2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Umarım öyle olur ilk defa tedavi oluyorum belki oyuzden beklentilerin yüksekti sanki tedaviye başlayınca tüm sorunlar sona ericekti ama kısmet tabiki

:) ınsallah son olur hemen kavusursun

kendını rahat hısset kıtap oku tv ızle ne bıleyım aklın hep tedavıde olmasın( demek kolay ama :))

bırde burda her yazanı kafaya takma herkesın bunyesı farklı tedavı seklı farklı herkestekı belırtıler sende olacak dıye bı kural yok bız burda sadece paylasıyoruz ıcını rahat tut ınsallah ılk ve son tedavın olur:)

Bebegin tutunması için neler yiyosunuz ben ananas kabak çekirdeği dut kuruşu okudum formlarda sizin bildiğimiz var mi

Yazdıklarım için tesekkur ederim haklisin herkes için farklı bu tedavi sureci ben sadece keşke daha fazla yumurta toplanabilseydi diyorum sonuçta toplananlar on hepsi dollenmeyebiliyo dollenenler 5. Güne çıkmıyor falan ya oyuzden uzuluyorum

olgnlaşır canım merak etme benmde 7. gün 11di en büyüğü ama 29 tane toplandı
yarın transferım varrrrrr:) 2. olacak bakalım ınsallh bu sefer tutar
hadi hayırlı olsun canım inşallah kocaman bir pozitifle tamamlanır süreç ve masal başlar....

Bebegin tutunması için neler yiyosunuz ben ananas kabak çekirdeği dut kuruşu okudum formlarda sizin bildiğimiz var mi
canım ben ilk gündne beri ananas kabak çekirdeği yiyorum hher gün birde kuru kayısı kabız olmıyım diye her gün yumurta süt ve et ağırlıklı besleniyorum

hayırlısını olsun canım,günümüz aynıymış benim de yarın transferim 2. kez denicez .işlem anestezili mi olacak senin ben karar veremedim ilkinde anestezili çok rahat olmuştu ama bu kez bilemedim ekstra ücret ödeniyor ona da

hayırlısını olsun canım,günümüz aynıymış benim de yarın transferim 2. kez denicez .işlem anestezili mi olacak senin ben karar veremedim ilkinde anestezili çok rahat olmuştu ama bu kez bilemedim ekstra ücret ödeniyor ona da

anestezılı degıl zaten agrı acıda olmadı 1. transferde ayyyyyyyyyy ınsallah herkes kavusur bebegıne duam sızlerede kızlar

sen nerede transfer yaptırıyosun

Transferden beri nezleyim ben de canim burnumu silerken bile tedirgin oldum ama yapacak bisey yok. Bugun 4. Gun hafif bi kanli yapiskan akinti geldi bi daha gelmedi insallah hersey yolundadir

anestezılı degıl zaten agrı acıda olmadı 1. transferde ayyyyyyyyyy ınsallah herkes kavusur bebegıne duam sızlerede kızlar

sen nerede transfer yaptırıyosun
göztepe medicalparkta canım,inşallah bu sefer sağlıklı gelir bebeklerimiz,ağrı yok cidden değil mi peki sıkışık olunca zor oluyor mu

Transferde hic bisey yok ki canim ne anestezisi 3 dakiklaik agrisiz bir islem sadece bi alet takiliyo o da acitmoyo sadece hissediyosun 1sn hepsi bu cikarken farketiyosun bile

göztepe medicalparkta canım,inşallah bu sefer sağlıklı gelir bebeklerimiz,ağrı yok cidden değil mi peki sıkışık olunca zor oluyor mu
Ben cok da sıkısmamıstım acikcasi hic de sorun olmadi yanimdaki kadin cok fenaydi onu sondayla bosalttilar gerek yok dediler bu kadar dolu olmasina. Benim 2 asilamamda cok doluydu burnumdan geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…