2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Niye bu kadar erken davrandin moralini bozdun ki bende çtsi transferi oldum salı. Günü kan tahlili yaptırcmam dur bakalım daha üzülmek için erken
Teşekkürederim,bir kaç gündür ümidimi kaybetmeye başladım,hiç mi belirti olmaz diyorum,İnşallah güzel sonuçlar alırsın.

Teşekkürederim,bir kaç gündür ümidimi kaybetmeye başladım,hiç mi belirti olmaz diyorum,İnşallah güzel sonuçlar alırsın.
İnşallah güZEL sonuçlar alırız deli gibi merak ediyorum bende ama sabir edicem test gününe kadar .geçen sefer bütün belirtileri yaşadım ben sonu husran oldu o yüzden bu sefer dinlemiyorum kendimi belirti yok diye takilma .bu seferde olmassa vardır bundada bir hayır diyecem başka yapcak bişey yok.

kızlar iğnelere başladığımdan beri 2,5 kilo aldım.acaba ödem mi yaptı.yediklerime de özellikle çok dikkat ediyorum aslında.sizde de böyle bişey oldu mu?

Kızlar sabah o kadar şiddetli bir adet sancisiyla uyandım ki anlatamam . Tuvalete nasıl koştum bir ben bilirim bir de Allah . Nasıl dua ettim ne olur kanamam olmasın diye şükürler olsun yok ama neden böyle oldu anlamadım . Pazartesi beklenen adet tarihim . Acaba döngü yaklaştı diye mi böyle oldum bilmiyorum . Allah im hepimize güzel sonuçlar nasip etsin .

Benim transferim 27 ocakta yapıldı. 12.gun değeri 981 cikti 2 gun sonraki 1823 cikti. Nasip olursa çarşamba günü kese göreceğiz. Sabirsizlikla kalp atislarini duyacağımiz gunu bekliyoruz. Insallah bir sorun cikmaz. Beklemek cok zor.Rabbim istegen herkes nasip etsin.

Benim transferim 27 ocakta yapıldı. 12.gun değeri 981 cikti 2 gun sonraki 1823 cikti. Nasip olursa çarşamba günü kese göreceğiz. Sabirsizlikla kalp atislarini duyacağımiz gunu bekliyoruz. Insallah bir sorun cikmaz. Beklemek cok zor.Rabbim istegen herkes nasip etsin.
Hayırlı olsun canım. Sağlıkla kucağına aldığın günleri de görürsün inşallah. :nazar: Değerin de maşallah iyi. :nazar: İkiz mi acaba :) 12 günlük süreçte hiçbir belirtin oldu mu canım?

kızlar iğnelere başladığımdan beri 2,5 kilo aldım.acaba ödem mi yaptı.yediklerime de özellikle çok dikkat ediyorum aslında.sizde de böyle bişey oldu mu?
normaldir canim ben ilk tedavimde de bunda da iki uc kilo almistim igneleri kullanirken, biraktiktan sonra gidiyor canim. benim 1,5 kilosu gitti ama ohss oldum karnim sisti sonrasi adet derken tam atamadim ama gider merak etme

LE="aysegulsen, post: 45154961, member: 680691"]Hayırlı olsun canım. Sağlıkla kucağına aldığın günleri de görürsün inşallah. :nazar: Değerin de maşallah iyi. :nazar: İkiz mi acaba :) 12 günlük süreçte hiçbir belirtin oldu mu canım?[/QUOTE]
Hayırlı olsun canım. Sağlıkla kucağına aldığın günleri de görürsün inşallah. :nazar: Değerin de maşallah iyi. :nazar: İkiz mi acaba :) 12 günlük süreçte hiçbir belirtin oldu mu canım?
Sagol

Ikiz mi yoksa,rabbim herkese saglikli bebisler versin:KK66:

cadiprensesss cadiprensesss canim benim pozitifimi yazabilorsin bebegim coksukur benimle :anneadayı::KK200::nazar::nazar:
Ayyy Canımmm çok sevindim benim Liste uğurlu geldi sanırım şimdiden 8 tane pozitifimiz oldu :KK49: seni ve bütün hamile arkadaşları tebrik ederim canım, rabbim hayırlı ve sağlıklı bi şekilde büyütmeyi de nasip etsin :KK66:

X