2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Ben progesteron igne kullanmadım jel verdiler kendiliğinden hamile kalman dileğiyle
teşekkür ederim
bana hem jel hem igne biri gobekden digeri progestan,ümidimi kesmiyorum ama yinede insanin bi tarafi hic ümitlenme 10 yıl kalmamışım şimden sonra bilmem rabbim bilir ,hakkımızda ne hayirli ise onu versin

nazz81 .!.:
Yok canim lekenme falanda olmadi hani yerlesme kanamasi dedikleri sadece transferden 2 3 gun sonra gece sol tarafima bi igne batti sanki aciyla uyandim 1 2 sn surdu baskada hicbir sey hissetmedim
Canım merhaba gözün aydın böyle güzel haberleri gördükçe ben de hevesleniyorum, içim umutla doluyor.test günüm çarşamba ve benhiçbir farklılık bulamıyorum kendimde umarım ben de hamileyimdir. Bu ikinci denememiz eşim azospermi oldugu için durumumuz çok zor.Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah.Beklemek çok zor.Allah yavrularını sağlıklı sıhhatli dünyaya getirmeyi nasip etsin...Darısı bizlerin ba de başına...

Bizimde haftaya pazar test günümüz ?.. Bu bekleyişler çok zor maalesef ama sonu hayırlı olsun inş

Hsmile Olsn arkadaşlar , transfer sonrası hep yattınız mı hiç kalkmadan ?..

Öss oldum ilk denemede Karnım şişti par günüydü Dr aradım ve ulaşamadım tek başına kalıyorum yani kötü bir durumda eşim gidelim dese gidecektim hastaneye çok zor Allahım Celwmwyecwgimi
teşekkür ederim
bana hem jel hem igne biri gobekden digeri progestan,ümidimi kesmiyorum ama yinede insanin bi tarafi hic ümitlenme 10 yıl kalmamışım şimden sonra bilmem rabbim bilir ,hakkımızda ne hayirli ise onu versin
bana tup bebek yapan dr um 48 yaşında kendiliğinden hamile kardı ümit her zaman vardır

Canım merhaba gözün aydın böyle güzel haberleri gördükçe ben de hevesleniyorum, içim umutla doluyor.test günüm çarşamba ve benhiçbir farklılık bulamıyorum kendimde umarım ben de hamileyimdir. Bu ikinci denememiz eşim azospermi oldugu için durumumuz çok zor.Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah.Beklemek çok zor.Allah yavrularını sağlıklı sıhhatli dünyaya getirmeyi nasip etsin...Darısı bizlerin ba de başına...
Amin canim insallah tez zamanda sizinde guzel haberlerini alirim:KK200:

arkadaşlar aranızda pozitif olanlar inşallah değerleriniz fazlasıyla yükseltir ,rabbim önce kalp atışlarını sonrada kucağınıza almayı nasip etsin ,benimde iki gün önce pozitifdi ama degerlerim yükselecegi yere düşdü yani negatif oldu ,ilk defa 11 yıl sonra bi pozitif gördüm ama o sevincim bile yarıda kaldı ,bidaha denermiyim çok kafam karışık ,ikinciside tutunmadı,üzüntüden hiç bi şey yapasım yok ,galiba hastaneyi değiştirmem lazim,önerirmisiniz güzel bi hastane, her şey için teşekkür ederim hepinize ,rabbim sizin yüzünüzü güldürsün,
üzüldüm cnm Rabbim toparlanma gücü versin

Merhaba canım bizdeki sorun da azospermi :KK43: ilk denememiz. Çok umutlanmak da istemiyoruz umutsuz olmak da. Hissizleştik şu aralar. Durumumuz çok zor demişsin canım. Hangi açıdan?

hamile olan arkadaşlarım gözünüz aydın ben girmeyeli ne kadar güzel haberler almışsınız böyle darısı kalp atışlarını duymanıza:) vallahi ben iki hafta da topladım kendimi şimdi iki ay sonra tekrar yaptıracağım transferin hayalini kuruyorum. Negatif sonuç alan arkadaşlarım kendinizi bir an önce toplayın ve bir sonraki transfere hazırlanın. Insallah bir sonraki denememiz de bebişlerimizi göreceğiz :KK54:

Capkek, canim, çok geçmiş olsun, ne desem boş şimdi. Ne olur, bir sonraki denemeyi düşün, tutunma olmasi güzel bir gösterge sonuçta. Tez zamanda anne olmani dilerim, cnm..

iki gün sonra inşsllah değerin artar ve allahın izniyle devamı gelir inşallah. üzme kendini lütfen. ben kemdimde öyle bir değer görünce kendimi paralayıp ağlama krizine girmiştim ama boşuna üzmüşüm o an kendimi
inşallah devamı gelir canım sağol desteğiniz için bende üzülüyorum ama elden gelen bir şey yok

sağol destegin için, inşallah senin değerin yükselir ,benimki ilk 56'ydı 21 düşdü, her gün meryem süresini okudum sizlerede duâ ettim rabbim sizin kucaklarızı doldursun ,bana nasip olmadi insallah sizlere nasip olsun ,istemeyerek durduk yere gözümden yaş geliyor ,kendimi durduramiyorum
sağol canım senin 56 dan düşmüş benim 44 ne olcak bilmiyorum seni çok iyi anlıyorum allahım bizi de sevindirsin inşallah

kızlar dr u aradım değer düşük yarın tekrar yaptır dedi ona göre bakalım dedi ilaçlara devammış :KK61::KK61::mad:

X