2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

canım ben crinone jel, prednol, oksapar yerine göbekten cleaxan, estrofem, coraspin, folik asit
kullanmıştım.

Yumurta toplama günü progestan fitile ve climara fort flaster adlı bant yapıştırmaya başladım. Transfer sonrası cleaxane iğne vuruldu ( kan sulandirici ) , tutunmasına yardimci olsun diye proluton adlı iğne vuruldu yarım ampul. Folik asite devam. Tutunmasına yardimci olsun diye bol bol veriliyor. Bir de kan pıhtılaşmasi bizim ülkemizde çok yaygınmis. Rahmin kana daha fazla ihtiyacı olduğu için baştan tedbir olsun diye veriyoruz dedi doktorum kan sulandiriciyi.

Soyledim artik canim dun esim hic birseye iizn vermiyor zaten ben de yapmiyorum eltime dedim tedavi olduk diye o da keske gelmeseydik falan dedi uzuldum yok dedim ne olacak kendin pisir kendin ye oldu biraz
Canim benim erkek kardeşim gelinimizin haberi yok sadce annem ablam biliyor bana kalsa söylerim ama annem millet saçma sapan konuşur canim sıkılır diyor

evet canım o arkadaştan bahsediyorum
ama kararsızlık çok kötü içimi kemiriyor
ama büyük ihtimal adetten sonra aynı doktora gidip bir muayene olacam bakalım ne diyecek.

Ben sad

Günde iki defa jel kullanıyorum estrefem o kadar bana göre fazla progesteron kullaniyosunuz kanamalar oluyor arada dr a soruyorum gerek yok diyor düşük onleyici igne verdi iki tane daha test gününe de var

hımmm. bende öyle tahmin ediyorum aslında. çünkü o konuda bir sorunum yok. tedbirdir diye düşündüm. bakalım ilk denemem. inşallah tutar

Canim senin bebislertutar bence rahimleilgili sıkıntım yoksa tamam bu is bol bol dua et

Ben sad

Günde iki defa jel kullanıyorum estrefem o kadar bana göre fazla progesteron kullaniyosunuz kanamalar oluyor arada dr a soruyorum gerek yok diyor düşük onleyici igne verdi iki tane daha test gününe de var
saol canım. ya bende ne bilim çelişki içindeyim onda sizlere bi sorayım dedim. en çok kullanan benim belli ki. doktoruma güveniyorum o yüzden içim rahat. bakalım sonuç ne olacak

Kızlar 9 yumurta toplandı 6 si işlem görmüş 5 I döllenmis. cumartesi günü transfer olacak. Heyecan tavan bende ... Tecrübeli arkadaşlar bana yardım etsin . Çarşamba opu yapıldı cumartesi transfer olacak. Kalitesi nasıldır acaba yumoslarin. Kaçıncı gün embriyosu olduğu nasıl anlaşılıyor ? Bana şu an gidişat iyi dedi sadece Embriyolog

hayırlı olsun canım hepsi 1. kalite olsun inşallah. cumartesi transferin olacaksa 3.gün embriyon olur. pazartesi transferin olsaydı 5.gün olurdu. önemli olan kalitesi canım. transfer günü söylerler zaten ne durumda olduğunu.

Benim anlamadigim konu şu tatlım . Şimdiden ilerisini nasıl ongorebiliyorlar. Yani belki yumurtalar pazartesiye kadar gidip 5. Gün embriyosu olacak ? Bana bugün arayip direkt cumartesi transfer dediler

İnşallah hAmile kalırsın canım tevekkül edeceğiz yapacak bişey yok 3 gün transferi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…