2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

canım listen uğurlu geliyor heralde.beni de ekler misin.sebepsiz infertite,izmir ege tüp bebek merkezinde tedavim.1.denememiz.ilaçlarım gonal f,Cetrotide.transferim henüz yapılmadı.pzt günü yumurta toplanacak.

Selam kizlar dun 8 . Gundu evde test yaptim cikmadi umidimi kirmistim bugun 9. Gun ama bugun belim cok agriyo adet sancisi gibi degil sanki cok calismisim gibi belimin tam ortasinda cok agri var acaba bugunden sonarami artik tutunuyo biseyler olabilirmi umitleniyimmi sizce

Dondurulmuş mu taze embiryo mu tatlım bir de kaçıncı gün embriyosu ona göre bir Şeyler söyleyebiliriz

canım listen uğurlu geliyor heralde.beni de ekler misin.sebepsiz infertite,izmir ege tüp bebek merkezinde tedavim.1.denememiz.ilaçlarım gonal f,Cetrotide.transferim henüz yapılmadı.pzt günü yumurta toplanacak.

Madem.ugurlu geliyor benide ekleyiiin 41 yaş,nedeni ileri yaş,4.deneme,bahçeci, cgh den sonuç bekliyoruz,puregon,menepur,gonopepty,orgalutran,vitaminler

Bende aynen senin gibiyim evde test yaptım 7.gün negatif çıktı.Hiç belirti yok,bel ağrısı var,akıntı falan yok.5 günlük dondurulmuştu. Benim iki ay öncede negatifti,sanırım buda negatifle sonuçlanır.Hakkımızda hayırlısı olur İnşallah.

Olurmu canım bilgilerini yaz senide ekleyim hemen
aslinda tedaviye basladigimda yazmistim bilgilerimi ama gozden kacti. sanirim
yas: 26
2.deneme
sorun:sayi ve hareket azligi
merkez:bursa jinemed
ilac olarakc puregon, orgalutran, catlatma ignesi ama adini unuttum.
benim embriyolar dondurulmistu ohss nedeniyle pazartesi insallah tekrar badlsyacagim insallah

Görmedim demekki canım kusura bakma , bi ara internetim yoktu giremiyordum, şimdi hemen ekliyorum seni

Benim taze 5 gunluk emriyo 1m kalite bide 2 tane emriyo dedigin gibi hakkimizda hayirlisi bu arada ikinci tup bebegim ilkini ikisene once yaptirmistim dis gebelikti sonra 6 ay sonra kendilgimden hamile kaldim 3 bucuk ayl8kti sollandirdik arda nerdeyse1 sene oldu hamile kalmadim diye tekrar tup bebek denedik yine bu arda 8 yasinda oglum var cok sukur o da normal opmustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…