2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

kızlar dr u aradım değer düşük yarın tekrar yaptır dedi ona göre bakalım dedi ilaçlara devammış
Yarin ola hayrola canim istersen bugun bi daha baktir bugunden de anlasilir aslinda bosa icin icini yemez butun gun bugünkü degerinin 60 falam olmasi lazim eger boyleyse bosa da kendini yemezsin

Yarin ola hayrola canim istersen bugun bi daha baktir bugunden de anlasilir aslinda bosa icin icini yemez butun gun bugünkü degerinin 60 falam olmasi lazim eger boyleyse bosa da kendini yemezsin
haklısın ama nasıl giderim zaten tırsıyorum yarını bekliyim en iyisi inş sizin bebişleriniz tutunur sıkı sıkı

allahım sizleri sevindirsin sağol canım bana çok destek oldunuz aslında içimde ufakta olsa bir umut var rüyamda beyaz bebek yastığı gördüm inş hayırlara çıkar nelerle avunuyorum dmii
Oyle dusunme canim tabikide avunucaz napicaz baska. Benimde gecen yilkinde dusmustu deger. doktor tekrar edin yukselebilir demisti. Daha once olmus cunku.birde iki embriyo trasnferlerde biri tutunmayi birakinca da deger dusup tekrar yukseliyor diye aciklanmisti. O yuzden dua et sadece

dua etmekten başka çarem yok zaten

Kızlar ben test yapmaktan korkuyorum elim bi gidiyo bi bırakıyorum şimdiden üzülmek istemiyorum daha cumaya 4gun var
canımmm bak üzme kendini bunu yapma bebeklerinede kendine de... onlar şuan sennle sımsıkı tutundular sana...üzülecek hiçbirşey yok rahat olllll

haklısın ama nasıl giderim zaten tırsıyorum yarını bekliyim en iyisi inş sizin bebişleriniz tutunur sıkı sıkı

canım iyi düşün
ben çok iyi hatırlıyorum geçen yıl başka bir topikte bir arkadaşımızın da bu şekilde değeri düşüktü ve hatta yükselince de değeri düşmüştü. ama şimdi doğumuna günler kaldı.
canım allahtan ümit kesilmez. dualarımız seninle herşeyin hayırlısı sen içini ferah tut

arkadaşlar ısırgan otu tohumunu ve arı sütü polenini yapanlar var mı;?
ne zaman yiyorlar . adet öncesi adet sonrası bir zammanı var mı aç mı tok mu?
ve arı sütü polen ve çörek otu karışımı ben yapıcam ama balım az karışım oranları önemli mi

KIZLAR ben bugün çok hapşırıyorum ya korkmaya başladım birşey olur mu?4 oldu sabahtan beri

canım bal karışımında bal fazla olmalı bir tek onu biliyorum adetle başla 14 15 gün sabah akşam ye sabah aç gece de yatarken

sağol canım inş benimde öyle olur bebeğim tutunur inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…