2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Allah bağışlasın oğlunu,benimde birinci normal yolla,ikinci kızım tüp bebek ilk denemede oldu.

Ümitsizliğe kapılma sakin embriyo içerde ve hemen bhcg salgilamiyor kimilerinde erken kimilerinde geç oluyor yat dört üstü dinlen kabak çekirdeği ye

Arkadaşlar geçen cumartesi transfer yapılmıştı.Bugün idrar tahlili yaptım negatif çıktı.

biraz erken yapmışsın sanki canım. sabredemiyor insan biliyorum ama bekleseydin biraz daha. ben de dün yaptırdım.negatif çıktı malesef ama benım 10 gün olmuştu. bikaç gün geçseydi de öyle yaptırsaydın.ben kan tahlili verdim,daha kesin sonuç ama seninki idrar testiymiş. idrar testinde hemen çıkmıyor bildiğim kadarıyla. kan testinde çıktıktan sonra idrarda belli olur diye biliyorum. ama kesin negatifse de hakkımızda hayırlısı canım. üzülme demeyeceğim,üzülüyor insan biliyorum( ama vardır herseyde bır hayır.

hayırlı olsun. ikiz mi yoksa:)

Haklısın,iki ay önce kimyasal ,bu sefer böyle olunca üzülüyorum ama yapıcak bir şey yok,artık normal olması için kürler falan uygularım herhalde.Senin kan tahlili ne zaman?

Haklısın,iki ay önce kimyasal ,bu sefer böyle olunca üzülüyorum ama yapıcak bir şey yok,artık normal olması için kürler falan uygularım herhalde.Senin kan tahlili ne zaman?

benım pazartesi normalde ama cuma günü dayanamadım. bir anda hazırlandık,cıktık evden. 1.20 çıktı. 2. deneme de olmadı malesef ki. ben de kür yapacağım ilk defa. arı sütü bal polen tüketeceğim. belki akupunktura da giderim,faydası oluyormuş. bilmiyorum işte,şimdi napsam,karar vereceğiz. istanbula mı gitsek diyoruz,bilmiyoruz daha.

merhaba kizlar 1. tup denemem olumsuz sonuclanmisti doktor 2 ay sonra tekrar deneriz dedi ama maddi anlamda bisey soramadim 2. deneme icin de ayni ucret mi odeniyor bilgisi olan var mi acaba

merhaba kizlar 1. tup denemem olumsuz sonuclanmisti doktor 2 ay sonra tekrar deneriz dedi ama maddi anlamda bisey soramadim 2. deneme icin de ayni ucret mi odeniyor bilgisi olan var mi acaba

2. denemeyi aynı yerde yapınca az da olsa indirim aldıklarını yazmıştı bazı arkadaşlar başka forumlarda. ama her hastane yapar mı bılmıyorum.

bir dahaki tedavim başlayınca mı ekleme yaparsın. gerçi şuanki tedavimin kesin sonucunu pazartesi öğreneceğim.

eğer pazartesi kesinleşirse negatif olduğu,bu ay kendimiz deneyeceğiz. dediğin gibi belki kendiliğinden olur:)

bir dahaki tedavim başlayınca mı ekleme yaparsın. gerçi şuanki tedavimin kesin sonucunu pazartesi öğreneceğim.
eğer pazartesi kesinleşirse negatif olduğu,bu ay kendimiz deneyeceğiz. dediğin gibi belki kendiliğinden olur:)
İnşallah değerlerin yükselir canım, benim geçen ay kullandığım iğnelerin bu aya faydası olmuş hepsinide kullanmadigim halde, bizde bu ay kendimiz deniyoruz adetin 8. Günü 10 mm den büyük 2 yumoşum vardı bugün 13. Günü daha çatlamadı pazartesiye kadar çatlar heralde bizde gün aşırı deniyoruz bakalım ne olacak bizim bi tanıdığımız da tüp bebekle hamile kalamayıp ertesi ay kendiliğinden hamile kalmıştı rabbim bizede nasip eder insallah

o ümitler her ay oluyor canım. ben 1. tedavimde kımyasal yaşadım. belki kimyasaldan sonra kendiliğinden olur dedık,olmadı:) şimdi bu olmadı ya,yıne kendımız deneyeceğiz,belllllki diyoruz hani bir ihtimal:) zaten bu umutlar olmasa devam edemeyiz ki bu tedavilere,bu ağır iğnelere:)

siz bir defa mı yaptınız tüp?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…