2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

kızlar sizlere bişey sormak istiyorum. transfere girerken ne kadar su içtiniz ve sonrası ne zaman tuvalet ihtiyacı için kalktınız veya sürgü tarzı bişey mi kullandınız.
benim daha yarın opu olacak ama sormak istedim çünkü daha önce çok sıkışık girmiştim transferden çıktıktan sonra ağrıdan ağladım ve 20 dk dayanabildim ve kalkmıştım. bu sefer de aynı şeyi yaşamak istemiyorum

kızlar sizlere bişey sormak istiyorum. transfere girerken ne kadar su içtiniz ve sonrası ne zaman tuvalet ihtiyacı için kalktınız veya sürgü tarzı bişey mi kullandınız.
benim daha yarın opu olacak ama sormak istedim çünkü daha önce çok sıkışık girmiştim transferden çıktıktan sonra ağrıdan ağladım ve 20 dk dayanabildim ve kalkmıştım. bu sefer de aynı şeyi yaşamak istemiyorum

Canim benim islem bitince dr hemen sonda takti be 40 dakka bekletti sonra odaya ciktim 1 saatte orda yattim ama tuvaletim olmadigi icin kalkmadim sonra kalktim. Dr bana bunlar hep psikolojik dedi ama iste yine de insan duyduklarindan etkileniyo

Ben zaten transferden sonra ilk gun yattim sonra iki uc saat disardaydim yatamadim oyle

Ben kalkmasın surgukullandım mecburen mumkinse kalkma

Transferden beri nezleyim ben de canim burnumu silerken bile tedirgin oldum ama yapacak bisey yok. Bugun 4. Gun hafif bi kanli yapiskan akinti geldi bi daha gelmedi insallah hersey yolundadir
canım o bendede 3. gün geldi bugün de çok hafif pembemsiydi hapşırdıktan sonra

Yarin kismetse transfer var insallah ama iki gundur karnim adet olacakmis gibi agriyor sizlere oldumu boyle birsey

X