2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

1.23 canım benimde rezerv azlıgı na bi çözüm yok heralde canım her ay biraz daha azalıyo

senın daha iyi canım. benım nerdeyse 0 yani değerim. senin yine 1,5a yakın. arı sütü bal polen kullananların forumunu okudum,hiç yumurtası oluşmayanlar bile bunları tükettikten sonra 5. güne kadar giden 7-8-9 yumurta elde etmişler. demekki var faydası.

Sende haklısın canım hayırlısı olsun inşallah 3. Deneme dé hamile kalırsın

1.23 canım benimde rezerv azlıgı na bi çözüm yok heralde canım her ay biraz daha azalıyo

Sende haklısın canım hayırlısı olsun inşallah 3. Deneme dé hamile kalırsın

senın daha iyi canım. benım nerdeyse 0 yani değerim. senin yine 1,5a yakın. arı sütü bal polen kullananların forumunu okudum,hiç yumurtası oluşmayanlar bile bunları tükettikten sonra 5. güne kadar giden 7-8-9 yumurta elde etmişler. demekki var faydası.

benim ikinci denemem ilk denememde senin gibi kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum bunda da dış gebelik canım maalesef allah 3. kucağıma almayı nasip etsin inşallah
Inşallah canım kalp atışını duyamayinca gelişmedi mi diyorlar adı varmı yani peki ikinci denemende test yaptırdın mi senin ne sorun vardı canım benimde 2 nciye başladık şimdi dr genetik kan ve bu ayda ofis yapacak

ıstanbulda kardeşim var,onda kalacağız canım. ankarada kalacak kimsemiz yok. eşim çalıştığı için sadece örnek verme günü geleceği için ben kardeşimle kalırım diye düşündüm yumurta toplama gününe kadar. ankarada o yüzden olmaz.
Hmm canım evet benimde ankarda eşimin ailesi orda bende orda kalıyorum senin gibi bizim durumda

canım listen uğurlu geliyor heralde.beni de ekler misin.sebepsiz infertite,izmir ege tüp bebek merkezinde tedavim.1.denememiz.ilaçlarım gonal f,Cetrotide.transferim henüz yapılmadı.pzt günü yumurta toplanacak.
Maşallah nekadar pozitif var ilk denemede tutan çok olmuş benimde ilk denemem olacak transfer bekliyorum. inşallah benimde pozitif olur ve isteyen tüm arkadaşlar pozitif görür.

Onu bende merak ediyorum,doktoruma bu sefer sormayı düşünüyorum.İki sefer negatif olunca ister istemez sebebini öğrenmek istiyorum.

3. ye mi başlayacaksın sen de?
acaba rezerv azlığı olanlara test falan yapılmıyor mu ki diye düşünüyorum. rezerv az,yumurta kalitesi orta olduğu için teste gerek mi duymuyorlar acaba?

Evet canım ailemiz sağolsun zor bi süreçten geçiyoruz iyiki onlar yanımızda yoksa kim kimin derdini çeker öyle deyilmi

iğne tedavisi 10-12 gün sürüyor. kimin yanında kalabilirsin rahatça o kadar süre. ama ailen olunca rahatça kalıyorsun. kimsesi olmayıp da başka şehirde yaptırmak zorunda kalanlara da allah yardım etsin. tedavi zaten pahalı,bir de gidip gelme kalma paraları derken,kolay değil.

Inşallah canım kalp atışını duyamayinca gelişmedi mi diyorlar adı varmı yani peki ikinci denemende test yaptırdın mi senin ne sorun vardı canım benimde 2 nciye başladık şimdi dr genetik kan ve bu ayda ofis yapacak
evet canım gelişmedi diyorlar biz test yaptırmadık bende pko var eşimde sorun yok ama 3.ye başlamadan yaptırcam bende test bakalım dr gerek duymuyor ama ben yaptırırım yine de ofis ne oluyor canım

evet canım gelişmedi diyorlar biz test yaptırmadık bende pko var eşimde sorun yok ama 3.ye başlamadan yaptırcam bende test bakalım dr gerek duymuyor ama ben yaptırırım yine de ofis ne oluyor canım
Ofis rahim filmi canım ben 2 defa kürtaj olduğum ilk düşük yaptım 2 de kalp atışını duymadık canım benim esimde sperm düşüklüğü var sperm test yaptı dr eşim sperm çok kötü dedi çok üzüldüm ya birazda kafamda l takiyom ilaçlar verdi eşimde 1 araya kadar toparlar dedi ama olmasa hamaliyat dedi öyle bu dr test ler imi yapıyo bakalım canim gelismeyimce bizden kaynaklaniyo demi bebek yani niye

iğne tedavisi 10-12 gün sürüyor. kimin yanında kalabilirsin rahatça o kadar süre. ama ailen olunca rahatça kalıyorsun. kimsesi olmayıp da başka şehirde yaptırmak zorunda kalanlara da allah yardım etsin. tedavi zaten pahalı,bir de gidip gelme kalma paraları derken,kolay değil.
Evet canım ya allah bu süreçte hepimize yardımcısı olsun

canım benim değer dün 2228 di dr göremedi keseyi tüplerde de görülmedi dış gebelik dendi maalesef hastanede yatışım yapıldı iğne yapıldı 4 saat sonra eve gönderdiler salı günü gidicem tekrar kan vercen değer inşallah düşer de bir daha iğne olmaya gerek kalmaz inşallah ya çok yıprandım
Çok geçmiş olsun. Bebek olmadan değer nasıl yükseliyor anlamadım. Hakkında hayırlısı olsun. Bu süreç seni çok yıpratmıştır eminim. Ben bile çok umutlandım. Herşey geçiyor zamanla. Hepimiz bu veya benzer süreçleri yaşıyoruz. Bundan sonra Allah vicdanlı ve doğru doktorlara denk getirir inşallah. Tez vakitte de kucağını çifter çifter doldurur inşallah.

X