2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

KIZLAR ben bugün çok hapşırıyorum ya korkmaya başladım birşey olur mu?4 oldu sabahtan beri
korkma canım ben grip olmuştum dr bişey olmaz dedi yalnız hapşırırken ve öksürürken oturarak yap dedi dikkar et kendine ballı limon iç

Bisey olmaz cnm Allahin izniyle sakin kasma kendini hapsirirken ozaman daha kotu aklina kotu bisey getirme..
ama hapşurduktan sonra hafif pembemsi kremler geldi hemde öyle böyle değil beyaz beyaz pelte pelte...
teşekkürler canım başlayalım bakalım
malzemeleri aldım ama evde balım az olduğu için kafam karıştı
bal biraz fazla olsun canım bence. yarasın inşallah
korkma canım ben grip olmuştum dr bişey olmaz dedi yalnız hapşırırken ve öksürürken oturarak yap dedi dikkar et kendine ballı limon iç
onu içiyorum canım da hepsinde yatıyordum artık oturmalıyım sanırım ben çk alıştım yatmaya

Kizlaaar merhaba,opudan ciktim 14 yumurta toplandi bakalim yarina kaci olgun olcak ve döllencek dua edin banada lutfen,hayirli haberler gelsin ve pgt sonucumuz saglikli dönsun,rabbim bu sefer kabul etsin dualarimizi,allahim duysun sesimizi,hamilelere bol sans,kücuk kücük şeyleri kafaniza takmayin,pozitif sonuc aldiysaniz tadini çikarin bakim o kan degerleri icin ne kadar ugras veriyoruz onu düsünün,hersey güzel olxak

Arkadaslar hamile olanları tebrik ederim sağlıkla kuzucuklarinizi kucağına almanızı dilerim.Benim de kan seviyesi 5'e kadar yükseldi ve düştü. Ne yazık ki bu defa olmadı. Nasip demekten başka çare de yok zaten.Eloş arkadaşım sen de içini ferah tut.Senin meleğin seninle geç dollenme olmuştur.Bak bu günleri gülümseyerek hatirlayacaksin.Dualarim bu süreçte ki herkesle.Alah'a emanet olun.

ne güzel yazmışsın canım herşey gönlünce olur inşallah sağlıklı haberleri gelir hepsinin

Kızlar ben de iğnelere dev ediyorum bugün 7. Gün olacak...bugün ultrasona gittim doktor 3 tane 10 cm yumurta var 10 tane fln da küçük küçük var dedi ...acaba buyur mu o küçük olanlar yoksa sadece 3 tane mi olur toplanan yumurta

allah razı olsun arkadaşım güzel dileklerin için inş yakın zamanda bebeğini kucağını almak nasip olur her şey gönlünce olsun

dularım seninle canım allah herkesin kucağını boş bırakmasın inşallah bu anların tadını çıkarmak gerek ama işte olumsuzuda düşünmeden yapamıyor her şey Allahtan

Şimdi gördüm Mesajınızı maalesef çoğalması 2 yada 3 tane toplanacak sanırım çarşamba gününe randevu verdiler bakalım umarım toplananlar kaliteli olur
Onemli olan kaliteli olmasi bak benim rezerv problemim yok cok sukur ama dr bana baya az oranda ilaç verdi toparlanlar kaliteli olsun dedi ve 6 tane olgun olunca topladilar 4 tanesi dollendi ve 4 u de 5. Gune 1. Kaite geldi insallah senin de kaliteli olur yumurtalarin sayiyi bosver

İnsallah sen de en kisa zamanda bebisine kavusursun canim Allah yardimcimiz olsun

O kucuklerin buyumesi icin baya devam etme lazim ignelere o durumda da buyuyenler catlayabiliyor catlatmayi engelleyen igneye ragmen o yuzden genelde buyuklerle devam ediliyo ama tabi kisiye gore degisir tedavi

Haklisin tek tesellüm o benimde rahim duvarı güzel kalınlaşmış bir iki tanesi kaliteli olur dedi doktor ama En fazla 2 yada3 yumurta toplanacak herhalde keşke sayı daha çok olsaydı şansım artardi ern azından toplananlar ne kalitede olacak bakalim

öyle dusunup kendını yıpratma bence 1 tane dollenen kısı bılıyorum ben sonucu pozıtıf cıktı sen ıcını ferah tut ve ıyı dusun :)

Bu kadar iğneye tedaviye rağmen bu kadar az yumurta gelişmesi beni çok üzdü ama herşey nasip kısmet allahım hepimizin yardımcısı olsun insallah

öyle dusunup kendını yıpratma bence 1 tane dollenen kısı bılıyorum ben sonucu pozıtıf cıktı sen ıcını ferah tut ve ıyı dusun :)
Umarım öyle olur ilk defa tedavi oluyorum belki oyuzden beklentilerin yüksekti sanki tedaviye başlayınca tüm sorunlar sona ericekti ama kısmet tabiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…