2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Bende günde 2 tane estrofem 1 tane elevit 1 tane coraspirin ve 2 tane Crinone jel kullanıyorum
Kizlar banada cvp verin nolur benim jeller progestan igne bitene kadar yok hibor iki tanr vuruldu bitti igne bitince jele yine basla dedi ama kimse oyle yapmiyor kafam karisti ya

canim diktorun vardir bi bildigi, her doktorun izledigi yol farkli. bende cok ilac kullaniyorum merak etme climara bant, claxen igne gunde 1 tane,, crinone jel sabah aksam. estrofem gunde 3 tane, prednol yarim, filk asit ve aspirin

canim diktorun vardir bi bildigi, her doktorun izledigi yol farkli. bende cok ilac kullaniyorum merak etme climara bant, claxen igne gunde 1 tane,, crinone jel sabah aksam. estrofem gunde 3 tane, prednol yarim, filk asit ve aspirin
Aynen canm. Çok sağol cevap için. Doktoruma güveniyorum. Sonuca bakcam artık :)

Benim anlamadigim konu şu tatlım . Şimdiden ilerisini nasıl ongorebiliyorlar. Yani belki yumurtalar pazartesiye kadar gidip 5. Gün embriyosu olacak ? Bana bugün arayip direkt cumartesi transfer dediler
ellerinde pazartesiye kadar kalmazsa embriyoların gidaişatları iyi gitmezse diye 3. gün transfer ediyorlar. bu birazda sayı ile ilgili döllenen embriyo çok ise 5. güne bekleyip en sağlıklısını seçiyorlar.

Arkadaşım senle biz 2015 ağustos grubundaydik dimi öyle hatırlıyorum sanki

Benim anlamadigim konu şu tatlım . Şimdiden ilerisini nasıl ongorebiliyorlar. Yani belki yumurtalar pazartesiye kadar gidip 5. Gün embriyosu olacak ? Bana bugün arayip direkt cumartesi transfer dediler
sanırım yumurta sayısıyla ilgili. döllenen yumurta 5'ten çoksa bekleyebiliyolar tabi döllendikten sonra iyi gözüküyorsa yoksa beklemiyorlar. benim 6 tane yumurtadan 4 tanesi döllendi ve ben kararsız kaldım 3. gün mü konulsa diye düşünmeye başladım çünkü 5. güne kadar gelen olmazsa diye korktum ama embriyolog beni beklemem üzerine yönlendirdi ve 4'ü de 5. güne geldi. ama pgt yaptırmıştım genetik test yani embriyonun sağlıklıların gösteren o zaman 2 tanesi elendi kaldı. kalan 2 sini de koydular hiç dondurulmuşum kalmadı. hayırlısı artık beklemedeyiz:)

Kizlar banada cvp verin nolur benim jeller progestan igne bitene kadar yok hibor iki tanr vuruldu bitti igne bitince jele yine basla dedi ama kimse oyle yapmiyor kafam karisti ya
herkesin farklı canım bazıları günde iki tane cirinoe jel kullanırken ben hem iğne hem progesteron hap kullanıyorum doktordan doktora değişiyor rahat ol bence.

Sende oldumu hamilelik tedaviye devam mi
Ağustosta olmuştu ama 8.hafta sonunda kurtaj oldum kalp atışı yoktu. Zor günler geçirdim. kurtaj,testler tahliller derken 5 ay kadar arq vermek zorunda kaldim.
Ocakta tekrar başladık tedaviye yarın test gunum bakalım hayırlısı olur inşallah. Sende durumlar nasıl canım

Yarın test var öylemi güzel haberler verirsin inşallah Rabbimin izniyle sonuna kadar da gidersin bebeğini Kucağına alırsın. ...benimde boş gebelik oldu 1 tane dönmusum vardi onu alacaktır dr baştan başlattı tedaviyi yumurta buyutuyuruz şimdi yarın kontrolum var hayirlisi

saol canım. ya bende ne bilim çelişki içindeyim onda sizlere bi sorayım dedim. en çok kullanan benim belli ki. doktoruma güveniyorum o yüzden içim rahat. bakalım sonuç ne olacak
Genelde igne kullaniyolar 44 yaşında is yerinde bir bayan oda igne kullandı hamile kaldi

Can'ım benim her birimizin vücudu farklı sorunları farklı. Doktoruna güven ve Nasıl uygun görüyorsa öyle yap içinizde ferah tut.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…