliyor heralde.beni de ekler misin.sebepsiz infertite,izmir ege tüp bebek merkezinde tedavim.1.denememiz.ilaçlarım gonal f,Cetrotide.transferim henüz yapılmadı.pzt günü yumurta toplanacak.

Madem.ugurlu geliyor benide ekleyiiin:KK66: 41 yaş,nedeni ileri yaş,4.deneme,bahçeci, cgh den sonuç bekliyoruz,puregon,menepur,gonopepty,orgalutran,vitaminler

Bende aynen senin gibiyim evde test yaptım 7.gün negatif çıktı.Hiç belirti yok,bel ağrısı var,akıntı falan yok.5 günlük dondurulmuştu. Benim iki ay öncede negatifti,sanırım buda negatifle sonuçlanır.Hakkımızda hayırlısı olur İnşallah.

Olurmu canım bilgilerini yaz senide ekleyim hemen :confused:
aslinda tedaviye basladigimda yazmistim bilgilerimi ama gozden kacti. sanirim
yas: 26
2.deneme
sorun:sayi ve hareket azligi
merkez:bursa jinemed
ilac olarakc puregon, orgalutran, catlatma ignesi ama adini unuttum.
benim embriyolar dondurulmistu ohss nedeniyle pazartesi insallah tekrar badlsyacagim insallah

aslinda tedaviye basladigimda yazmistim bilgilerimi ama gozden kacti. sanirim
yas: 26
2.deneme
sorun:sayi ve hareket azligi
merkez:bursa jinemed
ilac olarakc puregon, orgalutran, catlatma ignesi ama adini unuttum.
benim embriyolar dondurulmistu ohss nedeniyle pazartesi insallah tekrar badlsyacagim insallah
Görmedim demekki canım kusura bakma , bi ara internetim yoktu giremiyordum, şimdi hemen ekliyorum seni :KK66:

Bende aynen senin gibiyim evde test yaptım 7.gün negatif çıktı.Hiç belirti yok,bel ağrısı var,akıntı falan yok.5 günlük dondurulmuştu. Benim iki ay öncede negatifti,sanırım buda negatifle sonuçlanır.Hakkımızda hayırlısı olur İnşallah.
Benim taze 5 gunluk emriyo 1m kalite bide 2 tane emriyo dedigin gibi hakkimizda hayirlisi bu arada ikinci tup bebegim ilkini ikisene once yaptirmistim dis gebelikti sonra 6 ay sonra kendilgimden hamile kaldim 3 bucuk ayl8kti sollandirdik arda nerdeyse1 sene oldu hamile kalmadim diye tekrar tup bebek denedik yine bu arda 8 yasinda oglum var cok sukur o da normal opmustu

X