2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

aynen canım bende ümitlenmemek için kendimi dinlemiyorum. internetten gebelik testi aldım bir sürü. pişmanda oldum. daha yapmadım gerçi :) tutucam kendimi 2 gün sonra yaparım. dondurulmuş 3.gün embriyosuydu benim. geç çıkar zaten. allahım veriyor ya sabrını gücünü kuvvetini. bu aşamalara gelmek bile bizim için şükür sebebi. sonucunda inşallah güldürür yüzümüzü. :KK15:

Çok şükür bu imkanlar var da deneyebiliyoruz defalarca. Bi de sürekli kendimizi dinlersek anlam yüklersek vücut hamilelik belirtisi gösteriyorum ama hamilelik olmayabilirmis gerçekten. 15 dedi ya doktor ben 15 i beklerim:)

Kızlar hatırlarsınız ilk değerim 44 du sonra 31 e düştü ilaçları bıraktım düşük oluyor diye sifirlanmasi gerekiyormuş tekrar test yaptırdım 46 çıktı Dr olabiliyor böyle ama değer düşük dedi ilaçları kullanma dedi bende biliyorum düşük ama niye yükseldi ya cumartesi yine test yaptircam kızlar kafam çok karıştı ya ne oluyor ya kahverengi akıntı da geliyor delircem

Kızlar hatırlarsınız ilk değerim 44 du sonra 31 e düştü ilaçları bıraktım düşük oluyor diye sifirlanmasi gerekiyormuş tekrar test yaptırdım 46 çıktı Dr olabiliyor böyle ama değer düşük dedi ilaçları kullanma dedi bende biliyorum düşük ama niye yükseldi ya cumartesi yine test yaptircam kızlar kafam çok karıştı ya ne oluyor ya kahverengi akıntı da geliyor delircem
Canim yine de tekrarla ya belli olmaz bak ben sana soyliyim

Neden yukseldiki acaba tekmiydi canim senin ciftmi

Canim yine de tekrarla ya belli olmaz bak ben sana soyliyim
Evet cumartesi yaptircam bir sorun var ama allah hayırlara çıkarsın artik
Neden yukseldiki acaba tekmiydi canim senin ciftmi
Tek canım bende anlamadım ne oluyor
Kızlar değerim 182 :) çok şükür. Rabbim herkese nasip etsin.
Ay maşallah canım degerin ne güzel çıkmış inşallah giderek artar sorunsuz hamilelik geçirirsin :nazar::KK36:

Canlarım hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum öpüyorum. 3 ay önce erken doğum sebebiyle sadece 2 gün yaşayabilen oğlum inşallah abi olacak. Cumartesi mezarına gideceğim müjdeli haberi ona da vereceğim. Rabbim yaşadığım sevinci hepinize ayrı ayrı yaşatsın. En önemlisi ömürlü sağlıklı huzurlu bir şekilde kucaklarımıza almayı nasip etsin. (Acı olan yüreğimi derinden dağlayan şeyi ise Eğer Zaman'ında doğsaydı buğün yawrumu kucağıma alacaktım tam 40 haftalık oldu buğün ) :KK43: :KK43: :KK43: seviyorum Hepinizi kader arkadaşlarım Rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın. Dualarımdasınız :KK200::KK36:

Canlarım hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum öpüyorum. 3 ay önce erken doğum sebebiyle sadece 2 gün yaşayabilen oğlum inşallah abi olacak. Cumartesi mezarına gideceğim müjdeli haberi ona da vereceğim. Rabbim yaşadığım sevinci hepinize ayrı ayrı yaşatsın. En önemlisi ömürlü sağlıklı huzurlu bir şekilde kucaklarımıza almayı nasip etsin. (Acı olan yüreğimi derinden dağlayan şeyi ise Eğer Zaman'ında doğsaydı buğün yawrumu kucağıma alacaktım tam 40 haftalık oldu buğün ) :KK43: :KK43: :KK43: seviyorum Hepinizi kader arkadaşlarım Rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın. Dualarımdasınız :KK200::KK36:
Canimmmm hem uzuldum hem sevndm bugun yaaa...nasil bir tesaduf rabbim insallah o gunleri unuttuurur guzelce hatirlarsinn meleginle abisine gidersiniz

X